لوله بازکنی پرتقال
لوله بازکنی گیشا و تخلیه چاه گیشا

لوله بازکنی گیشا و تخلیه چاه گیشا در پرتقال

تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا

این مقاله در مورد تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا است که می خواهیم در باره آن برای شما توضیح دهیم با ما همراه باشید. پر شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مسائلی است که ممکن است در هر زمان و درهر ساختمانی اتفاق بیفتد. پر شدن چاه ، بستگی به عوامل مختلف ، در زمان های مختلفی اتفاق می افتد.محمدی ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸

دسترسی سریع به بخش موردنظر پنهان کردن بخش ها

با کمک بهترین لوله بازکنی گیشا هر گونه مشکل مانند: ترکیدگی لوله – نم و رطوبت – گرفتگی انواع حمام و سرویس بهداشتی و هر گونه مشکل مربوط به لوله بازکنی گیشا در سریعترین زمان با بهترین دستگاه های لوله بازکنی حرفه ای انجام می شود.

مثلا در چاه هایی که در قسمت های کوهستانی شهر باشند دارای کشش آب کمتری هستند. این امر باعث پر شدن متناوب چاه در چند سال می شود. ولی چاه هایی که دارای کشش بالایی هستند و از جنس شنی ، شاید پس از ۱۵ یا ۲۲ سال پر شوند.

 

برای اطلاعات در مورد تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا می توانید با این شماره های که در زیر درج شده است تماس بگیرید.

شماره تماس:محمدی ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸
تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران ۲۲۹۰۴۰۷۱
تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران ۴۴۳۳۶۰۶۱
تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران ۷۷۵۸۵۸۶۲
تخلیه چاه و لوله بازکنی مرکز تهران ۸۸۶۴۴۳۴۹
تخلیه چاه و لوله بازکنی جنوب تهران ۶۶۷۶۹۹۰۸

 

دلایل پرشدن چاه در تخلیه چاه گیشا:

دلیل پر شدن چاه بیشتر اوقات راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور مسدود می کند و آب به خوبی حرکت نمی کند ، این مشکل معمولا در منازل های که در قدیم ساخته شده اند بیشتر به چشم می خورد. هر از گاهی باید با سیفون تلمبه زدن یا از مواد باز کننده لوله مثل اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود.

اما مشکل اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می شود . چون اسید باعث از بین رفتن لوله ها می شود. ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه استفاده از لوله باز کن ها مثل دستگاه فنر زنی صنعتی است. لوله کش ها از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله در گیشا استفاده می کنند. که هیچ صدمه ای به لوله وارد نمی شود.

 

لوله بازکنی گیشا و تخلیه چاه گیشا

دلیل گرفتگی لوله در لوله بازکنی گیشا:

دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن لوله هاست که مانع عبور آب می شود و لوله مسدود می شود. معمولا چربی و موها باعت گرفنگی لوله می شود.

متاسفانه این مواد به لوله های فاضلاب و سیفون ها معمولا در ساختمان های قدیمی که بیشتر از جنس چدن هستند ، نه پلاستیک ، آسیب می رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها می شود. به یاد داشته باشید برای باز کردن لوله ها در گیشا حتما به یک لوله بازکنی مراجعه کنید.

 

مهمترین مناطق در تهران برای دریافت خدمات لوله بازکنی از سایت پرتقال

کول گذاری دهانه چاه چیست؟

کول گذاری چاه در واقع به قطعات سیمانی گفته می شود که به دو شکل میله ای و بیضی به نام انباری ساخته شده و در زمان حفاری چاه آب و فاضلاب به دلیل جلوگیری از ریزش در دهانه چاه قرار می دهند و به این کار کول گذاری دهانه چاه نیز گفته می شود.

در طول زمان عمر چاه ممکن است به دلایلی همچون رانش زمین ، سستی خاک و … نیاز به تعمیر چاه داشته باشد که در این صورت اولین کاری که از کارشناسان باید انجام دهند تعویض کول چاه است.

به درستی مشخص نیست که از چه زمانی کول گذاری در چاه صورت می گرفته و اختراع شده اما نشانه هایی از قدمت آن در تاریخ وجود دارد که از جمله آنها را می توان به کتاب خداوند الموت اشاره کرد که در آن نوشته شده کول هایی در قلعه حسن صباح وجود داشته و یا در زمان صفویه در جایی برای آب عمارت های میدان امام خمینی اصفهان از کول استفاده می شده است.

 

لوله بازکنی گیشا:

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لوله فاضلاب ساختمانتان دچار گرفتگی شده باشد و مجبور باشید گرفتگی آن را رفع کنید. اما چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می کنید؟

لوله بازکنی در گیشا و تخلیه چاه گیشا

با چه ابزاری می خواهید لوله فاضلاب را رفع گرفتگی کنید؟

برای لوله بازکنی گیشا می توان از مایع لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی، لوله بازکن خانگی، لوله بازکن شیمیایی، لوله بازکن اسیدی و دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد .هر یک از این مواد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب کاربرد دارند اما اگر گرفتگی شدید باشد نمی توان از این مواد استفاده کرد چون گرفتگی لوله ها را باز نمی کند.

مواد و اسید های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی های ضعیف مناسب است. گرفتگی هایی که علت آنها مواد زائد، مواد خوراکی، مو، چربی و آشغال باشد وعلت گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلاب باشد که با گذشت زمان بسیار سخت شده‌اند دیگر با این اسیدها نمی توان گرفتگی ها رارفع کرد. در این حالت باید از لوله بازکن های سخت استفاده کرد. لوله بازکن سخت یعنی ابزارهای لوله بازکنی که گرفتگی های سخت لوله فاضلاب را باز می کنند.

 

برای ارتباط با ما می توانید از شماره های که در زیر مشاهده می کنید تماس بگیرید.

شماره تماس:محمدی ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸
لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران ۲۲۹۰۴۰۷۱
لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران ۴۴۳۳۶۰۶۱
لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران ۷۷۵۸۵۸۶۲
لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران ۸۸۶۴۴۳۴۹
لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران ۶۶۷۶۹۹۰۸

 

دستگاه لوله بازکنی در گیشا:

قبل از آن که دستگاه لوله بازکنی ساخته شود شرکتهای لوله بازکنی گیشا و دیگر افراد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از فنر لوله بازکنی به همراه دریل استفاده می‌کردند. یعنی فنر لوله بازکنی را به سر دریل وصل می کردند و با آن به باز کردن گرفتگی لوله اقدام می کردند.

مشکل این کار در این بود که سرعت دریل زیاد بود و فنر نیز حفاظی نداشت. با حرکت سریع دریل فنر به سرعت دوران می کرد( می چرخید ) و به اطراف برخود می کرد. اما با ساخت دستگاه لوله بازکنی این مشکل حل شد. دستگاه لوله بازکنی به راحتی و بدون خطر گرفتگی لوله فاضلاب را باز می‌کند.

لوله بازکنی گیشا

 

فواید دستگاه لوله بازکنی گیشا:

دستگاه لوله بازکنی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی در گیشا را بسیار آسان کرده است. دستگاه لوله بازکنی به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است.

موتور نیروی محرکه ایجاد می کند که کار لوله بازکنی گیشا را تامین می کند و فنر نیروی بازکنندگی لوله را دارد. علت استفاده از فنر در دستگاه لوله بازکنی، انعطاف پذیر بودن آن است.

 

دستگاه لوله بازکنی فواید بسیاری دارد که برخی از آنها به عبارت زیر است:

 • • سرفنرهای مختلف
 • • کوچک و قابل حمل
 • • محفظه جمع کننده فنر
 • • استفاده از برق شهری
 • • باز کننده گرفتگی های سخت
 • • فنر بلند برای لوله های طولانی
 • • سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
 • • مناسب برای شرکت های لوله بازکنی

ما برای شما کاربران عزیز و گرامی این مقاله را نوشتیم تا شما بتوانید مشکلاتی که برایتان به وجود می آید مانند تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا می توانید با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ماهر و با تجربه ما کمک بگیرید.

اگر خوشتان امد امتیاز بدهید
[Total: 1 Average: 4]
نوشتهٔ پیشین
لوله بازکنی شهر آرا و خدمات تخلیه چاه شهر آرا
نوشتهٔ بعدی
لوله بازکنی یوسف آباد و تخلیه چاه یوسف آباد

پست های مرتبط

No results found

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ببخشید من برای باز کردن لوله منزل تو منطقه گیشا با پشتیبانی شما تماس گرفتم. اما هنور لوله بازکن سیار به منزل ما نیومده…میتونم بپرسم علت چیه؟ میتونید یک زنگ بزنید ببینید چرا هنوز ایشون نیومدن..اگر نمی تونید تو هر منطقه ای خدمات لوله بازکنی بدید لطفا ما رو معطل نکنید و از روی سایتتون بردارید. گیشا زیاد فاصله ایبا مرکز شهر نداره..نمیدونم شاید تو ترافیک گیر کرده باشن..اما شماره ای ندارم که باهاشون تماس بگیرم و ببینم که کجا هستن.منتظر نظر شما هستم.

  پاسخ
  • لوله بازکنی پرتقال
   ۱۳۹۸-۱۱-۲۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ

   سلام خمت شما
   هماهنگی لازم انجام شد و لوله بازکن سیار حدود ۱۰ دقیقه بعد از ایت پیام به منطقه و محل موردنظر رسیدند. در بعضی موارد این اتفاقات پیش می آید و به خاطر حجم بالای کاری نمی شود که در بعضی مواقع نیروی کار در کمتر از زمان تعیین شده خود را برساند.
   مجموعه پرتقال از همینجا هم از شما و هم از سایر کسانی که از خدمات ما استفاده کرده و کمی مشکل داشتند پوزش می طلبد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

بیست − 5 =

فهرست
تماس شبانه روزی