جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انواع فنر لوله بازکنی و قیمت آنها – معرفی فروشگاه های ابزارآلات

هنگامی که مشکلی در سیستم لوله کشی آب در منزل پیش می آید اولین چیزی که به ذهن ما می آید فنر لوله بازکن هست. اما چه فنر لوله بازکنی برای مشکل ما خوب هست؟ در اینجا به شما انواع فنر لوله بازکنی و کاربردهای آن را به شما خواهیم گفت. همچنین برای دریافت انواع خدمات در تمام مناطق تحت پوشش ما می توانید به صفحه لوله بازکنی مراجعه کنید. در نیم ساعت می رسیم.

همینطور قیمت انواع فنر لوله بازکنی در سایتهای فروشگاهی خواهیم پرداخت.

اما قبل از اینکه به شما پیشنهاد دهیم که از فنرها برای باز کردن لوله کمک بگیرید بگذارید چند توصیه به شما بکنم:

  1. در صورتی که از نوع کار کردن با فنر لول بازکنی اطلاعی ندارید از آن استفاده نکنید.
  2. فنرهای لوله بازکن بسیار خطرناک می باشند. اگر نتوانید درست از آنها استفاده کنید احتمال خطر برای شما بسیار بالا می باشد.
  3. انتخاب سر فنر برای دستگاه فنرزنی بسیار مهم می باشد. هر سرفنری را برای باز کردن لوله استفاده نکنید.
  4. حتما برای استفاده از فنر لوله بازکنی از دستکش برای محافظت دستان خود استفاده کنید.
  5. در صورت استفاده نادرست از فنر لوله بازکنی یا دستگاه آن ممکن است فنر در داخل لوله بشکند.
  6. قبل از اینکه کاری را انجام دهید بهتر است از جایی که بتواند به شما کمک کند مشاوره بگیرید.
  7. به هیچ وجه به صحبت های کسانی که می گویند باز کردن لوله با فنر کاری ندارد گوش ندهید.
انواع فنر لوله بازکنی

با انواع فنر لوله بازکنی آشنا شوید

در این قسمت به معرفی انواع فنرهای لوله بازکنی چه دستی و چه برقی اشاره خواهیم کرد و سپس به ویژگی ها و نوع کارکرد هر کدام اشاره می کنیم.

همچنین سعی می کنیم که در این مطلب به انواع سرفنرهای لوله بازکنی هم اشاره ای کنیم.

فنر لوله بازکنی خانگی

سادگی , بی دردسر و خیلی راحت می توان با این دستگاه کار کرد. بیشتر از این نوع فنرها برای بازکردن گرفتگی های ضعیف در لوله ها استفاده می شود.

این روش در صورتی می تواند کاربرد داشته باشد که عمق گرفتگی در درون لوله زیاد نباشد. یا اینکه گرفتگی نیازمند سرفنرهای مخصوص نباشد. در اینصورت باید از دستگاه های فنر لوله بازکنی کمک گرفت.

در مقاله ای با عنوان فنر لوله بازکنی و کاربردهای آن می توانید نوع کارکرد فنر لوله بازکنی را مشاهده کنید.

آیا استفاده از فنر لوله بازکنی خانگی نیازمند تجربه هست؟

اما استفاده از این نوع فنر لوله بازکنی هم نیازمند مهارت هست. اگر مهارت کافی برای استفاده از ان را ندارید بهتر است از محلول های لوله بازکنی کمک بگیرید.

البته به شما پیشنهاد می کنیم که حتی به دنبال محلوله های لوله بازکن برای بازکردن لوله های خانه نروید. زیرا این محلوله ها هم بخاطر سمی بودن و هم به خاطر اسید زیاد باعث مشکلاتی هم در انسان و هم در لوله ها می شود.

چه خطری پشت محلول های لوله بازکنی در کمین شماست؟

اگر از این محلول ها زیاد استفاده کنید ممکن است بعد از مدت کوتاهی باعث سوراخ شدن لوله ها و نشتی لوله آب شود.

اگر به اطلاعات بیشتری درباره محلول های لوله بازکنی نیاز دارید می توانید مقاله بهترین محلول های لوله بازکن قوی را بخوانید.

آیا انواع فنر لوله بازکنی دستی یا خانگی طول متفاوتی دارد؟

البته می توان طول های متفاوتی از این فنرها را تهیه کرد. اما مشکل اینجاست که نمی شود برای مشکلاتی که معلوم نیست کی رخ می دهد یا حتی چندبار و به چه عمقی نیاز دارید بروید و انواع فنر لوله بازکنی را بخرید.

طول های متفاوت فنر لوله بازکنی دستی

نکته مهم در این نوع فنرها عدم استفاده آنها برای بازکردن لوله های فاضلاب می باشد. زیرا عمق لوله های فاضلاب بسیار زیاد هست و نمی توان از این فنرها استفاده کرد.

انواع طول فنر لوله بازکن دستی: ۳ متر – ۴ متر -۵ متر – ۶ متر – ۷ متر – ۸ متر – ۹ متر – ۱۰ متر می باشد.

نکته مهم درباره استفاده از انواع فنر لوله بازکنی

خیلی از مواقع طی تماسی که از طرف مشتریان داریم شاهد هستیم که از نوعی فنر لوله بازکن برای گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده می کنند که مناسب برای توالت فرنگی نیست.

توصیه می کنیم از فنری استفاده کنید که مخصوص لوله های توالت فرنگی و خود توالت فرنگی هست. این نوع فنرهای قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به باقی انواع فنر لوله بازکنی دارند.

انواع دستگاه لوله بازکنی و کاربرد آنها

در مقاله ای به طور مفصل درباره طرز کار دستگاه های لوله بازکنی و کاربرد های آن به طور مفصل صحبت کردیم.

خرید فنر لوله بازکنی دستی یا خانگی

اگر در انتخاب و خرید فنر لوله بازکن مشکلی دارید همین الان با پشتیبانی سایت پرتقال تماس بگیرید و مشاوران ما به شما می گویند که چه نوع فنری را تهیه کنید.

پیشنهاد می کنیم که به جای اینکه بروید و انواع فنر لوله بازکنی را تهیه کنید خیلی راحت با یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و با هزینه کمتر و زمان سریعتر مشکل را حل کنید.

سایتهای فروشگاهی ارائه دهنده انواع فنر لوله بازکنی دستی و برقی

سایتهای زیادی برای خرید انواع فنرهای دستی و حتی دستگاه فنرزنی وجود دارد. در اینجا به چند سایت فروشگاه ابزار آلات اشاره خواهیم کرد.

نکته مهم در مورد این فروشگاه ها

مجموعه پرتقال به هیچ وجه هیچ همکاری با این سایتها ندارد بلکه فقط برای آشنایی مردم با قیمت ها و انواع و مشخصات انواع فنر لوله بازکنی به انها اشاره دارد.

سایت ابزارمارت
در این سایت می توانید هم قیمت انواع فنر لوله بازکنی خانگی یا دستی و انواع فنر لوله بازکن برقی را مشاهده کنید.

سایت ایمالز
در این سایت هم می توانید به بررسی دستگاه های مختلف برای انواع دستگاه های برقی و دستی تاسیساتی از جمله فنر لوله بازکنی دستی یا برقی بپردازید.

سایت کولیس ابزار
این سایت هم در رابطه با انواع ابزارآلات لوله بازکنی محصولاتی را ارائه می کند. می توانید از این سایت هم بازدید کنید و در صورت نیاز از آنها خرید کنید.

سایت بیگ بگ
این سایت به صورت عمومی کار می کند. ولی محصولاتی را در رابطه با ابزارآلات لوله بازکنی هم دارد. می توانید از قسمت ابزارها در این سایت و زیرمنوی آن موارد مختلفی را بررسی کنید.

سایت ابزاریاز
در این سایت که کاملا در حوزه ابزار آلات کار می کند می توانید انواع فنر لوله بازکنی را مشاهده کنید. این سایت محصولا بسیار زیادی را در مورد ابزارآلات دارد.

سایت دیجی کالا
این سایت یکی از بزرگترین سایت ها و محبوب ترین سایت ها در حوزه فروشگاه های اینترنتی ابزارآلات هست. می توانید در این سایت به بررسی انواع ابزارآلات بپردازید. توصیه می کنیم که حتما از این سایت دیدن کنید.

سایت پیاتیک
در این سایت هم می توانید انواع ابزارآلات لوله بازکنی را ببینید.

آتی سر
در این سایت هم می توانید انواع فنر لوله بازکنی دستس و برقی را مشاهده کنید.

سایت ابزاریراق
یکی از بهترین سایتها در حوزه ابزارآلات همین سایت هست. پیشنهاد می کنم که از محصولات این سایت هم دیدن کنید قیمت های آنها را بررسی کنید.

سایت گروه صنعتی شمس
این سایت نیز یکی از سایت های خوب در حوزه ابزارآلات می باشد. می توانید از انواع فنر لوله بازکنی در این سایت هم دیدن کنید و برای دریافت قیمتهای آنها تماس بگیرید. ضمن اینکه مشخصات انواع فنر لوله بازکنی در این سایت نسبتا توضیح داده شده است.

نوع جنس فنر لوله بازکن چگونه است؟

به دلیل استفاده زیاد از این فنر در خانه ها مطمئنا جنس آن باید به شکلی باشد که بتوان همیشه از آن استفاده کرد. همچنین بخاطر استفاده زیاد در لوله ها و برخورد زیاد با آب درون لوله ها باید به شکلی باشد که خیلی زود زنگ نزند و یا اصلا زنگ نزند.

جنس آن نوع فنرها از جنس فولاد هست. که باعث می شود طول عمر بالایی داشته باشد. این خاصیت باعث شده که سبکتر بنظر برسد. در نتیجه حنل آن راحتتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *