جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر ارزان و فوری

لوله بازکنی تهرانسر و خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه مهم ترین نیاز مردم در شهر تهران هست که توسط گروه پرتقال با بیش از ۲۰۰ سرویس کار متعهد با بالای ۲۰ سال سابقه فعالیت دارند انجام می شود. شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی

بسیار پیش آمده که مردم بخاطر ندانستن و نداشتن اطلاعات کافی در زمینه خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی تهرانسر مشکلات لوله کشی را بیشتر کرده اند. زیرا نوع گرفتگی ها و نوع لوله ها در هر ساختمان می تواند متفاوت باشد.

شاید نوع لوله ای که برای لوله کشی منزل یا ساختمان شما به کار گرفته شده از نوع با کیفیت آن نباشد که در صورت ندانستن نوع لوله ممکن است باعث ترکیدگی لوله شوید.

در این گونه مواقع برای دریافت خدمات لوله بازکنی تهرانسر فوری و سریع باید اقدام کنید زیرا این شکستگی لوله خیلی سریع باعث اتفاقات زیان بار می شود که حتی با صرف هزینه زیاد به سختی می شود آن مشکل را حل کرد.

البته گروه لوله بازکنی تهرانسر سایت پرتقال و کل مناطق استان تهران و البرز آماده جلوگیری از هرگونه اتفاقات بزرگ و کوچک برای سیستم لوله کشی می باشند.

ما با کمک شما مردم عزیز توانستیم افتخار این را داشته باشیم که بهترین خدمات را در سریع ترین زمان و با دسترسی راحت در تمام مناطق تهران انجام دهیم.

همکاران ما با داشتن بهترین ابزار آلات و دستگاه های کاملا حرفه ای در تمام مناطق تهران و در هر لحظه که تماس بگیرید. در کمتر از نیم ساعت خود را به محل رسانده و با تشخیص مشکلی که در منزل شما رخ داده برای رفع آن اقدام می کند.

لوله بازکنی در مناطق دیگر تهران در مجموعه لوله بازکنی پرتقال

شما عزیزان اگر در منطقه ای به غیر از تهرانسر هم باشید می توانید از خدمات مختلف لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله کمک بگیرید. مناطق دیگر تحت پوشش خدمات لوله بازکنی:

 • لوله بازکنی اقدسیه
 • لوله بازکنی زعفرانیه
 • لوله بازکنی دزاشیب
 • لوله بازکنی ولنجک
 • لوله بازکنی ظفر
 • لوله بازکنی درکه
 • لوله بازکنی فردوس
 • لوله بازکنی مرزداران
 • لوله بازکنی ستارخان
 • لوله بازکنی المپیک
 • لوله بازکنی آزادی
 • لوله بازکنی طرشت
 • لوله بازکنی تهرانپارس
 • لوله بازکنی پیروزی
 • لوله بازکنی مجیدیه
 • لوله بازکنی شمیران
 • لوله بازکنی نارمک
 • لوله بازکنی تهرانسر
 • لوله بازکنی یوسف آباد

ضمانت اجرای خدمات ما در لوله بازکنی فوری تهرانسر در تهران

یکی از مهم ترین کارهایی که سایت پرتقال برای همشهریان عزیز در استان تهران و استان البرز انجام می دهند ارائه ضمانت بعد از پایان کار برای مشتریان ما می باشد.

خیلی از لوله کش ها بعد از پایان کار دیگر هیچ گونه ضمانتی نسبت به کار خود ندارند و دیگر نمی توان از آنها شاکی بود که چرا خدماتی که انجام دادید را به هیچ وجه ضمانت نیم کنید؟

در اینگونه مواقع باید دوباره برای پیدا کردن لوله کشی که بعد از پایان کار ضمانتی داشته باشد و بتوان به او دسترسی کامل داشت و هر گونه مشکلی که بعد از رفع خرابی لوله در منزل بوجود می آید را انجام دهد کمی سخت می باشد.

اما دیگر نگران این مشکلات و این دردسرها نباشید زیرا با ارائه خدمات سریع و دسترسی آسان سایت پرتقال می توانید براحتی هرگونه مشکلی که دارید را حل کنید.

روش های انجام خدمات لوله بازکنی تهرانسر و رفع گرفتگی انواع لوله ها

در صورتی که هرگونه مشکلی در مورد لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ساختمان و منزل شما رخ داده است در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما در ارتباط باشید.

نکته مهم: استفاده از این دستگاهها بدون دنش و تجربه کافی به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا در صورت استفاده نادرست از این دستگاه ها ممکن است که لوله ها دچار ترکیدگی و شکستگی آن شود.

گرفتگی ها اکثرا در سیستم های لوله فاضلاب مانند حمام – سرویس بهداشتی – شبکه آشپزخانه – دستشویی منازل رخ می دهد.

اکثر مردم سعی می کنند که خودشان برای رفع این موارد کاری را انجام دهند سپس موقعی که نمی توانند مشکل را تشخیص دهند به سمت کمک گرفتن از سرویس کاران با تجربه می روند.

۱- دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا و پمپاژ هوا:

حمل آسان و کارکرد نسبتا آسان البته برای لوله کش های با تجربه از مزیت های استفاده از این دستگاه ها هست.

بیشتر برای فضولات و مواد جامد کاربرد دارد و سعی کنید از آن برای موارد سخت و تیز استفاده نکنید.

با کمک این دستگاه و تولید فشار باد در ان و تنظیم درجه آن برای خارج کردن باد به داخل لوله می توانید انواع گرفتگی ها را برطرف کنید.

در صورتی که گرفتگی در بار اول باز نشد می توانید با افزایش چندین برابری فشار هوا دوباره برای باز کردن لوله اقدام کنید.

برای تنطیم فشار هوا باید با کمک عقربه ای که در دستگاه های جدید وجود دارد تراکم هوا را بررسی و با کشیدن اهرم آن و فشار سریع هوا لوله باز شود.

۲- چاه بازکنی و لوله بازکنی تهرانسر با دستگاه فنر لوله بازکنی:

این دستگاه در حالت کلی به ۲ روش کار می کند: ۱- فضولات و مواد جامد را از داخل لوه ها بیرون می کشد. ۲- فضولات و مواد جامد را به سمت داخل چاه هدایت می کند.

ممکن است موادی که داخل لوله ها گیر کرده اند بعد از بازشدن لوله در قسمت عمیق تری از لوله دوباره باعث مسدود شدن لوله شوند که در این مواقع با بیرون کشیدن این مواد دیگر مشکلی پیش نمی آید.

یکی از مهم ترین این گرفتگی ها مربوط به موهای زائد می باشد که حتما باید از لوله ها بیرون آورده شود.

اما بعضی موارد مانند سیمان ها ( که ممکن است بعد از کاشی کاری و بندکشی در سرویس بهداشتی و حمام و بعد از پاکسازی آنها قسمتی از آن به داخل لوله ها ریخته شده باشد ) وقتی در لوله ها قرار گیرد به مرور زمان سفت شده و باعث گرفتگی لوله می شود.

گرفتگی سیمان را نمی شود با دستگاه تراکم هوا و پمپاژ باد برطرف کرد و نیاز به استفاده از فنر لوله بازکنی و سرفنر مخصوص ان هست.

در این دستگاه کلافی از فنر در درون ان وجود دارد که با آزاد سازی ان به سمت داخل لوله کار لوله بازکنی شروع می شود.

سپس با برخورد سر فنر به محل گرفتگی سرویس کار تشخیص می دهد که با کمک چه سرفنری باید برای رفع این مشکل اقدام کرد.

۳- حل مشکل گرفتگی لوله با دستگاه دیلم:

با کمک این دستگاه که ار یک دسته و یک فنر کوچک تشکیل شده بیشتر برای گرفتگی های قسمت بالای لوله های توالت فرنگی و ایرانی استفاده می شود.

موقعی که فنر به گرفتگی برخورد کرد با چرخانده دسته ان و گیرکردن فنر به فضولات و مواد جامد آنها را به بیرون و یا به داخل لوله هدایت می کنند.

بعد از اینکار باید شیر آب را با شدت زیاد باز کنید ( بهتر است آب گرم باشد ) و به داخل لوله بریزید تا کوچکترین لکه ای از فضولات در آن باقی نماند.

اگر احساس کردید که کشش آب به اندازه کافی نیست مطمئن باشید که نیاز هست یا از دستگاه فنرزنی یا تراکم هوا استفاده کنید.

۴- دستگاه فنرلوله بازکنی خانگی:

ممکن است که کشکش آب در درون لوله های حمام – سرویس بهداشتی و آشپزخانه کم باشد.

در این مواقع بهتر است که با شیر آب گرم را باز کنید و با کمک تلمبه دستی با چند بار فشار هوا به داخل لوله گرفتگی های جزِ را برطرف کنید.

دیلی استفاده از آب گرم به این خاطر هست که باعث می شود هر گونه چسبندگی مربوط به چربی ها و لکه های داخل لوله ها را از دیواره ان جدا کند.

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی تهرانسر

با کمک ابزار نشت یابی لوله و شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله چه در زیر زمین و چه در قسمت سقف و دیواره منازل و ادرات با کمک سرویس کاران با تجربه این کار انجام می شود.

البته دستگاه های مربوط به لوله های زیر زمینی با دستگاه های مربوط به روی دیوار کمی متفاوت می باشند اما کار همه آنها حدودا به یک شکل هست.

سرویس کاران سایت پرتقال با در اختیار داشتن انواع این دستگاه ها سعی می کنند که محل گرفتگی را سریع تشخیص داده و با کمترین خرابی برای رفع ان اقدام کنند.

مزیت ویژه این دستگاه ها این هست که دیگر برای پیدا کردن محل دقیق شکستگی لوله ها نیاز به کندن زیاد و خرابی زیاد ساختمان نیست و براحتی می توانیم با کوچکترین خرابی مشکل ترکیدگی لوله را حل کنیم.

خدمات دیگر مربوط به لوله بازکنی منطقه تهرانسر

خدمات لوله بازکنی در تهرانسر در سایت پرتقال شامل خدمات بسیار مهم دیگری نیز می باشد که در زیر به آنها اشارهخ خواهیم کرد.

این خدمات با کیفیت بالا به همراه دستگاه های پیشرفته و با دقت بسیار بالای سرویس کاران ما در زمان بسیار کم انجام می شود.

ارائه این خدمات برای شما همشهریان عزیز در هر نقطه از استان تهران در سریع ترین زمان و با قیمت بسیار پایین حتی پایین تر از تمام لوله کش ها و مقنی کاران و مهم تر آز آن پایین تر از نرخ اتحادیه انجام می شود.

 •    خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه آب و فاضلاب
 •    تعمیر چاه قدیمی و ریزشی با دستگاه های پر قدرت و پیشرفته
 •    تعمیر و تعویض لوله ها و اتصالات و انواع شیرآلات
 •    بکارگیری بهترین شیرآلات و لوله ها برای هر بخش از لوله کشی تاسیسات
 •    انجام مشاوره رایگان و ویژه برای نقشه لوله کشی فاضلاب و آبرسانی در ساختمان
 •    خدمات لایروبی و کفتراشی بعد از تخلیه چاه و ارائه توصیه های لازم برای ماندگاری چاه فاضلاب
 •    رفع بوی بد ناشی از گرفتگی لوله ها و بوی چاه فاضلاب
 •    رفع هرگونه نم و رطوبت در قسمت دیوار و سقف ناشی از ترکیدگی لوله
 •    اجرای خدمات لوله کشی ساختمان با بهترین نوع لوله هاو بهترین نقشه های لوله کشی
 •    اقدامات کول گذاری و طوقه چینی بهد از تخلیه چاه و حفاری چاه و تعمیر چاه قدیمی
 •    انجام حفاری چاه در کنار چاه قدیمی برای اتصال بین انها برای بالا نیامدن سطح آب در چاه قدیمی
 •    درآوردن انواع اشیاء گران قیمت که داخل لوله ها گیر کرده اند
 •    انجام خدمات جانبی بعد از خرابی قسمتی از ساختمان که نیاز به تعمیر دارد.

در این مطلب به انواع خدمات لوله بازکنی تهرانسر در استان تهران اشاره کردیم.

لذا از تمامی شما همشهریان عزیز درخواست داریم چنانچه هر گونه مشکلی در مورد لوله بازکنی و ترکیدگی لوله و اجرای خدمات تخلیه چاه تهرانسر و حفاری چاه و مواردی که در بالا ذکر شد نیاز داشتید با واحد پشتیبانی سایت در تماس باشید.

همچنین سایت پرتقال با تمام ارگانهای دولتی و خصوصی و شرکت ها و مجتمع های اداری و تجاری و مسکونی برای در منطقه تهرانسر برای دریافت خدمات لوله بازکنی در تهرانسر و تخلیه چاه در تهرانسر و طراحی نقشه و اجرای لوله کشی تاسیسات آماده همکاری و عقد قرارداد به صورت دائمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *