لوله بازکنی فاضلاب و کفتراشی و لایروبی فاضلاب

شرکت خدماتی سایت پرتقال در زمینه لوله بازکنی فاضلاب و لایروبی چاه و کفتراشی چاه از ماهر ترین و با سابقه ترین سرویسکاران و تجهیزات تمام اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل می نماید. شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی

( جمعه ها تعطیل نیستیم )
راه ها و روشهای لوله باز کنی پیشرفته را به ما بسپارید.

” لیست خدماتی ارایه شده توسط سایت پرتقال”

 • لوله بازکنی فاضلاب بدون خرابی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • دلایل گرفتگی لوله فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله های آب گرم
 • رسوب زدایی و افزایش کارایی چاه چگونه انجام می گیرد
 • برطرف کردن نم و رطوبت بدون تخریب

مناطق تحت پوشش سایت پرتقال برای انجام خدمات لوله باز کنی فاضلاب:

 • خدمات لوله بازکنی تهران
 • خدمات لوله بازکنی شمال تهران
 • خدمات لوله بازکنی جنوب تهران
 • خدمات لوله بازکنی غرب تهران
 • خدمات لوله بازکنی شرق تهران
 • خدمات لوله بازکنی البرز و کرج

هر منطقه ای که شامل موراد بالا باشد جزو مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازمنی سایت پرتقال می باشد.

لوله بازکنی فاضلاب بدون خرابی :

گاهی اوقات به دلیل رعایت نکردن بعضی موارد در ساختمان لوله فاضلابتان دچار گرفتگی می شود،و این یک مشکل است باید برطرف شود.

گاهی می توان برای رفع گرفتگی های فاضلاب و لوله از مایع لوله باز کنی اسید، پودر ،فنر ، مواد شیمیایی و دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد، که بهترین آن قابل ضمانت است استفاده از دستگاه برای رفع گرفتگی ها می باشد.

*باز کردن لوله ها با دستگاه های پیشرفته برقی و صنعتی با واتر جت ۱۰۰% تضمینی سریع، فوری، کم هزینه و هیچ گونه لوله ای بسته نمی ماند.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب:

لوله فاضلاب ها به دلایل مختلفی ممکن است گرفنه شود که شایع ترین آن ناشی از لوله های شتر گلو و لوله های خرطومی است.

شتر گلو:

لوله ای است خمیده که در لوله کشی ساختمان برای جلوگیری از نفوذ گازهای فاضلاب به درون منزل می شود. همین خمیدگی باعث گیر انداختن زایعات مواد غذایی در لوله می شود.

لوله خرطومی:

اما این لوله خرطومی باشتر گلو به دهانه چاه فاضلاب متصل می شود. گاهی این لوله خرطومی نیز به دلیل شیارهای که در آن وجود دارد باعث گیر کردن مواد زاید می شود.

رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی:

گرفتگی ها اغلب در شتر گلو و سیفون اتفتق می افتد کدر ادامه چند روش برای رفع مشکل ارایه می دهیم.

ما مفتخریم که با نیروی ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم با یک تماس خدمات مورد نیاز خود را از لوله بازکنی سایت پرتقال با ما در میان بگذارید.

عملیات لوله بازکنی فاضلاب یکی از نکاتی هست که حتما باید در سریع ترین زمان برای برطرف کردن آن اقدام کرد.

اگر به موقع برای باز کردن لوله فاضلاب اقدام نکنید عواملی مانند : بوی بد فاضلاب و بالا آمدن آب از داخل لوله ها اتفاق میفتد.

*به صورت شبانه روزی و فوری در خدمتتان هستیم*

 • ترفند رفع گرفتگی فرنگی و ایرانی:
 • استفاده از پمپ
 • استفاده از دستگاه تراکم هوا
 • استفاده از فنر لوله کشی

رفع گرفتگی توالت فرنگی به وسیله پمپ:

ابتدا آب را درون چاه می ریزیم و شروع به پمپ زدن می کنیم و فشاری که از پمپ به سیفون وارد می شود مواد زاید آن را به جلو میراند و گرفتگی برطرف می شود.

رفع گرفتگی به وسیله دستگاه تراکم هوا :

اگر گرفتگی در هنگام لوله بازکنی فاضلاب بیشتر باشد دستگاه پمپ جواب نمی دهد و باید از وسیله تراکم هوا استفاده کرد، که می شود با آن فشار را تنظیم کرد و تا چندین برابر بالا برد و این دستگاه هوا را در مخزن خود با فشار زیاد به درون آن لوله ها را تخلیه می کند و لوله باز می شوند.

رفع گرفتگی ها به وسیله فنر:

علاوه بر دستگاه پمپ و تراکم می توان از دستگاه فنر هم استفاده کرد. فنرها علاوه بر گرفتگی امکان لایروبی و جرم زدایی هم فراهم می کند.

اما هر کدام روشهای به خصوصی دارند. مثلا برای باز کردن لوله های فاضلاب و توالت فرنگی بهتر است با دستگاه تراکم هوا استفاده نمود.

استفاده از محلول لوله بازکنی فاضلاب

یکی از کارهایی که مردم همیشه انجام می دهند استفاده از محلوله های شیمیایی لوله بازکن هست. این محلول ها اگر فقط ۱ یا ۲ بار استفاده شود مشکلی ایجاد نمی کند.

اما اگر چندبار از آن برای بازکردن لوله استفاده کنید ممکن است که لوله بعد از مدت کوتاهی نازک شود. بعد از نازک شدن آن نیز ممکن هست که باعث سوراخ شدن و در نهاین نشتی لوله شود.

به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه از این محلول ها در صورتی که هیچ گونه آشنایی با آن ندارید استفاده نکنید. زیرا مواد شیمیایی در این محلول ها باعث می شود که دچار مشکلات پوستی و تنفسی بشوید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره با استفاده از محلول ها دارید مقاله بهترین محلول لوله بازکنی فاضلاب را بخوانید.

در کمتر از ۲۰ دقیقه به خدمتتان می رسیم.

اگر گرفتگی ها بر اثر مو، چربی، خوراکیها و آشغال باشد کاملا جزیی است می توان از مواد شیمیایی و اسیدی برای گرفتگی های ضعیف استفاده کرد.

اما اگر در لوله بازکنی فاضلاب علت آن خاک و رسوبات فاضلاب و چربی های انباشته باشد دیگر نمی شود از مواد اسیدی جواب گرفت چاره آن استفاده از دستگاههای که ذکر شده کمک گرفت.

رفع گرفتگی لوله های آب گرم :

به مرور زمان مدتی که میگذرد لوله های آب گرم دچار گرفتگی می شود و نیاز به خدمات دارد. این گرفتگی باعث جلو گیری از خروج آب شده و باید رفع شود. مانند: لوله های گرم حمام ،دستشویی، آشپزخانه و شوفاژ … .

رسوب زدایی و افزایش کارایی چاه چگونه انجام می گیرد:

منظور از لایروبی چاه فاضلاب از بین بردن ضایعات از دیواره و کف تراشی چاه فاضلاب توسط پمپ های قوی مکنده تخلیه شده و تمام محتویات را خارج کرده و فرد متخصص و ماهر با تجهیزات ایمنی وارد چاه شده و با دستگاه های مجهز اقدام به تراشیدن و از بین بردن جرم های اضافه می کند.

لایه های اضافی که حجم زیادی از چاه را زیاد کردند به وسیله رسوب زدا و مته ها تراشیده و از چاه فاضلاب جدا می شود.

این عمل آنقدر انجام می شود تا رسوب زدایی کاملا انجام شود. برای تضمین سلامت چاه پس از تخلیه چاه اقدام به بررسی دیواره های آن نمایید.

عملیات لایروبی چاه اگر توسط نیروهای مجرب انجام گیرد در کمترین زمان چاه کهنه نا کارآمد شما را تبدیل به چاه نو با کارایی بالا می کند.

با بکار گیری مجهز تجهیزات تخلیه چاه و لایروبی به صورت کاملا مکانیزه به همراه تیم مجرب آماده ی خدمت رسانی به مناطق مختلف و حومه می باشد.

برطرف کردن نم و رطوبت بدون تخریب:

یکی از نکاتی که بعد از لوله بازکنی فاضلاب حتما باید انجام داد بر طرف کردن نم، رطوبت و آبندی سرویس های بهداشتی بدون تخریب کاشی و سرامیک با بهره گیری از تکنولوژی نانو با چندین خاصیت .

طریقه مصرف:

برای بند کشی های قدیمی و از بین رفته به محصول نانو پوش مقداری سیمان سفید اضافه می کنیم که به شکل دوغاب درآید و خوب بهم میزنیم پس آن را به صورت دوغابی بر روی سطح مورد نظر می ریزیم و با کاردک یا دستکش محلول را بر کل سطح حرکت می دهیم.

فورا کاشی و سرامیک ها را با دستمال جاذب آب پاک می کنیم و مقداری از این محلول را به صورت خمیری آماده کرده و در کنج ها به صورت ماهیجه کشی به ضخامت ۳ الی ۵ میلیمتر استفاده می کنیم.

توجه داسته باشیم ضخامت خمیر بالا باشد محلول در حین خشک شدن ترک خواهد خورد حدود ۴ الی ۵ ساعت زمان می دهیم تا کاملا خشک شود.

نوع بسته بندی : در ظرف های ۲۵۰سی سی ۵/۰لیتری و ۱ لیتری

مقدار مصرف : به صورت خالص مخلوط با سیمان هر ۱ لیتر محلول ۷ الی ۸ متر مربع را پوشش می دهد.

جهت انجام خدمات لوله بازکنی فاضلاب می توانید از لوله بازکن های سایت پرتقال برای این گونه خدمات می توانید حساب ویژه ای باز کنید.

ما بعد از اولین تماس شما در کمتر از نیم ساعت لوله بازکن خود را به محل موردنظر اعزام خواهیم کرد.

لوله بازکن با داشتن ابزارآلات حرفه ای می تواند هر نوع رفع گرفتگی لوله را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *