جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی نارمک

خدمات لوله بازکنی نارمک در سایت پرتقال شامل خدماتی نظیر تخلیه چاه , حفاری چاه , تعمیر چاه های قدیمی , تشخیص ترکیدگی لوله ها جز خدمات مهم لوله بازکنی هست. خدمات لوله بازکنی در نارمک تهران برای تمامی عزیزان بهصورت کاملا ارزان و در سریع ترین زمان انجام می شود. شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی

با ارائه بهترین خدمات لوله بارکنی نارمک به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیل با ارازنترین قیمت و به همراهی بیش از ۲۰۰ پرسنل و سرویس کار متعهد در تمامی شهرهای تهران در خدمت شما مردم عزیز هستیم.

در مقاله لوله بازکنی در نارمک سایت پرتقال ابتدا به بررسی مهم ترین مشکلات می پردازیم و بعد از آن به راه حل مشکلات آنها اشاره می کنیم. همچنین انواع خدماتی که برای لوله بازکنی در نارمک و سایر خدمات مرتبط انجام می شود را ذکر می کنیم.

مشکلاتی که باعث گرفتگی لوله ها می شود

۱- گیر کردن موهای زائد در لوله ها:

اکثر گرفتگی های لوله های حمام مربوط به موهایی هست که به مرور زمان در درون لوله ها و در قسمت شتر گلو جمع می شود. شاید در ابتدا بتوان با کارهایی مانند تلمبه دستی و با گذاشتن یک شلنگ کوتاه یا بلند این موانع را رفع کرد.

اما بعضی اوقات نمی توان این موانع را براحتی برطرف کرد و باید با کمک فنرها گرفتگی را باز کرد. اگر می توانید موها را از داخل لوله ها به شمت بیرون بیاورید حتما اینکار را انجام دهید. چون ممکن هست در قسمت جلوتر لوله ها دوباره جمع شوند و گرفتگی دوباره ای را انجام دهند.

۲- افتادن جواهرآلات و موبایل و اشیاء به درون لوله ها:

درخواستی که از شما داریم این هست که به هیچ وجه این موارد را در حمام و توالت یا سرویس بهداشتی همراه خود نداشته باشید. اگر می توانید که این وسایل را از داخل لوه ها به بیرون بکشید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید و اگر نمی توانید حتما قبل از انجام هر کاری با واحد پشتیبانی سایت پرتقال تماس بگیرید.

نکته مهم اینجاست که اگر این وسایل در لوله ها گیر کرده است به احتمال زیاد در قسمت شتر گلو قرار دارد. خواهشی که از شما داریم این هست که به هیج وجه تا قبل از آمدن سرویس کاران به منزل شما اصلا در لوله ای که موبایل یا جواهرآلات شما گیر کرده است کاری انجام ندهید.

زیرا اگر کاری انجام دهید مثلا در حمام دوش بگیرید یا به سرویس بهداشتی بروید , خیلی احتمال دارد که بعد از وارد شدن دوباره آب به درون لوله ها این وسایل به همراه آب به درون چاه فاضلاب برده شود و اگر این اتفاق بیفتد باید برای بیرون کشیدن آن چاه فاضلاب به دنبال آن بگردید.

مناطق دیگر برای خدمات لوله بازکنی در مجموعه لوله بازکنی پرتقال

 • لوله بازکنی در نارمک
 • لوله بازکنی افسریه
 • لوله بازکنی جوادیه
 • لوله بازکنی شوش
 • لوله بازکنی تجریش
 • لوله بازکنی قلهک
 • لوله بازکنی زعفرانیه
 • لوله بازکنی محمودیه
 • لوله بازکنی قلهک
 • لوله بازکنی دزاشیب
 • لوله بازکنی جردن
 • لوله بازکنی گاندی
 • لوله بازکنی مینی سیتی
 • لوله بازکنی ظفر

۳- چربی ها و پس مانده های غذای حاصل از شستشوی ظروف:

به مرور زمان در داخل لوله های آشپزخانه متوجه می شوید که آب خیلی آرام از داخل لوله ها عبور می کند. ممکن است این اتفاق به ندرت پیش بیاید اما اگر رخ دهد مطمئنا بیشترین چیزی که آزار دهنده هست بوی بد ناشی از چربی های داخل لوله ها هست.

چری ها چسبنده هستند و با تلمبه های دستی به راحتی پاک نمی شوند. اگر این کار را ساده در نظر بگیرید و به آن بی اعتنا باشید ممکن است به مرور زمان به علت چسبندگی بودن چربی ها , مواد دیگری نیز به آنها بچسبند و دیگر قادر به استفاده کردن از سینک ظرفشویی آشپزخانه نباشید.

۴- جرم زدایی و رسبو زدایی داخل لوله های آب گرم:

متاسفانه در قدیم به خاطر تاسیسات لوله کشی سنتی که وجود داشت اکثر لوله های آب گرم بعد از مدتی با فشار کم آب مواجه می شدند. مخصوصا وقتی که بعد از یک روز سخت کاری نیاز به یک دوش حمام داشه باشید و باز باز کردن شیر آب گرم حمام متوجه می شوید که فشار آب به شدت کم هست.

بهتر است از لوله هایی استفاده کنید تا دیگر این مشکلات رخ ندهد. یکی از بهترین نوع لوله ها لوله پلیمری ۵ لایه هست. اگر مشکلی در لوله های آب گرم شما رخ داده است پیشنهاد می کنیم که از لوله های رو کار برای آب گرم استفاده کنید. دسترسی راحت تر برای تعمیر , عدم رسوب پذیری , عدم زنگ زدگی مهم ترین مزیت این نوع لوله کشی ها می باشد.

۵- گیر کردن سیمان و جسم سخت در درون لوله ها:

با کمک دستگاه های فنر زنی قوی و با کمک سرفنرهای مخصوص هر نوع گرفتگی سخت در سیمان ها بزطرف می شود. در صورتی که ممکن است به دیواره لوله ها صدمه ای وارد شود نهایت باید لوله ها را تعویض کرد.

یکی از بدترین اتفاق ها گیرکردن سیمان در درون حمام یا سرویس بهداشتی ایرانی هست. باید مواظب باشید که وقتی لایه های بین کاشی های حمام و یا توالت را با سیمان پر میکنید , اضافات آن را در درون لوله ها نریزید.

اگر مقدار کمی باشد شاید اشکال نداشته باشد , اما اگر کمی زیاد باشد حتما باید روی محفظه ورودی لوله ها یک وسیله ای قرار دهید که هنگام پاکسازی محوطه سیمان به داخل لوله ها نفوذ نکند. سپس سیمان اضافی را جمع کنید و در داخل سطل زباله بریزید.

۶- قرار گیری لوله پایین تر از سطح آب فاضلاب:

ممکن است یکی از مشکلاتی که دامن گیر شما شود قرارگیری لوله در پایین تر از سطح آب چاه فاضلاب به خاطر گودبرداری و حفاری چاه اشتباه باشد. به این شکل که آب چاه بالا زده باشد و لوله ای که فعلا چیزی را عبور نمی دهد در سطحی پایین تر از آن قرار گرفته باشد.

اینگونه مواقع یادتان باشد که همیشه لوله ها را در سطح بالای چاه قرار دهید تا در اینگونه مواقع با بالا آمدن آب فاضلاب این چنین اتفاقاتی رخ ندهد. برای رفع این مشکل باید چاه را تخلیه کنید و راه های عبور آب به بیرون چاه را باز کنید ( منظور لایروبی و کفتراشی چاه هست ) تا آب از طریق خاک اطراف چاه جذب شود و بعد از آن باید سطح لوله مربوطه را بالاتر بیاورید.

رفع گرفتگی لوله در ناحیه نارمک

 • رفع گرفتگی لوله حمام و تخلیه فضولات چاه همراه با ضمانت لوله بازکنی نارمک پرتقال
 • به کارگیری لوله بازکن سیار حرفه ای برای گشودن لوله های حمام و سرویس بهداشتی
 • باز کردن لوله در ناحیه نارمک تهران و خالی کردن چاه در سراسر بخش های تهران
 • تشخیص مکان چاه و همینطور گشوده و بسته کردن چاه
 • تشخیص دقیق مکان پارگی لوله و رفع و ترمیم مکان در نارمک
 • حفر چاه فاضلاب در نارمک تهران بوسیله مقنی کار مجموعه پرتقال
 • تخلیه فضولات چاه در نارمک تهران و تخلیه سپتیک تانک در نارمک
 • نصب و تعمیر سپتیک و باز کردن لوله فوری و پر سرعت در نارمک
 • لوله کشی توالت و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در نارمک
 • در آوردن اشیای گران‌قیمت مانند موبایل و انگشتر از درون چاه فاضلاب

سرویس ها ارزان لوله بازکنی شبانه روزی نارمک

وقتی که مشتریان لوله بازکنی نارمک برای لوله بازکنی فاضلاب با شرکت لوله بازکنی پرتقال تماس می‌گیرند از آنان شدت گرفتگی لوله فاضلاب پرسیده می شود تا رفع گرفتگی لوله نارمک را با دستگاه مطلوب به محل اعزام نمایند .

بعضی مواقع مشتریانی که دستگاه های توسعه یافته باز کردن لوله نارمک را می شناسند , دستگاه رفع گرفتگی لوله خاصی را درخواست می نمایند تا لوله بازکن آن را همراه خویش به محل متبوع ببرد .

این موردها دربرگیرنده پیشنهاد دستگاه باز کردن لوله با پمپ تراکم هوا و یا این که دستگاه باز کردن لوله با پمپ باد می‌باشد . در غیر اینصورت لوله بازکن و سرویسکار  سایت پرتقال با کمک تجربه ی خودش , دستگاه باز کردن لوله با فنر را ترجیح میدهد و با این دستگاه در محل حاضر می شود .

نکاتی برای دوری از گرفتگی لوله های فاضلاب نارمک

 • برای دوری از ورود باقی‌مانده غذا به طبع از یک صافی برای ورود اشغال به چاه مصرف شود .
 • روغن باقی‌مانده از غذا را درون سینک ظرفشویی نریزید.
 • زمانی می‌خواهید ظروف را بشورید حتما روغن در آن را تمیز کرده سپس بشورید.
 • از وارد کردن دستمال به سرویس بهداشتی جلوگیری کرده و دقت داشته باشید که کلید را به طور کامل فشار داده تا آب تماما تخلیه شود.
 • همچنین سرویس ایرانی هم بایستی دقت شود تا چیزی درون آن نیفتد .
 • اگر حمام و سرویس بهداشتی شما یکی هست حتما از افتادن وسایل گرمابه جلوگیری شود

گشودن گرفتگی لوله با لوله بازکن دستی :

لوله بازکن دستی که به آن تلمبه لوله بازکنی گفته می شود , وسیله ای مطلوب برای مفتوح کردن گرفتگی های ضعیف لوله فاضلاب است .

در واقع یک قطعه پلاستیکی به صورت نیم دایره که به آن پمپ گفته میشود و یک دسته پلاستیکی برای آن در نظر گرفته شده‌ است . اصول کار با لوله بازکن دستی به‌ گونه ای هست که بخش پلاستیگی لوله بازکن را روی دهانه لوله قرار داده می شود . و سپس با چندبار بالا و پایین کردن لوله باز می شود.

چاه بازکن نارمک

به گونه ای که مرحله پمپ لوله بازکن بدور دهانه لوله و کفشوی را بپوشاند و رویه خروج هوا از آن وجود نداشته باشد . آنگاه نوع لوله بازکن را در راستای ذیل فشار داده می شود تا پمپ لوله بازکن در سمت دهانه لوله تکان نماید .

این کار را باید چند بار انجام داد تا لوله گشوده شود دو نکته قابل توجه هنگام به کار گیری از تلمبه برای لوله بازکنی نارمک وجود دارد .

۱- هنگام فشردن تلمبه به هیچ عنوان نباید هوا از بخش زیرین پمپ بیرون رود.

۲- پس از گشوده شدن لوله توسط تلمبه, می بایست پاره ای آب درون لوله بریزید تا مواد جامد درون لوله مجدد منجر گرفتگی نشوند.

فنر زنی در نارمک با لوله بازکن دستی

فنر لوله بازکن نارمک از موتور و فنر ساخته شده شده‌است . موتور لوله بازکن فنری وسیله ای است نظیر دریل که فنر به در بخش سر وصل می شود . فنر لوله بازکن نیز فنری متناسب با لوله است که انعطاف خوبی دارد تا با خمیدگی لوله خم شود . برای به کار گیری از فنر لوله بازکن می بایست فنر را به سر دریل متصل کرد و سر آن را به درون لوله آب و یا فاضلاب فرو کرد .

با روشن کردن موتور فنر استارت به چرخیدن می نماید . وقتی که موتور استارت به کار کرد و فنر لوله بازکن به چرخش آمد , به آرامی فنر را به درون لوله فاضلاب فشار دهید . این کار را ادامه دهید تا فنر بیش تر درون لوله وارد شود و به قسمت گرفتگی لوله برسد و مواد مازاد باطن لوله و دیواره ها قطع شود . بعداز تمام این کارها سعی کنید با آب مواد را به بیرون لوله و جهت دهی نمایید.

تیم خدمات تاسیساتی و لوله کشی پرتقال مفتخر است در جهت بهبود خدمات دهی مربوط به لوله بازکنی نارمک و همچنین خدمات دیگری مانند تخلیه چاه , حفاری چاه , تعمیر چاه های قدیمی , تشخیص انواع ترکیدگی لوله ها و خدمات مربوطه دیگر , با شرکت ها و موسسات اداری و خصوصی و همچنین مجتمع های تفریحی و نهادهای دیگر قرادادی را جهت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه انعقاد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *