جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه شمال تهران

خدمات تخلیه چاه شمال تهران شبانه روزی با تانکرهای مکنده قوی با تخلیه کامل 100% چاه فاضلاب و ترمیم و لایروبی چاه با هزینه تخلیه چاه طبق تعرفه اتحادیه

تخلیه چاه شمال تهران شرکت پرتقال با نیرویی متخصص در زمینه تخلیه چاه ، حفر چاه و تمام خدماتی که مرتبط با چاه می باشد را انجام می دهد . این خدمات شبانه روزی و تضمینی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود . تخلیه چاه شمال تهران پرتقال با سابقه ای دیرین در تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهد .

تخلیه چاه شمال تهران

خدمات تخلیه چاه در شمال تهران

خدمات تخلیه چاه در شمال تهران از آن دست کارهایی است که علاوه بر نیاز به دقت بالا، رعایت بالای نکات بهداشتی را نیز باید انجام دهید. چاه فاضلاب پر از انواع باکتری ها ، ویروس ها و میکروب های گوناگون است، که در صورت پخش در محیط منازل یا محیط عمومی می تواند سلامتی افراد را به خطر مواجه کند.


بنابراین اگرچه ظاهرا تخلیه چاه بسیار ساده به نظر می رسد، اما شناخت کارشناسان در امور بهداشتی و خبره بودن آن ها در مورد کار بسیار پر اهمیت است تا از ایجاد هر گونه مشکل برای ساکنین منازل و ادارات جلوگیری شود.

تخلیه چاه شبانه روزی یکی از خدماتی است که نیازمند ابزار و نیروی کار باتجربه و متخصص است و شرکت های زیادی در شهر تهران در این زمینه فعال هستند.

به عمل خالی کردن چاه فاضلاب و توالت توسط پمپ های مجهز به مکنده قدرتمند ، تخلیه چاه می گویند که روش ها و ماشین های مخصوصی برای این کار طراحی و تولید شده است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

روند تخلیه چاه شمال تهران:

همه مواد موجود در چاه هرگونه لجن , جامدات و مواد دیگر که در چاه وجود دارد به صورت بهداشتی خارج شده و به مخزن وسیله حمل و نقل کننده پمپاژ می شود. در انجام این روند ممکن است مشکلات زیادی بزای کارشناسان زحمت کش به وجود بیاید.

امروزه گروه‌های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می کنند، اما بدون شک موفق ترین عملیات تخلیه چاه توسط گروه‌های ماهر و با تجهیزات مدرن و به روز صورت می گیرد.

گاهی ممکن است به دلیل وجود جامدات شامل مو، دستمال کاغذی و … بر روی بستر مایعات چاه، لایه ای محکم ایجاد شده و باعث جلوگیری از نفوذ مایعات به انتهای چاه شود. مشکلاتی مانند بالازدگی زود هنگام چاه فاضلاب، پیچیدن شدید بوی بد در سرویس های بهداشتی، حمام و سایر قسمت های منزل، زیاد شدن جانوران موزی مانند سوسک‌ها و پشه‌ها و همچنین بالا آمدن فاضلاب از سوراخ توالت و حمام می توانند نشانه پیدایش این مشکل و نیاز به تخلیه چاه می باشد.

خطا در تشخیص باعث ایجاد هزینه برای شما خواهد شد، بنابراین بهتر است قبل از انجام تخلیه، با گروهی ماهر و حرفه ای تماس گرفته و از پر بودن چاه اطمینان پیدا کنید. برای این منظور باید از یک لوله بازکن حرفه ای بخواهید تا لوله های شما تا چاه را مورد بررسی قرار دهد.

لوله بازکن به وسیله فنر، مسیر را امتحان و در صورت نیاز گرفتگی را از بین می برد. پس از کار لوله بازکنی، فاضلاب به راحتی تخلیه و به درون چاه می رود ، دیگر نیازی به تخلیه چاه نخواهید داشت و به همین سادگی می توانید از هزینه بی دلیل جلوگیری کنید.

تشخیص درب چاه:

می توانید به متخصصان بسپارید. آنها با تجربه و مهارت خود می توانند تشخیص داده و درب چاه را پیدا کرده و عملیات تخلیه چاه شمال تهران را آغاز کنند. در چنین شرایطی تخلیه چاه باید با پمپ های بسیار قدرتمند صورت بگیرد تا تمامی جر‌م های جامد شده مکیده شده و به خارج از چاه فرستاده شوند.

در غیر این صورت، تنها مواد بالایی ا سطح چاه جرم جامد پمپاژ شده و عملیات تخلیه ناموفق خواهد بود و پس از مدتی نیاز به هزینه مجدد برای تخلیه دوباره مواد سطحی خواهید داشت.

اما جنس خاک موجود در بستر چاه نیز بسیار پر اهمیت است. اگر جنس خاک در مقابل نفوذ مایعات مقاومت بیشتری نشان دهد، شما نیز زودتر به تخلیه چاه نیاز پیدا می کنید.

برای مثال مکش آب در زمین های شنی به مراتب از زمین های خاکی رسی بیشتر و بهتراست. توجه کنید که مدت زمانی بین تخلیه کامل تا پر شدن چاه، پس از هر بار تخلیه، کوتاه تر خواهد شد و عمر چاه کمتر می شود.

نکاتی در مورد تخلیه چاه در شمال تهران:

همچنین تخلیه چاه سبب پیدایش خطرات نیز می شود ، به دلیل خروج مواد از چاه، احتمال ریزش مواد از دیواره چاه وجود دارد. بنابراین جهت ایمنی چاه باید اقدام به طوقه چینی کرد. پس بهتر است پس از هر بار تخلیه چاه، یک بار عملیات طوقه چینی را برای افزایش عمر چاه و همچنین حفظ ایمنی ساکنین انجام دهید.

اما به هر دلیلی ممکن است چاه دیگر جواب گو برای منزل شما نباشد و لازم باشد چاه را برای همیشه کور کنید. در چنین شرایطی ابتدا باید با دستگاه های مجهز و قدرتمند تمامی مواد موجود شامل جامدات، چربی‌ها و مایعات را به درون ماشین حمل پمپاژ مکش کرد و سپس حلقه چاه را با مواد و مصالح مانند خاک معمولی پر کرد.

توجه کنید که حتما باید تخلیه چاه صورت بگیرد و سپس چاه کاملا پر و کور می شود. خشک کردن چاه با آهک و سایر مواد تنها یک تبلیغات دروغین است و ممکن است در آینده بسیار خطر آفرین شود.

امروزه دستگاه های مکش فاضلاب در داخل مخزن خودرو حمل کننده قرار می گیرد و به این ترتیب، تمامی مواد موجود در چاه تخلیه خواهد شد. در زمان‌های گذشته، پمپ به صورت شناور در انتهای لوله قرار می گرفت، بنابراین در انتهای کار تخلیه چاه، فاضلاب موجود در لوله وحجم زیادی نیز وجود داشت که مجددا به داخل چاه ریخته می شد.

بنابراین قرارگیری پمپ تخلیه یا دستگاه ساکشن بر روی خودرو، به طور کامل مشکل تخلیه ناقص چاه را برطرف ساخته و شما می توانید کاملا مطمئن باشید که تمامی مواد موجود در چاه به صورت کامل از آن خارج شده است.

همچنین تیغه های موجود در این دستگاه، تمامی اجسام سخت مانند پلاستیک و … را خورد کرده و به داخل خودرو منتقل می کند. پس از جمع آوری کامل، با رعایت نکات بهداشت لوله دستگاه جمع می شود و در خودرو ساکشن قرار می گیرد. در انتها، خودرو به سوی منطقه امن تخلیه می کنند.

سوالات متداول در تخلیه چاه شمال تهران

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

زمانی که یک چاه فاضلاب پر می شود پس از پر شدن چاه فاضلاب به صورت مدام بوی فاضلاب از کاسه توالت و شبکه فاضلاب ساختمان متصل به چاه به مشام خواهد رسید. اما خروج بوی بد فاضلاب را به تنهایی نمی توانیم دلیل پر شدن چاه فاضلاب قرار دهیم. چرا که امکان دارد گرفتگی در مسیر فاضلاب قرار گرفته باشد که می توان با فنر دستگاه این کارها را انجام داد.

از نشانه هایی دیگر پر شدن چاه فاضلاب و نیازمندی به تخلیه چاه می توان به بالا آمدن فاضلاب و عدم عبور فاضلاب از کاسه توالت اشاره کرد.

محل درب چاه را چگونه پیدا کنیم؟

پس از این که پر بودن چاه فاضلاب توسط افراد متخصص و مجرب با عمل فنر زنی تشخیص داده شد ، پیدا کردن محل چاه خود را به افراد ماهر در این زمینه واگذار می کنند .این افراد با استفاده از ۶ ترفند رایج بین شرکت های تخلیه چاه و تجربه خود محل چاه فاضلاب ساختمان شما را تشخیص خواهند داد.

عمر مفید یک چاه تقریبا چقدر است؟

عمر چاه فاضلاب عبارت است از فاصله ی زمانی بین حفر آن و پر شدن چاه که طول عمر مفید یک چاه به نوع کاربری چاه ( فاضلاب توالت، فاضلاب رستوران، فاضلاب کارخانه و…)،جنس خاک منطقه، طبقات ساختمان و حجم فاضلاب ورودی به چاه بستگی دارد.

بهترین راه برای حذف چاه فاضلاب قدیمی و فرسوده چیست؟

به مرور زمان چاه فاضلاب نمی تواند مواد فاضلاب را در خود نگه دارد چون باید زود به زود بررسی شود و لایروبی انجام بگیرد تا چاه کوچک تر نشود و زود پر نشود. اگر می خواهید یک چاه دیگر حفر کنید می توانید چاه فاضلاب به صورت ایمن حذف و به اصطلاح کور شود. بهترین راه ممکن تخلیه چاه شمال تهران به صورت کامل توسط پمپ مکنده و پر کردن چاه مورد نظر با خاک و مصالح ساختمانی می باشد.

چه لزومی دارد چاه فاضلاب را قبل از این که پر شود تخلیه کرد؟

درصد بالایی از مشتریان زمانی برای دریافت خدمات تخلیه چاه شمال تهران تماس می گیرند که کار از کار گذشته و چاه فاضلاب آن ها سر ریز شده است.

اما چرا باید چاه فاضلاب را قبل از پر شدن تخلیه کرد؟

این سوال ممکن است برای شما هم پیش امده باشد و دنبال جواب آن باشید. ما در این محتوا به پاسخ این سوال با تکیه بر دانش و تجربه ی فنی کاران سایت پرتقال خواهیم پرداخت. این سوال بسیار در ذهن برخی از ما ممکن است پیش بیاید و سبب تاخیر در عمل تخلیه فاضلاب چاه ساختمان شود.

تنها تعداد کمی از مشتریان هستند که پیش از پر شدن چاه فاضلاب به سراغ شرکت های تخلیه چاه می روند و تنها دلیل آن آگاهی از خطرات احتمالی برای ساختمان پس از سر ریز شدن چاه فاضلاب است.

سر ریز شدن چاه فاضلاب علاوه بر سست نمودن قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، سبب خروج فاضلاب از سایر قسمت های شبکه فاضلاب خواهد شد. زمانی که چاه فاضلاب پر و امکان دفع فاضلاب نباشد ، فاضلاب به مرور به سایر قسمت های شبکه فاضلاب نفوذ کرده و پس از مدتی بوی بد فاضلاب را به همراه خواهد داشت.

تخلیه چاه ارزان شمال تهران:

اگر به دنبال تخلیه چاه شمال تهران ارزان و کم هزینه هستید لازم است نکات زیر را در انتخاب اکیپ خدماتی برای دریافت خدمات مورد نظر را رعایت کنید.

۱- قبل از اقدام به هر کاری علت بالا زدگی آب فاضلاب از توالت را پیدا کنید. چرا که ممکن است ایجاد گرفتگی در مسیر فاضلاب عامل بالا زدگی آب فاضلاب باشد. در صورتی که تجربه ی کافی در این زمینه ندارید می توانید از کارشناسان تخلیه چاه تیم خدماتی پرتقال مشاوره بگیرید تا از بین رفتن وقت و هزینه جلوگیری کنید.

۲- ابتدا توسط ابزار در دسترس مثل تلمبه و فنر لوله بازکنی دستی سعی کنید از آزاد بودن مسیر لوله فاضلاب اطمینان داشته باشید. به خاطر داشته باشید آب جوش در مواقع بالا زدگی شدید کاربرد چندانی نخواهد داشت ، تنها از بین رفتن زمان را به همراه دارد.

۳- هنگامی که متوجه شدید راه لوله فاضلاب باز است ، حالا می توانید به سراغ راهی برای تخلیه چاه ارزان و کم هزینه بروید. برای پی بردن به مفهوم دقیق تخلیه چاه ارزان باید حتما به عامل اصلی به وجود آورنده ی اختلاف و نوسانات در هزینه ها اشاره کنیم و این یکی از مشکلات شرکت های غیر مجاز می باشد.

 

برخی از مشتریان با اعتماد به این شرکت ها و نداشتن اطلاعات کافی از تخصص آن ها باعث افزایش هزینه ها می شوند و حتی ممکن است با چاه فاضلاب خالی ، نیمه پر مواجه شوید ، اما این در حالی خواهد بود که زمان و هزینه ی بسیاری نیز متحمل شدید.

تخلیه چاه ارزان استفاده از پمپ و تانکرهای مناسب چاه فاضلاب شما می باشد و تعیین دقیق تخصص و تجربه ی فنی کارها می باشد. در صورتی که حجم تانکر مناسب چاه فاضلاب شما نباشد حتما باید عمل تخلیه تکرار شود ، این عمل خود افزایش هزینه را به همراه دارد.

پمپ های مکنده نقش اساسی در انجام تخلیه چاه ارزان دارند و این تنها به خاطر ویژگی اصلی آن ها یعنی تخلیه فاضلاب به صورت کامل نسبت به سایر پمپ ها می باشد.

تخلیه چاه شمال تهران با دستگاه های پیشرفته تخلیه چاه بدون کثیف کاری و بصورت منظم و با دقت انجام می شود.

خدمات ما برای تخلیه چاه شمال تهران شامل: تعمیر و تعویض چاه کهنه و آسیب دیده ، تشخیص محل چاه در صورت قابل مشاهده نبودن ، تعیین پوسیدگی و ترکیدگی لوله های فاضلاب و آب و تمام مواردی که مرتبط با چاه فاضلاب و لوله فاضلاب است انجام می شود.

مناطق تحت پوشش پرتقال برای خدمات تخلیه چاه:

تخلیه چاه تهران , تخلیه چاه غرب تهران , تخلیه چاه جنوب تهران , تخلیه چاه مرکز تهران , تخلیه چاه شرق تهران , تخلیه چاه البرز و کرج و تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد.

برای تخلیه چاه منزل یا محل کار خود می توانید به کارشناسان ما اعتماد کنید و با شماره های سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *