جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در آوردن اشیا از توالت

درآوردن گوشی، کلید، حلقه و انگشتر از توالت و فاضلاب کاملا اصولی و تضمینی بدون خرابی توسط سرویسکاران سایت پرتقال – بیرون آرودن گوشی و انگشتر از چاه توالت

درآوردن گوشی و کلید و انگشتر از توالت و چاه فاضلاب در تهران توسط سرویسکاران پرتقال انجام می شود. در کمترین زمان و با بهترین دستگاه های مدرن و حرفه ای هرگونه مشکل گرفتگی در لوله های آب را برطرف می کنیم.

اگر فکر می کنید که می توانید بدون کمک سرویسکار و دستگاه های حرفه ای کار درآوردن گوشی و کلید و انگشتر از توالت را انجام دهید ممکن است که کار از چیزی که الان هست بدتر شود.
به شما پیشنهاد می کنیم که اگر احساس می کنید نمی توانید کار بیرون آوردن اشیاء و لوازم را از توالت انجام دهید به هیچ وجه ریسک نکنید. چون باعث گرفتگی توالت شده و برای رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی بایستی با ما تماس بگیرید.

در آوردن اشیا از توالت

بهترین روش درآوردن گوشی و کلید و انگشتر از توالت و اشیا قیمتی و طلا از درون چاه توالت یا دستشویی:

افتادن طلا به داخل چاه توالت و افتادن موبایل ، سوییچ یا کلید و…. برای بیشتر مردم اتفاق میفتد که یک فاجعه ی بزرگ است.

بیرون آوردن اشیاء قیمتی با دستگاه های مخصوص انجام می شود و برای در آوردن آن سریع به کارشناسان سایت پرتقال تماس بگیرید و در صورت ریختن آب یا دستکاری زیاد سیفون توالت باعث می شود طلا به داخل چاه فاضلاب حرکت کند.

یکی از مشکلاتی که باعث نگرانی شما می شود افتادن اشیاء قیمتی مثل طلا و گوشی همراه در چاه توالت یا دستشویی است. یکی از راه هایی که سایت پرتقال به شما می دهد از گیره های فاضلابی از جنس فلز و قابل انعطاف است.

 

جهت درخواست خدمات درآوردن گوشی و کلید و انگشتر از توالت و انواع لوله ها  با شماره‌های پشتیبانی در ارتباط باشید:

می‌توانید با شماره تماس 09195035080 (عزتی) به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایید.

طول این گیره حدود ۱۲۵ سانتی متر است این وسیله می تواند به شما کمک کند تا به راحتی اشیاء مورد نظر را در صورتی که دیده شود از چاه فاضلاب در بیاورید.

راه های دیگر هم وجود دارد که بهترین راه تماس گرفتن با نیروها و متخصصین سایت پرتقال است. این سایت تلاش می کند تا مشاوره و راهنمایی های لازم را به مشتریان بدهد.

افتادن گوشی موبایل در توالت:

افتادن گوشی موبایل در توالت خیلی زیاد برای مردم اتفاق میفتد. در گذشته به علت اندازه کوچک گوشی آن را در کیف کمربندی موبایل قرار می دادند.

ولی امروزه با بزرگ شدن اندازه گوشی و گذاشتن آن در جیب شلوار یا کت باعث این اتفاق می شود و اگر این مشکل برایتان پیش آمد نکات زیر را رعایت کنید:

 


۱- این گوشی به هر صورت باید درآورده شود و ربطی به هزینه گوشی و اینکه باید سالم به دست طرف برسد نیست بحث اصلی این است که اگر نتوانید گوشی را در بیاورید باعث کرفتگی لوله می شود و باعث خسارات و خرابی زیاد می شود.

۲- پس بحث ما در آوردن گوشی است و اگر خارج شود بوی بدی که دارد نمی شود تحمل کرد و تا ۱ ماه این بوی بد رو گوشی می ماند که دیگر قابل مصرف نیست.

۳- وقتی گوشی داخل توالت افتاد به هیچ وجه آب نریزید. آب باعث می شود که شئ قیمتی همراه آب به قسمت دست نیافتنی لوله برود و کار سخت تر می شود.

۴- از یک دستکش یک بار مصرف یا دستکش ظرفشویی استفاده کنید و توجه کنید بعد از در آوردن شئ دستکش را در نایلون بریزید و آشغال را در زباله بیاندازید.

۵- برای گرفتن اشیاء جیب خود را خالی کنید چون در موقع خم شدن چیزهایی ک در جیبتان است مخصوصا جیب پیراهنتان .باعث می شود که به داخل چاه بیفتد و کار مشکل تر می شود.

۶- یک شئ پلاستیکی نرم در زیر زانویتان قرار دهید تا زانویتان آسیب نبیند.

۷- دستتان را وارد سیفون کنید و به محض لمس کردن یک جنس سخت آن را خارج کنید.

اگر با این نکات گفته شده موفق به درآوردن شئ مورد نظر نشدید فقط کافیست با این شماره تماس بگیرید تا در عرض ۱ ساعت به آدرس شما می آییم.

راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب:

بیرون آوردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت مشکل بیشتر مردم است. افتادن اشیاء متفاوت در درون لوله فاضلاب یک مشکل بزرگ است که باعث نگرانی بسیاری می شود و این اتفاق باعث خرابی در ساختمان می شود.

استفاده از کفشور برای ورودی لوله های فاضلاب بهترین راه برای حل مشکلات است و از افتادن اشیاء درون آن جلوگیری می کند از کفشور استفاده کنید تا دچار این اتفاق نشوید.

برای دریافت خدمات درآرودن گوشی و کلید و انگشتر از چاه توالت و فاضلاب در سریع ترین زمان با واحد پشتیبانی سایت پرتقال تماس بگیرید.

افتادن اشیاء در داخل لوله فاضلاب به دو دسته تقسیم می شود.

اشیاء با ارزش که برای ما اهمیت و ارزش بالایی دارند شامل موارد زیر می شوند:

  • افتادن موبایل به درون فاضلاب و توالت ( به غیر از ارزش مالی ارزشاطلاعاتی هم دارد که ما می توانیم از آن برای اطلاعات روزمره خود از آن استفاده کنیم)
  • افتادن ساعت مچی به درون لوله فاضلاب و توالت
  • افتادن انگشتر به درون فاضلاب و توالت
  • افتادن طلا و جواهرات به درون فاضلاب و توالت

راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت:

برای خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب می توان از دستگاه لوله باز کنی فنر و یا گیره فاضلابی استفاده کرد این راه حلی است برای مشکلات شما. شما می توانید توسط یک سایت معتبر و آموزشی و خدماتی کمک های لازم را بگیرید.

استفاده از فنر برای جلوگیری گیر کردن اشیاء بسیار مناسب است. چون اشیایی که در درون لوله میفتد از دسترس خارج است و با استفاده از فنر زدن می توان اشیاء را از داخل لوله درآورد.

این راه حل برای لوله های فاضلابی است که به چاه وصل هستند هر چه این شئ جلوتر برود و آخر به درون چاه فاضلاب میفتد.

اشیاء و مواد جامدی اهمیت و ارزش چندانی برای ما ندارند:

این اشیاء مثل صابون ، دسته تیغ و…. به درون لوله فاضلاب و توالت میفتد. همان طور که با هم بحث کردیم شاید این اشیاء برای ما یا فرد دیگری که این اتفاق برایش افتاده ارزش نداشته باشد.

بیشتر باید به این نکته توجه کرد که همین اشیاء بی ارزش باعث می شود که در زانویی لوله فاضلاب در مسیر گیر کند و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شود و مشکلات بزرگی را به وجود میاورد.

برای رها شدن از این مشکل می توانید از لوله باز کنی با فنر مشکل را حل کنید و همیشه با دقت به این مسئله نگاه کنید تا باعث خسارت لوله هایتان نشوید.

سایت پرتقال یکی از سایت های موفق در زمینه لوله بازکنی و رفع گرفتگی انواع لوله های حمام و سرویس بهداشتی از همه تجهیزات برخوردار است و با دانش فراوانی که دارد شما می توانید نگرانی های خود را فراموش کنید و همه چیز را به ما بسپارید نگران نباشید راه حل آن دست ماست.

درآوردن گوشی و کلید و انگشتر از توالت به صورت شبانه روزی در تهران توسط لوله بازکن های حرفه ای سایت پرتقال انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *