جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران توسط تیم لوله بازکنی پرتقال با کمک بیش از ۲۰۰ سرویس کار با تجربه که بالای ۲۰ سال سابقه خدمات رسانی در زمینه لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هستند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب و خرابی با کمک بهترین دستگاه های عیب یاب و نشت یاب نقطه ای که براحتی می توانیم محل دقیق شکستگی لوله را تشخیص دهیم.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

پشتیبانی و ضمانت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

اگر چنانچه بعد از تعمیرات و عیب یابی و رفع ترکیدگی لوله منزل شما , دوباره مشکل ترکیدگی لوله در همان قسمت روی داده باشد ما در سریع ترین زمان برای رفع نگرانی شما سرویس کار را اعزام خواهیم کرد.

نکته مهم: خدمات تعمیر دوباره توسط مجموعه پرتقال به صورت رایگان می باشد, پس هر وقت احساس کردید که نیاز به کمک دارید می توانید روی ما حساب ویژه ای باز کنید.

تعمیرات بعد از رفع ترکیدگی لوله

بعد از اینکه سرویس کار مربوطه خدمات رفع شکستگی لوله را انجام داد , در صورت نیاز مجموعه پرتقال خدمات بازسازی و نوسازی محل آسیب دیده را انجام می دهد.

مناطق تحت پوشش سایت پرتقال در مورد تشخیص ترکیدگی لوله

ما با ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تمام مناطق ۲۲ گانه استان تهران در کمتر از نیم ساعت و فوری می توانیم سرویس کاران را اعزام کنیم.

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه درغرب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در جنوب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مرکز تهران

 

 

چگونه متوجه ترکیدگی لوله می شویم؟

در ابتدا وقتی تماسی از طرف شما گرفته می شود اولین سوالی که از شما خواهیم داشت این هست که ترکیدگی در کدام قسمت از لوله کشی رخ داده است؟

سپس با کارشناسی از سمت پشتیبانان ما و بررسی مواردی مانند نوع دستگاهی که نیاز هست برای گرفتگی موردنظر استفاده شود و آیا به ابزارآلات اضافه برای اینکار نیاز هست یا نه؟ کرا اعزام سرویس کار را انجام می دهیم.

در مرحله بعد سعی می کنیم با هماهنگی سرویس کاری که در نزدیکترین نقطه به محل قرار دارد و تمامی ابزارآلات لازم برای رفع ترکیدگی لوله را در اختیار دارد خیلی سریع کار تعمیر ترکیدگی را انجام دهد.

اکثر مشکلات ترکیدگی لوله از کجاست؟

شاید از خود سوال کنید چرا و به چه دلیل لوله ساختمان شما خراب شده است؟! آیا اشتباه از سمت شما بوده است یا از سمت کسی که لوله کشی ساختمان و منزل شما را انجام داده است؟!

در هر صورت بی دلیل لوله ای خراب نمی شود, اما در اینجا به مهم ترین مسائلی خواهیم پرداخت که ممکن است عامل ترکیدگی لوله باشند.

 • وجود خاک های اهکی و مرطوب مخصوصا در شمال کشور که خاک نسبتا مرطوبی دارند باعث زنگ زدگی لوله ها می شود. اگر لوله کش با دانستن نوع خاک از لوله های اشتباه استفاده کنید باید جلوی آن را بگیرید, زیرا ممکن است در درازمدت لوله ها دچار خرابی شوند.
 • قراردادن لوله های زیر زمینی در خاکی که پر از سنگ ریزه هستند که باعث می شود در درازمدت به دیواره لوله هایی که در زمین و به صورت توکار قرارداده شده اند فشار بیاورد و باعث سوراخ شدن آن می شود.
 • یکی از کارهایی که اکثر لوله کش ها آن را بدرستی و با دقت انجام می دهند حفظ فاصله بین دو لوله در هنگام لوله کشی هست که باعث می شود هنگام استفاده از انها بعد از پایان کار دچار خوردگی لوله کناری در اثر حرارت بالا یا هر گونه اتفاق دیگری نشوند.
 • یکی از مشکلات عمده مردم در مورد لوله های آب گرم می باشد زیرا این نوع لوله ها از حساسیت بالایی نسبت به انواع درجه حرارت و فشار کم و زیاد آب برخوردار هستند. دقت کنید گه از لوله های ۵ لایه برای اینکار استفاده کنید.
 • کمک نگرفتن از نقشه های لوله کشی مدرن در لوله کشی ساختمان که باعث می شود فشار اب در لوله های ساختمان متوازن نباشد. این اشتباه باعث می شود که به بعضی لوله ها در اوقاتی از شبانه روز مخصوصا در شب فشار زیادی وارد شود.
 • عدم اتصال دقیق فلش تانک با لوله که باعث می شود در هنگام استفاده از فلش تانک قسمتی از آب به بیرون نفوذ کند که بسیار خطرناک می باشد.

چرا باید برای تشخیص و نشت یابی لوله زودتر اقدام کنیم؟

در ساختمان ها ممکن است که در زمان های مختلف قسمتی از بخش تاسیساتی دچار مشکل شود. اکثر این مشکلات در مدت زمان کمی عیب خود را به صورتی نشان خواهند داد.

مثلا گرفتگی لوله های حمام و سرویس بهداشتی – رسوب و جرم بستن لوله ها – بوی بد ناشی از فاضلاب – بالا آمده سطح آب چاه فاضلاب – سوراخ شدن لوله های منزل که به صورت روکار لوله کشی شده اند و مانند این مشکلات.

هشدار در مورد لوله های توکار

اما چیزی که بسیار حائز اهمیت هست قرارگیری بخشی از لوله های ساختمان در بین دیواره ها و یا به اصطلاح لوله های توکار می باشد.

این نوع لوله ها بمراتب از اهمیت بسیار بالاتری به نسبت لوله های توکار در ساختمان ها دارند. البته لوله های روکار نیز باید کاملا بر طبق مقررات ملی ساختمان لوله کشی شود.

اما به خاطر عدم دسترسی راحت به لوله های توکار و عدم بررسی دقیق همیشگی این نوع لوله ها ممکن است که خطراتی را بعد از مدت زمان کوتاه و یا مدت زمان طولانی تری به همراه داشته باشند.

چگونه متوجه ترکیدگی لوله شویم؟

بین تمام اتفاق های بدی که در مورد ترکیدگی لوله رخ می دهد شاید تنها مزیت در موقع ترکیدگی لوله آب این باشد که خیلی راحت و با کمی دقت می توان متوجه ترکیدگی لوله شد.

زیرا قدرت آب به قدری زیاد هست که اگر مشکلی رخ دهد خیلی سریع به بیرون نفوذ می کند و می توان مشکل را مشاهده کرد.

اما پیش آمده که در بعضی مواقع بروز این مشکلات باعث خرابی زیادی در ساختمان شود در صورتی که هیچ گونه اثری نیز از خرابی مشاهده نشود.

مانند ترکیدگی در پشت کاشی ها که در صورت فشار زیاد آب حتی باعث می شود که کاشی ها را شکسته و با فشار زیادی به بیرون بریزد و خیلی سریع کف خانه را آب بگیرد.

مهم ترین عواملی که می شود ترکیدگی را تشخیص داد:

 • بالا رفتن یکباره قبض آب در این ماه
 • مرطوب شدن و زرد دن سقف خانه و دیواره خانه و حتی چکه کردن سقف
 • نفوذ آب به صورت خیلی کم در قسمتی از کف خانه
 • مرطوب شدن قسمت زیادی از دیواره سرویس بهداشتی و حمام در صورت استفاده از لوله های توکار
 • فشار آب کم در موقع دوش گرفتن و استفاده از آب آشامیدنی منزل
 • چرخش عقربه کنترل آب در صورتی که تمام شیرآلات بسته هستند
 • روشن بودن پمپ آب در صورت بسته بودن تمام شیرآلات
 • دیدن آب بر روی سطح حیات خانه
 • عدم فشار آب در هنگام استفاده از فلش تانک

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله

چگونه می توان بدون در نظر گرفتن مدت کار برای رفع خرابی – نوع لوله ای که بکار رفته شده – نیزان ترکیدگی لوله – عدم نیاز به تعویض یا برعکس ان – توکار یا روکار بودن لوله ها و مواردی از این قبیل یک قیمت گذاری را برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در نظر گرفت.

اما اصلا نگران نباشید!! گروه تاسیساتی پرتقال همیشه به عنوان سرویس خدمات دهنده با کیفیت و ارزان در بیم همشهریان تهرانی مشهور است.

زیرا می دانیم که اگر خدمات ما کیفیت مورد نیاز را داشته باشد و قیمت ارزان هم به همراه داشته باشد هزینه تبلیغات ما بسیار کم خواهد شد. زیرا دیگر این خود مشتریان ما هستند که ما را تبلیغ خواهند کرد.

 

برای دریافت خدمات و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی در تهران می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا بتوانند یک بازه قیمتی را برای شما تشخیص دهند.

 

ضمن اینکه در بعضی موارد نیاز به ترمیم و بازسازی محل نیز می باشد که در این صورت حتما باید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

می توانید اینکار را رایگان از ما درخواست کنید حتی اگر از سرویس کار دیگری برای تشخیص ترکیدگی لوله کمک گرفته اید.

 

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

موضوع مهمی که برای خیلی از مردم مهم است قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد. اما بهتر است با واحد پشتیبانی سایت پرتقال تماس بگیرید تا بتوانید اطلاع بیشتری از قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را بدست بیاورید.

اهداف سایت پرتقال در مورد خدمات لوله بازکنی

سایت پرتقال در راستای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و همچنین تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های مدرن آماده خدمت رسانی می باشد.

برای اینکار ما سعی کردیم بهترین و با تجربه ترین سرویس کاران لوله کش را از سراسر استان تهران دور هم جمع کرده و با کمک این قشر زحمتکش خدمات لوله بازکنی را انجام دهیم.

سایت پرتقال در ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حدود ۲۰ سال سابقه کار تعمیرات تاسیساتی را در اختیار خود دارد و از کسانی استفاده می کند که سابقه درخشانی در ارائه خدمات لوله بازکنی دارند.

ما با بیش از ۲۰۰ سرویس کار لوله کش در سراسر استان تهران در کمترین زمان و در نیم ساعت آماده ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله هستیم.

 

چرا باید برای تشخیص ترکیدگی لوله زودتر اقدام کنیم؟

در ساختمان ها ممکن است که در زمان های مختلف قسمتی از بخش تاسیساتی دچار مشکل شود. اکثر این مشکلات در مدت زمان کمی عیب خود را به صورتی نشان خواهند داد.

مثلا گرفتگی لوله های حمام و سرویس بهداشتی – رسوب و جرم بستن لوله ها – بوی بد ناشی از فاضلاب – بالا آمده سطح آب چاه فاضلاب – سوراخ شدن لوله های منزل که به صورت روکار لوله کشی شده اند و مانند این مشکلات.

در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران و البرز می توانید با شماره تماس عزتی ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ در شبانه روز تماس بگیرید.

گروه تاسیسات سرویس به مدت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته حتی در روزهای تعطیل آماده هر گونه خدمات می باشد.

هشدار در مورد لوله های توکار

اما چیزی که بسیار حائز اهمیت هست قرارگیری بخشی از لوله های ساختمان در بین دیواره ها و یا به اصطلاح لوله های توکار می باشد.

این نوع لوله ها بمراتب از اهمیت بسیار بالاتری به نسبت لوله های توکار در ساختمان ها دارند. البته لوله های روکار نیز باید کاملا بر طبق مقررات ملی ساختمان لوله کشی شود.

اما به خاطر عدم دسترسی راحت به لوله های توکار و عدم بررسی دقیق همیشگی این نوع لوله ها ممکن است که خطراتی را بعد از مدت زمان کوتاه و یا مدت زمان طولانی تری به همراه داشته باشند.

چرا باید در انتخاب لوله کش دقت کنیم؟

قبل از اینکه عملیات اجرای لوله کشی را انجام دهید حتما باید از لوله کش هایی برای اجرای لوله های توکار کمک بگیرید که تجربه فراوانی در این کار دارند و نسبت به کار لوله کشی دقیق و منظم هستند.

اگر در انتخاب لوله کش دقت نکنید مطمئن باشید احتمال خرابی لوله های توکار و شکستگی لوله ها از آن چیزی که فکر می کنید بیشتر خواهد بود.

در انتخاب لوله های توکار و قرار دادن نوارهای مخصوص لوله و نوع قرارگیری لوله ها در بین دیوار خیلی باید دقت کرد.

حتی کوچکترین اشتباه در تمام این مراحل می تواند باعث صدمات جبران ناپذیری در آینده بشود. حتی پیش آمده که قسمتی از یک ساختمان فقط به خاطر یک اتفاق کوچک کاملا خراب شده است.

چگونه باید خیلی سریع برای تشخیص ترکیدگی لوله اقدام کنیم؟

اولین کاری که باید انجام دهید این هست که سعی کنید از طریق روش های زیر به مشکل شکستگی یا ترکیدگی لوله پی ببرید:

 • زیاد شدن قبض آب که می تواند یکی از دلایل اصلی باشد
 • وجود نم و رطوبت در قسمت دیواره و سقف خانه
 • فشار ضعیف آب در هنگام باز کردن شیر آب
 • بوی نامطبوع از سمت دیوار خانه
 • روشن و خاموش شدن پمپم آب موقعی که تمام شیرآلات بسته هست
 • حرکت دائم کنتور آب در حالی که شیر آب بسته هست

 

ممکن است هنگامی که از آب آشامیدنی استفاده می کنید ظاهر آب کمی تغییر کرده باشد و به رنگ زرد تبدیل شود.

در این مواقع باید دقت کنید که احتمال دارد قسمتی از لوله سوراخ شده باشد و از آن قسمت خاک به درون لوله نفوذ کرده و به همراه جریان آب حرکت کند.

اگر این اتفاقات در منزل شما رخ داده است حتما در سریع ترین زمان با واحد پشتیبانی سایت در تماس باشید تا بتوانیم در کمتر از نیم ساعت سرویس کار را به محل موردنظر برسانیم.

 

خدمات دیگر سایت پرتقال به همراه تشخیص ترکیدگی لوله

 • لوله بازکنی انواع لوله های حمام و سرویس بهداشتی
 • خدمات تخلیه چاه در تهران و البرز
 • خدمات حفاری چاه در تهران و البرز
 • خدمات تعمیر چاه ریزشی و حفر چاه جدید در کنار آن
 • خدمات طوقه چینی و کول گذاری دیواره چاه
 • خدمات کفتراشی و لایروبی چاه
 • نصب و تعمیر شیرالات و لوله ها با بهترین لوله ها
 • نصب و تعمیر شوفاژ و موتورخانه
 • نقشه کشی و اجرای لوله کشی ساختمان
 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • از بین بردن حشرات در لوله ها و فاضلاب
 • و خدمات دیگر مربوط به لوله بازکنی

چرا باید از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنیم؟

خودتان باید انتخاب کنید یا از روشهای سنتی استفاده کنید یا از روش های جدید. اما مزیت ها و ویژگی های هر کدام را در بخش زیر مشاهده خواهید کرد.روش سنتی تشخیص ترکیدگی لوله:

 • زمان زیاد برای پیدا کردن محل دقیق
 • عدم تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله
 • صرف هزینه بیشتر برای استفاده از روش سنتی
 • خرابی بسیار زیاد در هنگام تعمیر لوله
 • هزینه بسیار زیاد برای تعمیر بعد از اتمام کار
 • زمان زیاد برای تمیز کردن خانه بعد از تعمیر

 

استفاده از مدرن ترین دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله:

 • زمان بسیار کمتر برای پیدا کردن قسمت ترکیدگی
 • تشخیص دقیق محل شکستگی لوله
 • هزینه بسیار کمتر به نسبت روش سنتی
 • عدم خرابی زیاد در هنگام تعمیر
 • تعمیر خیلی راحت و کم هزینه به نسبت روش سنتی
 • استفاده ار دستگاه های متنوع برای انواع تشخیص شکستگی لوله
 • تمیز کردن راحت بعد از تعمیر

 

پیشنهادی که ما به شما داریم این هست که یکبار از خدمات ما استفاده کنید تا به کیفیت کار ما اعتماد کامل پیدا کنید.

با کمک سرویس کاران با تجربه سایت پرتقال ما می توانیم با بررسی محل دقیق تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های مخصوص هر نوع گرفتگی و شکستگی لوله را انجام دهیم.

 

سایت پرتقال ارائه دهنده انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و حفاری چاه در تمام مناطق استان های تهران می باشد.

همچنین برای اجرا و نقشه لوله کشی تاسیسات می توانید از کارشناسان متخصص و با تجربه سایت پرتقال مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *