جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رفع بوی بد فاضلاب در سریع ترین زمان

خدمات رفع بوی بد فاضلاب با روشهای مختلف در سریع ترین زمان – سریع ترین راه حل برای رفع مشکل بوی بد فاضلاب – از بین بردن بوی بد فاضلاب فوری

رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب چگونه انجام می شود؟

حتما برای شما اتفاق افتاده که بوی بد فاضلاب در خانه ی شما پخش شده باشد. این بو از نشت گاز سمی سولفید و گاز فاضلاب به داخل منزل شما آمده و باعث نگرانی های شما می شود. رفع بوی بد فاضلاب روش مخصوص به خود را دارد در ادامه مطلب توضیح می دهیم.

برای از بین بردن بوی بد فاضلاب اول باید علت به وجود آمدن این بو را تشخیص داد. بعضی اوقات ممکن است که گرفتگی لوله دلیل اصلی باشد. برای انجام این کار باید از افراد کارشناسان ماهر لوله بازکنی کمک گرفت.

جهت تخلیه چاه شبانه روزی با شماره 09195035080 (عزتی) تماس تماس بگیرید.

ضمانت و خدمات با کیفیت در سایت پرتقال

خدمات رفع بوی بد فاضلاب – رفع بوی بد دستشویی – رفع نم و رطوبت – رفع گرفتگی فاضلاب و دستشویی – تشخیص ترکیدگی انواع لوله با کمک لوله بازکن های با تجربه در تمامی مناطق برای شما انجام می شود.

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلاتی است که در هر خانه ای به وجود میاید. حتی بعد از تمیز کردن دستشویی باز هم این بو باعث اذیت می شود. در این مطلب به بررسی این مشکل می پردازیم با ما همراه باشید.

نحوه خدمات دهی ما در رفع بوی بد فاضلاب

در سریع ترین زمان بعد از تماس شما لوله بازکن های سایت پرتقال به محل موردنظر اعزام می شوند و با داشتن بهترین دستگاه ها برای رفع بوی بد فاضلاب یا سرویس بهداشتی اقدام می کنند.

علت نشتی بوی بد فاضلاب در آپارتمان:

امروزه در آپارتمان نشینی به خاطر کوچک بودن خانه سرویس های بهداشتی را در داخل خانه می سازند. این موضوع باعث به وجود آمدن بوی بد فاضلاب می شود در این مطلب به اصلی ترین دلیل بوی بد فاضلاب می پردازیم.

نصب فاضلاب به اگوی شهری

بهترین روش برای از بین بردن تمام مشکلات فاضلاب از جمله بوی بد، اتصال فاضلاب به اگوی شهری می باشد.

سیفون توالت:

در قدم اول باید بوی بد فاضلاب را در سیفون بررسی کرد. برای جلوگیری از بوی بد فاضلاب از سیفون استفاده می کنند تا مانع از پخش شدن بوی فاضلاب شود. آب مخزن سیفون همیشه پر است و کمی آب را در خود نگه می دارد تا از بوی بد فاضلاب جلوگیری کند.

پر شدن چاه فاضلاب:

اگر چاه فاضلاب منزل شما پر باشد بوی نا خوشایندی کل فضای منزل شما را می گیرد. باید خیلی سریع به یکی از متخصصان با تجربه در این زمینه تماس بگیرید.

دلیل دیگری که می توان به آن اشاره کرد به وجود آمدن بوی بد فاضلاب از طریق ترکیدگی لوله فاضلاب یا نشت لوله به خاطر کهنه شدن و یخ زدگی یا ضربه به وجود میاید.

اگر لوله فاضلاب ترکید به سرعت مشکل را برطرف کنید. چون بدتر از این دیگر نمیشود. اگر خیلی راحت از کنارش بگذرید و چند روز بعد مشکلش را حل کنید. دیگه خیلی دیر اقدام کردید و ممکن هست باعث نشست خانه شما شود.

کهنه شدن چاه فاضلاب:

کهنه شدن چاه فاضلاب بیشتر در خانه های کهنه و قدیمی وجود دارد و بوی بسیار بدی دارد که قابل تحمل نیست. علاوه بر آن رسوب و لجن در دیواره ها باعث دو برابر شدن بو و خیلی زود بعد خالی کردن چاه باز پر می شود.

دلیل آن رسوباتی است که در دیواره ها وجود دارد. بهترین راه حل برای شما لایروبی چاه است که همیشه تخلیه چاه را انجام ندهید. چون خیلی سریع فاضلاب پر می شود.

رفع بوی بد فاضلاب به روش های طبیعی:

برای رفع بوی بد فاضلاب سیفون را بکشید و بوی بد را تا مقداری کم کنید. اگر این کار جواب نداد می توانید از روش های زیر استفاده کنید. بزرگترین مزیت این روش ها مضر نبودن آنها هست و همیشه هم در دسترس و در خانه هایتان وجود دارد .

نکته مهم برای رفع بوی بد فاضلاب:

نکته قابل توجه قبل از این روش ها باید چاه فاضلاب خود را به خوبی تخلیه کنید و بعد از این روش استفاده کنید. اگر بدون تخلیه این کار را انجام دهید فقط برای مدت کوتاهی از شر این بو خلاص می شوید. و خیلی زود این بو دوباره سراغ منزلتان میاید.

چون مواد زائد اصلی هنوز سر جایش است و بعد از مدتی این روش ها خاصیت اسیدی بودن خود را از دست می دهند و بوی فاضلاب دوباره برمی گردد.

 

جوش شیرین و سرکه برای رفع بوی بد فاضلاب :

۱- نصف پیمانه جوش شیرین را در لوله فاضلاب بریزید.
۲- نصف پیمانه سرکه سفید را به آن اضافه کنید.
۳- در فاضلاب را بذارید و بعد از ۵ دقیقه آب گرم را باز کنید.
اگر باز هم بوی بد وجود داشت چند بار این کار را انجام دهید تا بوی بد از بین برود.

جوش شیرین و لیمو برای از بین بردن بوی فاضلاب:

در این روش کمی جوش شیرین و آب لیمو را باهم ترکیب کنید و مایع خمیری را به دست بیاورید. محلول را در لوله فاضلاب بریزید و بعد از چند دقیقه آب سرد را باز کنید.

با این کار راه لوله ها باز می شود و بوی بد فاضلاب از بین می رود. ترکیب آب لیمو و جوش شیرین مایع اسیدی به وجود میاید. موقع استفاده از آن از ماسک و دستکش استفاده کنید.

چگونه ار چوب کبریت برای رفع بوی بد فاضلاب کمک بگیریم؟

یکی از جالب ترین و سریع ترین نحوه از بین بردن بوی بد فاضلاب استفاده از چوب کبریت است. چند چوب کبریت را روشن کنید و آن بویی که بعد از سوختن کبریت به وجود میاید باعث گرفتن بوی بد فاضلاب می شود.

همین کار باعث می شود تا بوهای بد از بین بروند. فقط با چند چوب کبریت بوی بد را از توالت خود دور کنید.

از بین بردن بوی دستشویی با آهک

یکی از روش های جالب برای رفع بوی بد فاضلاب استفاده از آهک هست. یک کیلو آهک را با مقدار ۱۰ لیتر آب مخلوط کنید. چند ساعت باید صبر کنید.

در همین چند ساعت هر از گاهی این محلول را تکان دهید و مواد را از صافی رد کنید. مواد صاف کرده را در مدت طولانی در لوله فاضلاب دستشویی خود بریزید.

تهویه هوا:

نکته مهم در مواقعی که بوی بد فاضلاب اذیتتان می کند بیرون کردن بوی بد هست. در صورت داشتن پنجره آن را باز کنید و اگر فن هم دارید از فن استفاده کنید.

از فن فقط در موقع دستشویی یا حمام روشن نکنید و بگذارید تا مدتی روشن بماند و گازه سمی که از فاضلاب بیرون میاید از تهویه یا پنجره به بیرون برود.

نکته قابل توجه:
برای از بین بردن و رفع بوی بد فاضلاب از نفت استفاده نکنید. استفاده از نفت باعث می شود باکتری ها و قارچ ها و لجن های چاه به سمت عمق چاه حرکت کنند و مانع از نفوذ آب به زمین می شوند. و بعد از مدتی چاه شما پر می شود.

قابل ذکر است که نفت باعث اختلال در آب چاه می شود و دچار آسیب های جدی می گردد. توصیه می شود که از نفت برای از بین بردن بوی فاضلاب استفاده نکنید.

چگونه از خدمات ما استفاده کنید؟

• اگر با این روش ها جوابی نگرفتید و باز هم بوی بد فاضلاب باعث آزار و اذیتتان می شود. می توانید با شماره گیری سایت پرتقال با کارشناسان با تجربه ما تماس بگیرید.

• در وقت معین برای خدمات رسانی به شما می آیند ۲۴ ساعته در خدمت شما مردم هستیم. فقط کافیست با این شماره تماس بگیرید تا زندگی پر از آرامش با بوی خوش را به شما هدیه دهیم. خدمات ما در پایتخت و شهرستانها و نیز استان البرز می باشد. شماره تماس: ۰09195035080 (عزتی)

 

مهم ترین خدمات ما :

• پیدا کردن محل دقیق بوی بد فاضلاب در ساختمان
• انجام تمام خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در تمام تهران

• انجام تعمیرات توالت فرنگی و توالت ایرانی
• لوله کشی ساختمان توسط متخصص ترین افراد سایت پرتقال
• تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه حرفه ای
• از بین بردن نم و رفع بوی بد فاضلاب در تمام تهران ۱۰۰% تضمینی و در کمترین زمان ممکن
• و غیره…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *