لوله بازکنی پرتقال
تخلیه چاه

تخلیه چاه و تعمیر چاه قدیمی

تخلیه چاه و خدمات تعمیر چاه قدیمی

تخلیه چاه فاضلاب و خدمات لوله بازکنی سایت پرتقال با بیش از ۲۰۰ پرسنل تعمیرکار و با کمک دستگاه‌های جدید به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدماتی برای خدمات تخلیه فاضلاب در کمتر از نیم ساعت به‌ صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته بدون تعطیلی در تمام مناطق شهر تهران با کیفیت بالا و ۱۰۰% تضمینی در خدمت شما خواهیم بود. شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی

تیم پشتیبانی سایت خدمات فنی و تأسیساتی پرتقال در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخ گوی شما خواهد بود و برای مشاوره در زمینه‌های تأسیساتی و لوله کشی و حفاری چاه و البته تخلیه چاه می‌توانید با شماره‌های شرکت که برای هر منطقه از شهر تهران مجزا هست تماس بگیرید و درخواست مشاوره یا خدمات بدهید.

افراد ما با تخصص و خوش‌قول هستند و به‌ موقع در محل لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب چاه در تهران حاضر می‌شوند. همچنین سعی می‌کنند شما را به عنوان مشتری راضی دائم نگه دارند و توسط شما، مشتری‌های بیشتری جذب کنند.

 

برای درخواست خدمات تخلیه چاه در تهران می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

تخلیه فاضلاب مرکز تهران: ۸۸۶۴۴۳۴۹
تخلیه فاضلاب شرق تهران: ۷۷۵۸۵۸۶۲
تخلیه فاضلاب غرب تهران: ۴۴۳۳۶۰۶۱
تخلیه فاضلاب شمال تهران: ۲۲۹۰۴۰۷۱
تخلیه فاضلاب جنوب تهران: ۶۶۷۶۹۹۰۸

همچنین می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی به‌ صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایید.

 

 

تخلیه چاه فاضلاب در تمام نقاط تهرانعوامل پر شدن چاه فاضلاب 

زمان پر شدن چاه‌های فاضلاب به نوع بستر خاکی آن بستگی دارد, چنانچه چاهی به مدت بسیار طولانی پر نمی‌شود و آب آن به بیرون نفوذ نمی‌کند احتمال بسیار زیاد بستر ماسه‌ای دارد. ولی اگر بستر سیمانی باشد به خاطر عدم توانایی عبور آب, خیلی سریع‌تر پر می‌شود.

مواظب باشید تا رسوبات زیاد به دیواره‌ها و کف فاضلاب نچسبد, زیرا باعث می‌شود که آب‌ها به بسترهای پیرامون هدایت نشود و سریع‌تر چاه پر شود.

چاهی که پر می‌شود و خیلی دیر اقدام به خالی کردن آن می‌کنید به‌ مرور زمان در حال تخریب کل ساختمان خواهد بود. با تخلیه چاه و صرف هزینه اندک از هزینه‌های اضافی آن جلوگیری کنید. امروزه هزینه خالی کردن با وجود دستگاه‌های پیشرفته کمتر شده است.

 

تفاوت سرویس‌کاران ما با افراد غیرمتخصص در تخلیه چاه

افراد متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه ، با سؤالات متعددی از شما سعی دارند که متوجه شوند مشکل اصلی کجاست و چگونه در کمترین زمان آن مشکل را حل کنند. اکثراً سرویس‌کاران غیرحرفه‌ای سؤالات مهمی نمی‌پرسند.

 

تخلیه چاه فوری و ارزان چاه فاضلاب در تهران

دلیل نیاز مردم به خدمات تخلیه فاضلاب چاه

به دلیل زیادشدن ساختمان‌سازی در شهرهای تهران و وجود چاه‌های فراوان و جمعیت روزافزون تهران, دسترسی و نیاز مردم به خدمات تأسیساتی نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است. وجود شرکت‌های زیاد در حوزه لوله‌کشی و تخلیه چاه نشان‌دهنده و گواه این مطلب می‌باشد.

یکی از معضلات اکثر مردم تهران پر شدن حجم چاه و به احتمال زیاد بالا آمدن فضولات و یا آب از داخل آن می‌باشد. اکثر تماس‌هایی که گرفته می‌شود از خانوارهایی هست که در ساختمان‌های چند طبقه سکونت دارند. زیرا به خاطر جمعیت بالاتر به نسبت خانه‌های کوچک‌تر افراد بیشتری در آن‌ها سکونت دارند.

 

یکی از دلایلی که به نظر می‌آید در ساختمان‌سازی اهمیت زیادی به آن داده نمی‌شود بحث حفاری چاه می‌باشد, باید برای این کار از کارشناسان مربوطه مشاوره گرفته شود. در غیر این صورت ممکن است که چاه با ریزش مواجه شده و باعث خرابی های بیشتری شود.

 

ریزش چاه فاضلاب در تخلیه چاه

 

شاید به نظرتان کار درستی نباشد که برای همچنین کاری بخواهیم از کسی مشاوره بگیریم اما بعد از گذشت مدتی متوجه این اشتباه خود خواهید شد که چرا مشاوره نگرفتید و الان متوجه این اشتباه خود شده‌اید.

اگر چاه به‌ صورت اصولی ساخته‌شده باشد مطمئناً به‌ راحتی و در مدت کمی پر نخواهد شد. عوامل متعددی می‌تواند در این مورد تأثیرگذار باشد که در این مطلب سعی می‌کنیم کامل و جامع به آن‌ها بپردازیم.

 

یکی از کارهایی که مقنی کاران انجام می‌دهند حفر چاه دیگری کنار چاه قدیمی می‌باشد, بدین شکل که اگر چاه قبلی پر شد, باقی آن به چاه جدید هدایت شود. این کار باید کاملاً اصولی و توسط فردی متخصص انجام شود وگرنه موجب دردسرهای بیشتری نیز می‌شود.

 

خدمات تخلیه انواع چاه بزرگ و کوچک در تهران

خدمات تخلیه چاه بزرگ و کوچک

به فرآیندی که باعث خروج مواد زائد, فضولات انسانی, جامدات و لجن‌ها می‌شود عمل تخلیه چاه فاضلاب می‌گویند. این خدمات توسط ماشین‌های بزرگ و پرقدرت ۱۲۰۰۰, ۸۰۰۰ و ۶۰۰۰ مجهز به پمپ‌های آبکش, لجن کش و مکنده کاملاً بدون خرابی انجام می‌شود.

خیلی از مردم گرفتگی داخل لوله را با پر شدن چاه فاضلاب اشتباه می‌گیرند. ممکن است بعضی‌ اوقات گرفتگی داخل لوله‌ها باشد و باعث شود که فضولات و جامدات به داخل چاه نرود و احساس کنید که چاه پرشده است. همان‌طور ممکن است که برعکس این اتفاق هم روی دهد.

در هر صورت بهتر است که از کارشناسان و سرویس‌کاران باتجربه کمک و مشاوره بگیرید.

موارد زیادی هستند که باعث سرریز شدن چاه می‌گردند. وجود موادی مانند مواد پلاستیکی, جامدات, موهای زائد که بسیار آزاردهنده هستند.

 

اکثر تماس‌هایی که در رابطه با تخلیه فاضلاب و چاه گرفته می‌شود شامل مشکلاتی هست که مردم به شکل‌های مختلفی مانند: بوی بد فاضلاب, بالا زدن آب از توالت و سر چاه, زیادشدن حشرات و سوسک‌ها در اطراف خانه و داخل خانه و آپارتمان‌ها, کندی حرکت آب به سمت داخل لوله, سنگ‌های کف پارکینگ زیرش خالی‌شده, بیان می‌شود.

 

تعمیر چاه فاضلاب ریزشی | تخلیه چاه

پس اگر شما همچنین مشکلاتی را مشاهده کردید حتماً با واحدهای پشتیبانی برای مناطق مختلف تهران تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کمتر از نیم ساعت حضور یابند.

یکی از دلایل مشاوره با کارشناسان در زمینه انتخاب نقطه حفر چاه نوع زمینی هست که برای حفر در نظر گرفته می‌شود. مطمئناً زمین‌های شنی به‌ مراتب نسبت به زمین‌های خاکی برای حفر چاه بهتر هست. زیرا مکش و کشش آب در زمین‌های شنی بهتر از زمین‌های خاکی می‌باشد.

 

 

 

برای درخواست خدمات تخلیه فاضلاب چاه در تهران می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

خدمات تخلیه فاضلاب چاه مرکز تهران: ۸۸۶۴۴۳۴۹
 خدمات تخلیه فاضلاب چاه شرق تهران: ۷۷۵۸۵۸۶۲
خدمات تخلیه فاضلاب چاه غرب تهران:   ۴۴۳۳۶۰۶۱
 خدمات تخلیه فاضلاب چاه شمال تهران: ۲۲۹۰۴۰۷۱
خدمات تخلیه فاضلاب چاه جنوب تهران: ۶۶۷۶۹۹۰۸

همچنین می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی به‌ صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایید.

ما ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته و بدون تعطیلی حتی در روهای تعطیل در خدمت همشهریان تهرانی خواهیم.

 

مهم‌ترین خدمات سایت فنی و تأسیساتی سایت پرتقال:

تخلیه چاه در تمام تهران

دغدغه اصلی سایت خدمات فنی و تأسیساتی پرتقال فراهم کردن آرامش خانواده‌ها می‌باشد.

 • تخلیه چاه فاضلاب و تعمیر چاه‌های قدیمی
 • باز کردن لوله‌های آب سرد و گرم و تعویض و آن‌ها
 • ترکیدگی و باز کردن لوله پشت‌بام و تراس
 • رفع بوی بد فاضلاب‌ها و لوله ها
 • رفع نم و رطوبت حاصل از نشتی لوله ها
 • تعویض توالت ایرانی با توالت فرنگی
 • طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه و سپتیک تانک
 • تعمیر و نصب آب‌شویه ها
 • لوله بازکنی با دستگاه واترجت دوربین‌دار بدون نیاز به حفاری

و سایر خدماتی که می‌توانید با تماس گرفتن از طریق شماره‌های شرکت در میان بگذارید تا در کمتر از نیم ساعت سرویس‌کاران را اعزام کنیم.

 

 

طوقه چینی و کول گذاری چاه و کفتراشی چاه فاضلاب

طوقه چینی و کول گذاری چاه | تخلیه چاه

کول‌ها و طوقه‌ها به شکل گرد و بیضی می‌باشند که برای محکم کردن چاه جهت جلوگیری از ریزش دیواره چاه استفاده می‌شود. بهتر است حتما در موقع حفر چاه حتما از طوقه چینی اصولی استفاده کنید تا مانع ریزش چاه و پر شدن سریع چاه شود.

همچنین باعث عدم چسبیدن فضولات به دیواره چاه می شود. اگر فضولات به دیواره و ته چاه بچسبد باعث عدم فرار آب به داخل زمین می شود. اگر آب به داخل خاک و زمین نرود ممکن است که خیلی زود آب فاضلاب به بیرون بریزد و باعث بوی بد فاضلاب بشود.

همچنین کفتراشی و لایروبی چاه فاضلاب یکی از بهترین روشها برای حفظ و ماندگاری چاه فاضلاب می باشد. اگر بعد از خالی کردن چاه فاضلاب ته زنی و لایه روبی چاه فاضلاب انجام نشود ممکن است که زود به زود چاه فاضلاب پر شود. مقنی کار مجموعه پرتقال در صورت نیاز خدمات کفتراشی و لایروبی را انجام می دهد.

 

مهم‌ترین روش‌های خالی کردن فضولات و باز کردن لوله‌ها

از روش‌های قدیمی و مرسومی که اغلب مقنی کاران و حتی خانواده‌ها انجام می‌دادند و هنوز هم کار می‌کند, استفاده از دستگاه تلمبه فنجانی و قیفی و حتی دستی برای باز کردن لوله های توالت‌ها یا سیفون‌ها و آشپزخانه‌ها می‌باشد. البته در بعضی از مواقع کارایی این دستگاه‌ها بهتر از دستگاه‌های دیگر هم هست.

دیلم وسیله‌ای که اکثر آن را می‌شناسند, برای باز کردن لوله‌ توالت فرنگی از آن استفاده می‌شود. دیلم را به‌ صورت مارپیچی به درون لوله توالت هدایت می‌کنیم تا جایی که به یک نقطه سفت برخورد کند, در آنجا معلوم می‌شود فضولات و مواد زائد در آنجا وجود دارد.

حالا دیلم را بیرون بیاورید و با فشار آب به داخل لوله مقدار اضافی جامدات لوله‌ها را از بین ببرید.

 

اگر فکر می کنید و یا می ترسید که مشکلی از بابت خرابی لوله ها در منزل شما رخ دهد پیشنهاد می کنم برای رفع آن اقدام کنید و یا مقاله رفع گرفتگی لوله را مشاهده کنید.

 

انواع خدمات توسط مقنی کاران سایت پرتقال در مورد تخلیه چاه

 • تخلیه فاضلاب چاه سپتیک و منهول توسط تانکرهای ۱۲۰۰۰, ۸۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری و پمپ کف کش, آبکش و لجن کش
 • تخلیه مکانیزه چاه, تخلیه آب و لجن بدون نیاز به لایروبی دستی توسط تانکر مکنده
 • تخلیه مکانیزه چاه, تخلیه آب و لجن بدون نیاز به لایروبی دستی توسط تانکر مکنده
 • لایروبی انواع چاه‌های سپتیک, منهول , کانال‌ها توسط سرویس‌کاران ما
 • کندن چاه کهنه و کف تراشی توسط تعمیرکاران ماهر و حمل آن توسط ماشین کمپرسی
 • تعمیر مجدد چاه‌ها بعد از خالی کردن آن به‌ صورت کاملاً تضمینی

 

مراحل خالی کردن چاه و فضولات 

تخلیه چاه کامل فاضلاب در تهران

اولین کاری که کارشناسان ما انجام می‌دهند این هست که تشخیص می‌دهند مشکل از چاه فاضلاب هست یا گرفتگی لوله‌ها و بعد از آن برای پیدا کردن درب چاه شروع به عملیات تخلیه چاه می‌کنیم.

 

استفاده از دستگاه هیلتی

اگر سر چاه مشخص نباشد که در کجا قرار دارد با کمک ابزارها و یا با کمک دستگاه هیلتی درب چاه را به اندازه قطر لوله باز می‌کنیم. البته اگر توسط تانکر مکنده باشد حدود ۱۰ تا ۱۵ سانت باز شود کفایت می‌کند و اگر توسط پمپ کف کش یا لجن کش باشد باید سر چاه را به‌اندازه ۵۰ در ۵۰ بازکنیم تا بتوانیم کار را انجام دهیم و پمپ را به داخل چاه هدایت کنیم.

دستگاه هیلتی یک وسیله برقی برای سوراخ کردن سازه‌های بتنی مختلف هست. ما از این دستگاه برای کارهای تخریب و سوراخ کردن بتن استفاده می‌کنیم.

شاید نیاز باشد بعد از تخلیه چاه لایروبی هم انجام شود که در این صورت باید طوقه‌ها و کول‌ها برداشته شود تا بتوان دیواره‌های چاه را نیز تمیز کرد. این کار وقت‌گیر می‌باشد اما انجام دادن آن بسیار مفید می‌باشد.

 

استفاده از تانکرهای قوی برای تخلیه فضولات چاه

تانکرهای ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری با کمک پمپ‌های قوی که از دو نوع تک فاز و سه فاز می‌باشند می‌توانند هر نوع چاهی را از وجود لجن‌ها و مواد زائد پاک کنند.

تانکرهای ساکشن یا همان مکنده برای تخلیه مکانیزه چاه که کار خروج آب و لجن‌هایی که مدت زیادی هست که مانده و سفت شده‌اند کاربرد دارد. این تانکرها با کمترین خرابی و کاملاً بهداشتی کار تخلیه چاه را انجام می‌دهند. حتی مواردی که لایروبی کردن هم سخت می‌باشد از این تانکرها استفاده می‌شود.

 

یکی دیگر از تانکرها نیسان‌های ۱۰ بشکه‌ای می‌باشد, ممکن است بعد از مدت طولانی از کندن و حفر چاه سطح لایه‌ای ضخیمی در ته چاه به وجود بیاید که باعث شود نتوان با دستگاه‌ها آن را از ته چاه جدا کرد. در این‌گونه موارد بهتر است از مقنی کاران کمک گرفته شود.

 

تخلیه چاه با تانکرهای قوی

مقنی کاران چه کاری انجام می دهند؟

مقنی کاران با پاک کردن ته چاه و باز کردن لایه‌های چشمه که باعث می‌شود آب فاضلاب جذب خاک و ماسه شود پس‌مانده‌ها را به بیرون کشانده و در داخل ماشینی که معروف به نیسان ۱۰ بشکه‌ای هست می‌ریزند و به محوطه مخصوص دفع فضولات می‌برند.

در این‌گونه مواقع مقنی کاران سعی می‌کنند بعد از پاک کردن ته چاه دیواره‌ی چاه را نیز تا آنجا که می‌توانند تمیز کرده و فضای چاه را بیشتر کنند. استفاده از لباس‌ها و موارد بهداشتی مقنی کاران باعث می‌شود تا آن‌ها نیز آسیب‌های جسمی و تنفسی دچار نشوند.

مقنی کاران باید حرفه‌ای باشند و اگر غیرحرفه‌ای باشند ممکن است که بعد از پاک‌سازی چاه و پاک کردن دیواره‌ی آن, باعث ریزش چاه بعد از مدت کوتاهی و یا دوباره پر شدن چاه فاضلاب گردند.

 

برای انجام این کارها حتماً از مشاوران ما کمک بگیرید و یا از طریق شماره تماس‌های زیر درخواست خدمات دهید.

خدمات تخلیه  مرکز تهران: ۸۸۶۴۴۳۴۹
خدمات تخلیه شرق تهران: ۷۷۵۸۵۸۶۲
خدمات تخلیه غرب تهران: ۴۴۳۳۶۰۶۱
خدمات تخلیه شمال تهران: ۲۲۹۰۴۰۷۱
خدمات تخلیه جنوب تهران: ۶۶۷۶۹۹۰۸

همچنین می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی به‌ صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایید.

 

 

دلیل پر شدن دوباره چاه 

یکی از مشکلاتی که در تماس‌های مربوط به تخلیه چاه توسط مردم با بخش پشتیبانی گرفتم می‌شود این هست که بعد از یک سال یا دو سال از تخلیه چاه و یا مدت کوتاه‌تر چاه دوباره پرشده هست و نیاز به تخلیه دوباره چاه دارند.

ناراحتی مردم از این بابت می‌باشد که چرا چاه بعد از۱۰ تا ۱۵ سال کار کردن و تخلیه آن حالا بعد از گذشت مدت بسیار کوتاه‌تری چاه پرشده و مشکل را از سمت کسی که چاه را تخلیه کرده است می‌دانند.

 

ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه و حفاری

 

اقدامات لازم برای جلوگیری از پر شدن سریع چاه

باید در اینجا بگوییم که اکثر چاه‌ها بعد از تخلیه فاضلاب اول یا نهایت دوم, دیگر باید هرسال برای مدتی مشابه تخلیه شود. زیرا دیگر آن چاه اول نمی‌شوند. یا اینکه دوباره باید چاه دیگری را حفاری کرد و یا اینکه روش‌های زیر را برای ماندگاری بیشتر آن انجام داد.

۱- در بالا هم ذکر کردیم که لایروبی و کف تراشی صحیح بسیار کاربرد دارد. لایروبی باعث می‌شود که حجم فضای چاه فاضلاب بیشتر شود. البته این کار را بعد از هر حفاری چاه پیشنهاد می‌شود که مقنی کاران انجام دهند.

۲- بعد از این کار حتماً طوقه و یا کول گذاری را دوباره بر اساس حجم چاه انجام دهید. اگر حجم چاه اضافه نشده است از همان طوقه قبلی استفاده کنید و اگر اضافه‌شده است باید از طوقه و یا کول گذاری جدیدی استفاده کنید.

۳- مهم‌ترین کار که می‌تواند هر بار خالی کردن و تخلیه چاه فاضلاب را راحت‌تر کند استفاده از دریچه برای سر چاه می‌باشد. با این کار شما می‌توانید خیلی راحت‌تر از این به بعد چاه فاضلاب را تخلیه کنید.

 

پیدا کردن درب چاه فاضلاب در تخلیه چاه

 

اگر قبلاً دریچه را گذاشته باشید بسیار خوب هست و اگر تا الآن اقدام نکرده‌اید حتماً با ما تماس بگیرید تا ضمن چک کردن چاه فاضلاب شما و تعمیرات اساسی اقدام به نصب دریچه برای چاه فاضلاب بکنیم.

 

 

همچنین کارشناسان ما در هنگام تخلیه چاه فاضلاب بررسی می‌کنند که کدام قسمت‌های چاه ممکن است در آینده ریزش پیدا کند, اگر جایی نیاز به تعمیر و محکم‌کاری باشد سرویس‌کاران ما به شما خواهند گفت و نسبت به تعمیر و محکم‌کاری بخش مربوطه اقدام می‌کنند.


اگر این موارد را کارشناسان ما تشخیص و برای رفع آن اقدام کنند, احتمال بسیار زیاد چاه قدیمی شما که الآن نو شده حتی شاید مانند سالیان قبل نیاز به تخلیه کوتاه‌مدت نداشته باشد.

 

یکی از مزیت‌های تخلیه فاضلاب با پمپ ساکشن به این خاطر می‌باشد که نیاز به پمپ جداگانه برای فرستادن آن به داخل چاه نیست. مزیت ویژه آن باعث شده که مثل یک جاروبرقی بزرگ کار تخلیه چاه را انجام می‌دهد.

اما کمی صدا هنگام تخلیه فاضلاب وجود دارد علت آن نیز به خاطر این هست که برق پمپ از خود خاور ( ماشین تخلیه چاه فاضلاب) گرفته می‌شود و برای کار کردن پمپ ساکشن باید خاور روشن باشد.

قدرت خاور هرچقدر بیشتر باشد, مکندگی پمپ هم بیشتر خواهد بود. گروه خدمات فنی سایت پرتقال با داشتن قوی‌ترین و بزرگ‌ترین و بروزترین ماشین‌های حفر چاه سعی دارد تا کار را سریع‌تر انجام دهد و آسودگی خانواده‌ها را تضمین کند.

 

مهم‌ترین کاربرد انواع پمپ‌های لجن کش

 •  لجن کشی چاه آب
 •  لجن کشی برای صنایع ساختمانی و چوب و کاغذ
 •  انتقال دادن انواع فاضلاب‌ها
 •  لجن کشی در صنایع چرم‌سازی

 

نکته مهم: یکی از عواقب خالی نکردن چاه فاضلاب این هست که به‌ مرور زمان آب به مناطق مختلف پی ساختمان نفوذ پیدا کرده و باعث می‌شود که قسمتی از ساختمان در یک‌لحظه نشست کند و باعث خرابی و هزینه‌های به مراتب بیشتری شود.

 

سایت پرتقال برای بهبود خدمات تخلیه انواع چاه و لوله بازکنی تهران مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات تخلیه چاه های فاضلاب و لوله بازکنی در شهر تهران را انجام دهد.

اگر خوشتان امد امتیاز بدهید
[Total: 0 Average: 0]
نوشتهٔ پیشین
رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حمام
نوشتهٔ بعدی
لوله بازکنی در سراسر تهران کاملا حرفه ای

پست های مرتبط

No results found

۳۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آیا شما به همه مناطق مختلف تهران خدمات میدید؟ منطقه ما سعادت آباد هست.

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۷-۱۰-۱۴ ۱۰:۵۸ ق.ظ

   سلام
   بله تمامی ممناطق مختلف تهران خدمات رسانی انجام می شود.
   با شماره تماس های واحد پشتیبانی در تماس باشید.

   پاسخ
   • سلام سایت خوبی دارید. علاوه بر اینکه خدمات خوبی هم میدهید مطالبتون هم خوبه و کامل

    پاسخ
 • ممنون از خدمات شما
  سرویسکارتون راهنمایی های خوبیه به من کردن

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۷-۱۰-۲۲ ۱۱:۱۷ ق.ظ

   سلام
   هرگونه نظری در رابطه با خدمات سرویس کاران ما داشتید می توانید برای ما بفرستید.
   می تونید از صفحه تماس باما پیشنهادات خودتان را برای ما بفرستید.

   پاسخ
 • سلام
  شما کار حفاری چاه ارت هم انجام میدید تو منطقه سعادت آباد

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۷-۱۲-۲۵ ۴:۳۸ ب.ظ

   سلام
   بله انجام میشه میتونید با واحد مربوطه در ارتباط باشید

   پاسخ
   • سلام ببخشید
    من تخلیه چاه نمی خوام. شما می تونید کار تست چاه ارت هم انجام بدید؟ چون بالاتر گفتید که حفر چاه ارت هم انجام میدید پرسیدم؟

    پاسخ
    • لوله بازکنی پرتقال
     ۱۳۹۸-۰۳-۱۹ ۱۲:۱۱ ب.ظ

     سلام خدمت شما
     بله انجام می شود. اگر به این خدمات نیاز دارید می توانید با واحدهای پشتیبانی هر بخش تماس بفرمایید تا در صورت نیاز نیروی کار اعزام شود.

     پاسخ
 • علی قلی زاده
  ۱۳۹۸-۰۱-۱۷ ۱۰:۰۳ ب.ظ

  میخواستم از همکاری شما تشکر کنم. از خدمات خوبی که دادید کاملا رضایت داشتم.
  به خودم گفته بودم اگه خدماتشون خوب بوده باشه حتما تو سایت نظر مثبت خودم رو میزارم.

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۱-۲۳ ۶:۰۰ ب.ظ

   سلام
   خوشحالیم از اینکه از خدمات ما رضایت داشتید.
   امیدواریم که اگر باز هم مشکلی براتون پیش اومد بتونیم باز هم کمکتون کنیم.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  چاه فاضلاب ما پر شده نمیدونیم مال گرفتگی لوله هست یا اینکه چاه پرشده اگه میشه یک نفر بفرستید بررسی کنه
  من عزیزی هستم. اگر شماره تماس میخواید این هست xxx xxx xxxx

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۱-۲۳ ۵:۵۸ ب.ظ

   سلام خدمت شما
   مشکلی نیست با شما تماس گرفته میشه و آدرس رو میفرمایید تا لوله بازکن اعزام بشه و مشکل رو بررسی کنه

   پاسخ
 • ما تو منطقه نیاوران هستیم نیاز به همین خدمات تخلیه چاه فاضلاب خونه داریم. می تونید کسی رو بفرستید.

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ۴:۵۵ ب.ظ

   سلام خدمت شما
   بله انجام می شود می توانید با واحد پشتیبانی در تماس باشید. یا شماره تماس خودتان را در بخش دیدگاه بفرمایید تا تماس گرفته شود.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  می خواستم بپرسم که اگه چاه فاضلاب پر شده و ما نمیدونیم که درب چاه کجا هست شما می تونید پیداش کنید و کار تخلیه چاه رو انجام بدید؟
  آدرس این هست ….. شماره من …..

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۲-۰۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ

   سلام خدمت شما
   آدرس شما دریافت شد و تماس با شما گرفته شد.
   امیدوارم از خدمات ما رضایت داشته باشید.

   پاسخ
   • رضا ارجمندی
    ۱۳۹۸-۰۳-۱۶ ۵:۴۴ ب.ظ

    شما حفاری چاه هم انجام میدید؟ یعنی برای فاضلاب و حفر چاه دستگاه دارید یا نیروی کار دارید؟ من میخواستک برای چند ساختمان که پیمانکار هستم کسی رو پیدا کنم که بتونم باهاشون کار کنم. شماره تماس:xxx
    ارجمندی هستم.

    پاسخ
 • علی سهرابی زاده
  ۱۳۹۸-۰۲-۰۶ ۷:۴۹ ب.ظ

  سلام
  من از خدمات شما ممنونم خوبیش این بود که کار رو خیلی خوب و بعد از خدمات هم نظافت خوبی داشتن.ممنونم

  پاسخ
 • از خدمات شما راضی بودم. خیلی خوب بود

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۲-۰۹ ۱۰:۱۷ ق.ظ

   سلام از اینکه تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم خوشحالیم. اگر باز هم نیاز به کمک بود در خدمتیم.

   پاسخ
   • سلام
    ببخشید من میخوام برای یک اپارتمان چاه حفر کنم. شما می تونید کسی رو بفرستید تا اینکار رو انجام بده. البته تو تهران هستم. یا اینکه باید با همکارتون که شماهر تماس گذاشتید صحبت کنم.

    پاسخ
    • لوله بازکنی پرتقال
     ۱۳۹۸-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۴ ق.ظ

     سلام خدمت شما دوست عزیز
     خدمت شما عرض کنم که برای بررسی و هماهنگی کارهایی مثل حفاری چاه و تخلیه چاه حتما با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

     پاسخ
 • سلام همکارانتون کارشون خوبه. من که راضی بودم

  پاسخ
 • تخلیه چاه را در تمام نقاط تهران انجام میدهید؟
  حفاری چاه چه مدت زمان طول میکشد؟
  متشکر

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۱:۰۴ ب.ظ

   سلام خدمت شما
   برای خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه لطفا با پشتیبانی درارتباط باشید.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

2 × 4 =

فهرست
تماس شبانه روزی