لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس و تخلیه چاه در تهرانپارس | اعزام لوله بازکن در نیم ساعت | چاه بازکنی تهرانپارس و رفع گرفتگی و بازکردن لوله در تهرانپارس
لوله بازکنی تهرانپارس

فهرست مطالب

با ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس در سایت پرتقال و همچنین خدمات دیگری مانند تخلیه چاه , طوقه چینی و کول گذاری و تعمیر چاه‌های قدیمی به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته در خدمت همشهریان تهرانی هستیم. با توضیح مهم‌ترین خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس همراه باشید.

شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی

چاه بازکنی تهرانپارس با چاه بازکن سیار

گرفتی لوله فاضلاب و گیر کردن مواد و فضولات در داخل لوله های اتفاق جالبی نیست. اما اگر شما خیلی سریع برای رفع خرابی و گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه تهرانپارس سریعا با شرکت های لوله بازکنی در این منطقه تماس بگیرید می توانید مشکل گرفتگی لوله آب یا فاضلاب را رفع کنید.

تفاوت سرویس‌کاران سایت پرتقال در لوله بازکنی تهرانپارس

سرویس‌کاران سایت پرتقال با تخصص و تجربه فراوانی که در مورد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دارند , همیشه مورد تحسین همشهریان در منطقه تهرانپارس بوده‌اند. مهم‌ترین هدف سرویس‌کاران ما ارائه بهترین خدمات در سریع‌ترین زمان و ارائه راه‌حل‌های مهم برای پیشگیری از اتفاقات بعدی به مشتریان هست.

سرویس‌کاران ما سعی دارند همیشه قبل از هر کاری اطلاعات کافی از مشکلات را پرس‌وجو کنند و بعد از برسی و شناخت مشکل سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌حل را انتخاب کنند.

نکته مهم اینجاست که بسیار مهم هست تمیز بودن سرویس‌کاران ما می‌باشد. ارائه خدمات خوب و حفظ بهداشت در انجام کار یکی از قوانین اصلی سرویس‌کاران سایت پرتقال هست. اگر چنانچه یکی از تعمیرکاران ما در انجام کارهای خدماتی بهداشت را رعایت نکردند و بعد از پایان کار تمیز کردن محوطه را به خوبی انجام نداده است , موضوع را به بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

استفاده از محلول اسیدی برای لوله بازکنی منطقه تهرانپارس و دیگر مناطق خوب هست؟

به شما پیشنهاد می کنیم که از محلول های اسیدی به هیچ وجه استفاده نکنید. چون تاثیر زیادی برای باز کردن لوله منزل ندارند. به جای اینکار باید از لوله بازن سیار در تهرانپارس کمک بگیرید که براحتی و با کمک بهترین دستگاه های لوله بازکنی , باز کردن لوله را انجام دهد.

نکته مهم تر این هست که استفاده از محلول های لوله بازکنی نمی تواند به صورت طولانی برای رفع گرفتگی لوله در تهرانپارس موثر باشد. ضمن اینکه استفاده از محلول های لوله بازکنی شیمیایی باعث خرابی و کثیف کاری می شود.

اما ما به شما قول می دهیم که لوله بازکن سیار در تهرانپارس سایت پرتقال کاملا حرفه ای و بدون خرابی کار را تمام می کند.

انواع خدمات مجموعه پرتقال برای لوله بازکنی در تهرانپارس

 • تخلیه چاه در تهرانپارس با تانکر های قوی و پمپ لجن کش و کفکش
 • تشخیص مکان دقیق درب چاه در منطقه تهرانپارس
 • باز کردن رسوب و جرم لوله در آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی
 • لوله بازکنی توالت فرنگی و ترمیم کاسه توالت
 • درآوردن طلا و جواهر و اشیای گران قیمت و گوشی موبایل
 • لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس با ضمانت انجام کار
 • بکارگیری لوله بازکن ماهر در تهرانپارس
 • چاه بازکنی تهرانپارس با کمک بهترین چاه بازکن های سیار
 • تشخیص دقیق ترکیدگی لوله در منطقه تهرانپارس در منزل
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانپارس در اسرع وقت
 • آماده عقد قرارداد با کلیه ارگان ها رستوران ها ، بیمارستان ها و…
 • لوله بازکنی تهرانپارس با دستگاه های مختلف تراکم هوا و فنرزنی
 • تراش چاه کهنه و تبدیل آن به چاه نو و حفر چاه نو و کول گذاری و طوقه چینی
 • باز کردن لوله های مختلف در تهرانپارس توسط لوله بازکن با تجربه

مجموعه لوله بازکنی پرتقال با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص لوله بازکنی در تهرانپارس و استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی در کوتاه ترین زمان و با کمترین خرابی و کثیف کاری محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص و رفع می نماید.

مهم‌ترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه تهرانپارس سایت پرتقال

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

با همراه داشتن بهترین و بروزترین دستگاه‌ها در زمینه باز کردن لوله‌های فاضلاب , ظرف‌شویی و سینک آشپزخانه , توالت فرنگی و ایرانی و لوله‌های حمام , درآوردن اشیاء گران‌قیمت از داخل لوله‌ها انجام خواهد شد. این خدمات شبانه‌روزی و در ۷ روز هفته بدون تعطیلی انجام می‌شود.

تمامی مناطقی که تحت پوشش خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه پرتقال می باشند:

 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانپارس
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک غرب
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی سعادت آباد
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نارمک
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی پیروزی تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شریعتی تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نیاوران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز و کرج
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی ونک و جردن و پونک
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی زعفرانیه
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی الهیه
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران ویلا
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تجریش
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانسر
 • خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی فاضلاب و لایروبی

برای دریافت هر کدام از این خدمات می توانید به بخش مقالات مراجعه کنید و یا از همین صفحه با تماس با واحد پشتیبانی مشکلات خود را در میان بگذارید.


اما مهم‌ترین دستگاه‌ها برای خدمات لوله بازکنی تهرانپارس:

۱- اولین وسیله که در اکثر خانه‌ها برای باز کردن گرفتگی‌های خفیف ابزار تلمبه دستی هست. فقط کافی است کمی آب را در داخل سینک ظرف‌شویی و یا لوله حمام بریزی و با چند بار فشار دادن تلمبه بر روی مجرای لوله ها و واردکردن فشار یک‌باره هوا به داخل آن, گرفتگی لوله باز شود.

۲- اگر دیدید که نمی‌توانید با تلمبه دستی کاری انجام دهید و مشکل کمی سخت هست نیاز به ابزار دستگاه پمپ هوا می‌باشد. این دستگاه با متراکم کردن هوا و فشار بیشتر ولی با تکرار گرفتگی لوله ها را باز می‌کند. با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا سرویس‌کاران ما اعزام شوند.

۳- روش دیگر به کمک دستگاه تراکم هوا می‌باشد. این دستگاه همکاری شبیه دستگاه پمپ هوا انجام می‌دهد , اما فرق عمده آن در اجرای عملیات هست. به این شکل که هوا در درون دستگاه با فشار بسیار زیاد جمع می‌شود و به یک‌باره به داخل لوله هدایت می‌شود و باعث رفع گرفتگی کامل لوله می‌شود.

۴- دستگاه فنر زنی که یکی دیگر از دستگاه‌ها برای باز کردن لوله‌های توالت و حمام هست. این دستگاه که به همراه خود از فنرهای متفاوتی استفاده می‌کند , به این طریق کار می‌کند که باید با توجه به نوع مشکل در درون لوله نوع سر فنر مخصوص را انتخاب کرده و به سر دستگاه وصل کرده و آرام آرام به درون لوله هدایتمی کنند تا به نقطه گرفتگی برسد.

از این مرحله با کمک دستگاه , سر فنر را مانند عقربه‌های ساعت می‌چرخانند تا بتواند گرفتگی لوله ها را باز کند. شاید بعضی وقت‌ها نیاز باشد که به آرامی و بعضی اوقات خیلی سریع و با فشار بیشتری آن را بچرخانند.

۵- دیلم وسیله‌ای هست که با آن می‌توانید بعضی از مشکلات گرفتگی لوله‌ها را حل کنید. این وسیله با داشتن یک دسته بلند و یک فنر مخصوص برای گرفتگی‌های لوله ها مخصوصاً قسمت شتر گلو کاربرد دارد.

۶-مایع ظرف‌شویی نیز برای باز کردن گرفتگی‌های معمولی استفاده می‌شود. برای یادگیری نحوه آموزش و باز کردن لوله‌ها با کمک مایع ظرف‌شویی می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

بهترین روش‌ها برای باز کردن لوله ها را در این مطلب بیان کردیم. خدمات دیگر سایت نیز به شکل زیر می‌باشد:

تخلیه چاه در تهرانپارس تهران

یکی از بیشترین تماس‌هایی که بخش پشتیبانی سایت پرتقال دریافت می‌کند خدمات مربوط به تخلیه چاه می‌باشد. تخلیه چاه باید کاملاً اصولی انجام شود و بهتر است از هرکسی برای انجام این کار درخواست ندهید. ممکن است بعد از مدتی کوتاه متوجه شوید که چاه دوباره پر شده , در حالی که همین چند وقت پیش چاه را خالی کرده‌اید.

مشکل اینجاست: کسی که آمده و کار تخلیه چاه را انجام داده باید بعد از تخلیه آن به شما یادآوری می‌کرد که حتماً باید بعد از تخلیه فاضلاب عملیات زیر را نیز انجام بدهید تا چاه دوباره خیلی سریع پر نشود.

عملیات بعد از تخلیه چاه توسط سرویس‌کاران سایت پرتقال

کف تراشی چاه و لایروبی چاه در تهرانپارس

بعد از تخلیه چاه باید بدانید که ممکن است راه‌های نفوذ آب به بیرون از چاه بسته باشد. علت آن هم می‌تواند عواملی مانند چسبیدن فضولات و غیره به کف چاه و همچنین چسبیدن فضولات جامد به دیواره چاه باشد که باعث می‌شود منافذ بیرون رفتن آب نیز بسته شود.

باید بعد از تخلیه چاه فاضلاب حتماً این ۲ کار را انجام دهید. اگر چاه شما قبلاً طوقه چینی و کول گذاری شده است که نیاز به لایروبی دیواره چاه ندارید و فقط نیاز هست که کف آن را تمیز کنید.

طوقه چینی و کول گذاری در تهرانپارس

ممکن است چاه شما در موقع حفاری کردن طوقه گذاری در آن انجام نشده باشد , ما سعی می‌کنیم به مشتریان خود یادآوری کنیم که اگر این کار را انجام ندهند ممکن است که چاه بعد از مدتی ریزش کند و خرابی‌های بعد از آن بسیار بیشتر و نگرانی‌های بعد از آن آزاردهنده‌تر خواهد بود.

حفاری چاه در تهرانپارس

یکی از خدمات مهم در هنگام ساخت خانه و آپارتمان‌ها حفاری چاه فاضلاب هست. باید دقت کنید که منطقه خوبی را برای حفاری چاه در نظر بگیرید. زیرا باید نوع خاک منطقه جذب آب را بهتر انجام دهد و در آخرین مرحله خدماتی مانند طوقه چینی انجام می‌شود.

اگر حفاری چاه به خوبی انجام نشود باعث می‌شود که یا چاه خیلی سریع پر شود و یا اینکه در مدت کوتاهی شاهد ریزش چاه باشید. برای همین موضع از شما درخواست می‌کنیم قبل از کندن چاه با بخش مشاوره سایت پرتقال تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را انجام دهیم.

خدمات دیگر مربوط به لوله بازکنی تهرانپارس شامل: حفاری چاه , باز کردن انسداد مسیرهای فاضلاب , کندن چاه آب و چاه جذبی , گرفتگی منهول ها , تشخیص محل ترکیدگی لوله ها , باز کردن لوله های آب گرم از جمله خدمات دیگر سایت ما می‌باشد.

برای درخواست خدمات لوله بازکنی تهرانپارس در صورتی که شماره‌های پشتیبانی در دسترس نبود و اگر غیر از ساعات معمول نیاز به کمک دارید با شماره آقای عزتی ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ شبانه‌روزی تماس بگیرید.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.