جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی تهرانپارس

ارزان ترین لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی ☎️ 09195035080 عزتی ☎️ رفع گرفتگی لوله ها 100% تضمینی – بدون کثیف کاری، رعایت کامل بهداشت | چاه بازکنی تهرانپارس

شبانه روزی بدون تعطیلی💎 لوله بازکنی تهرانپارس
سراسر محله های تهرانپارس⏱️ 20 دقیقه ای می رسیم
ارزان ترین لوله بازکنی تهرانپارس✅ قیمت کمتر از نرخ اتحادیه
100% ضمانت باز شدن✅ پرداخت بشرط رفع گرفتگی

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس با پشتیبانی شبانه روزی آماده خدمت به شماست. در صورت نیاز به سرویس باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه تهرانپارس میتوانید با شماره 09195035080 تماس بگیرید، تا نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام شود. ارائه خدمات با بهترین کیفیت، ضمانت 100% باز کردن لوله، کمترین حد کثیف کاری و توسط سرویسکار حرفه ای می باشد.

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس بدون کثیف کاری و 100% تضمینی

اگر نگران کثیف کاری خدمات لوله بازکنی فوری در تهرانپارس هستید اصلا نباید نگران باشید، چرا که شرکت پرتقال با استفاده از دستگاه های پیشرفته و جدید اقدام به ارائه خدماتی جدید بدون کثیف کاری نموده است.

در این روش ابتدا لوله بازکن محل گرفتگی لوله فاضلاب را بررسی می نماید و پس از مشخص شدن علت انسداد لوله، بهترین روش را انتخاب می کند.

روش انتخاب شده کاملا تضمینی و مخصوص لوله کشی خانه شماست، چرا که اکثر ساختمان های تهران دارای مهندسی های متفاوت در لوله کشی فاضلاب می باشند.

پس از این کار، با استفاده از دستگاه حرفه ای، لوله بازکن اقدام به باز کردن لوله فاضلاب می کند.

پس از اتمام کار نیز، محل کاملا پاکسازی و با آب شستشو داده می شود تا شما نیازی به هیچ کار دیگر نداشته باشید.

لوله بازکنی ارزان تهرانپارس
لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی ما در تمام طول روز به صورت ۲۴ ساعته در تهرانپارس ارائه می شود.

لوله بازکنی تضمینی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس تضمینی

ما تجربه ای طولانی در این کار داریم و به این جهت با ضمانت گرفتگی لوله ها را باز می کنیم و لوله بازکنی تضمینی را به مشتریان ارائه می کنیم.

لوله بازکنی فوری تهرانپارس

لوله بازکنی فوری تهرانپارس

متخصصین ما عملیات لوله بازکنی در تهرانپارس را به سرعت انجام می دهند و در کمترین زمان مشکل شما را رفع می نمایند.

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی ارزان تهرانپارس

لوله بازکنی ارزان تهرانپارس با قیمتی باور نکردنی تنها در پرتقال. کمترین تعرفه و لوله بازکنی در تهرانپارس را تنها از ما بخواهید.

چاه بازکنی در تهرانپارس

ساختمان های تهرانپارس نیز همانند دیگر ساختمان های شهر تهران دارای مشکلات بسیار زیادی از جمله گرفتگی لوله فاضلاب یا بوی بد فاضلاب هستند که آرامش را از ساکنین آنها سلب کرده است.

ساختمان های قدیمی هم که مشکلات گرفتگی لوله خود را دارند و با آنها دسته پنجه نرم می کنند و چاره ای جز استفاده کردن از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس ندارند.

بسیاری از این ساکنین با این تصور که خانه های نوساز اصلا نباید با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب رو به رو شوند، با ایجاد گرفتگی به سرعت دست به دامان اسیدهای مضر و یا محلول های شیمیایی از قبیل صاف و یا من می شوند که جز باز کردن سطحی لوله کاری انجام نمی دهند.

در واقع این محلول ها زیانشان بیشتر از منفعتشان است چرا که به مرور زمان باعث خوردگی و سوراخ شدن لوله ها می شوند و خرج بسیار زیادی بر روی دوش شما می گذارند.

پس زمانی که با گرفتگی لوله مواجه شدید بهتر است از روش های درست خدمات لوله بازکنی تهرانپارس استفاده کنید که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

لوله بازکنی تهرانپارس شرکت پرتقال با تجربه ای دارد که قادر هستند هر نوع گرفتگی که در توالت، آشپزخانه، حمام و غیره به وجود آمده باز کنند.

لوله بازکن سیار تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

به دلیل اینکه مشخص نیست لوله فاضلاب چه ساعتی امکان دارد بگیرد به همین خاطر ما خدمات لوله بازکنی تهرانپارس را بصورت شبانه روزی ارائه می دهیم.

در لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس، شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید جهت باز کردن لوله با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی پرتقال بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعالیت می کند و در کوتاهترین زمان ممکن سرویسکاران خود را به محل اعزام می نماید.

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب و یا انتشار بوی بد فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمتهایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در تهرانپارس را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

شرکت پرتقال با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در منطقه تهرانپارس هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

خدمات پرتقال در لوله بازکنی تهرانپارس

رفع گرفتگی توالت تهرانپارس

رفع گرفتگی لوله در تهرانپارس

رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، کاسه و لوله توالت ایرانی و فرنگی با دستگاه ژنراتور برقی و انواع فنر های بزرگ و کوچک بدون شکستگی کاسه و لوله.

تخلیه چاه در تهرانپارس

تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک تانک با ماشین های بزرگ و کوچک توسط پمپ و مکنده به صورت شبانه روزی.

درآوردن اشیا قیمتی از چاه در تهرانپارس

در آوردن اشیا از چاه در تهرانپارس

خارج کردن اشیا قیمتی مانند انگشتر و جواهرات از چاه و لوله فاضلاب توسط دستگاه مخصوص

دستگاه‌های لوله بازکنی تهرانپارس:

 1. اولین وسیله که در اکثر خانه‌ها برای باز کردن گرفتگی‌های خفیف ابزار تلمبه دستی هست. فقط کافی است کمی آب را در داخل سینک ظرف‌شویی و یا لوله حمام بریزی و با چند بار فشار دادن تلمبه بر روی مجرای لوله ها و واردکردن فشار یک‌باره هوا به داخل آن, گرفتگی لوله باز شود.
 2. اگر دیدید که نمی‌توانید با تلمبه دستی کاری انجام دهید و مشکل کمی سخت هست نیاز به ابزار دستگاه پمپ هوا می‌باشد. این دستگاه با متراکم کردن هوا و فشار بیشتر ولی با تکرار گرفتگی لوله ها را باز می‌کند. با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا سرویس‌کاران ما اعزام شوند.
 3. روش دیگر به کمک دستگاه تراکم هوا می‌باشد. این دستگاه همکاری شبیه دستگاه پمپ هوا انجام می‌دهد , اما فرق عمده آن در اجرای عملیات هست. به این شکل که هوا در درون دستگاه با فشار بسیار زیاد جمع می‌شود و به یک‌باره به داخل لوله هدایت می‌شود و باعث رفع گرفتگی کامل لوله می‌شود.
 4. دستگاه فنر زنی که یکی دیگر از دستگاه‌ها برای باز کردن لوله‌های توالت و حمام هست. این دستگاه که به همراه خود از فنرهای متفاوتی استفاده می‌کند , به این طریق کار می‌کند که باید با توجه به نوع مشکل در درون لوله نوع سر فنر مخصوص را انتخاب کرده و به سر دستگاه وصل کرده و آرام آرام به درون لوله هدایتمی کنند تا به نقطه گرفتگی برسد.
  از این مرحله با کمک دستگاه , سر فنر را مانند عقربه‌های ساعت می‌چرخانند تا بتواند گرفتگی لوله ها را باز کند. شاید بعضی وقت‌ها نیاز باشد که به آرامی و بعضی اوقات خیلی سریع و با فشار بیشتری آن را بچرخانند.
 5. دیلم وسیله‌ای هست که با آن می‌توانید بعضی از مشکلات گرفتگی لوله‌ها را حل کنید. این وسیله با داشتن یک دسته بلند و یک فنر مخصوص برای گرفتگی‌های لوله ها مخصوصاً قسمت شتر گلو کاربرد دارد.
 6. مایع ظرف‌شویی نیز برای باز کردن گرفتگی‌های معمولی استفاده می‌شود. برای یادگیری نحوه آموزش و باز کردن لوله‌ها با کمک مایع ظرف‌شویی می‌توانید در قسمت مقالات، پایین همین صفحه مطالعه کنید.

بهترین روش لوله بازکنی تهرانپارس

راه های بسیار زیادی برای لوله بازکنی تهرانپارس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. به عنوان مثال 10 روش رفع گرفتگی فاضلاب که روش های خانگی را برای باز کردن لوله خدمت شما آموزش داده ایم و می توانید از آنها استفاده نمایید.

اما باید بدانید که این روش ها تنها زمانی کاربردی هستند که گرفتگی کاملا سطحی باشد تا بتوان با این روش ها لوله مسدود شده را باز کرد. پس حتما برای تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانپارس باید از روش های پیشرفته تر استفاده کنید.

معرفی دستگاههای لوله بازکنی در تهرانپارس:

 • دستگاه فنر برقی
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه واترجت
 • دستگاه پمپ ساکشن

از میان این چهار دستگاه، بهترین آنها از نظر قیمت، ضمانت کار، انجام کار بدون کثیف کاری، زمان کوتاه در پروسه کاری تنها فنر برقی می باشد.

چون این دستگاه قادر است سخت ترین گرفتگی ها که یکی از آنها بر اثر سیمان می باشد را برطرف نماید. همچنین هیچ آسیبی به لوله نمیزند و نیازی به کنده کاری هم ندارد.

با این دستگاه لوله بازکنی در تهرانپارس فوری و تضمینی انجام می شود که قیمت ارزانی هم دارد. لازم به ذکر است لوله بازکنی در تهرانپارس از خدمات لوله بازکنی شرق تهران می باشند.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله های فاضلاب به دلیل موقعیت و موادی که در آنها جریان پیدا می کند هر لحظه امکان مسدود شدن دارند. گرفتگی لوله فاضلاب دلایل مختلفی دارند که در اینجا مهمترین آنها را ذکر کرده ایم تا با جلوگیری از ورود آنها به داخل لوله بتوانید از گرفتگی های مکرر پیشگیری کنید:

 • ورود هر گونه روغن و چربی
 • مو و پرز
 • افتادن اشیا در لوله
 • تجمع لجن در سیفون
 • تفاله مواد غذایی، چای و میوه جات
 • دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 • ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر یا گچ
 • ریختن نخاله درون لوله هنگام ساخت و ساز یا بازسازی

اگر بتوانید از ورود این مواد به داخل لوله جلوگیری کنید، مطمئنا لوله فاضلاب تا مدت ها با گرفتگی زود هنگام مواجه نخواهد شد. در هر صورت اگر با مشکل گرفتگی مواجه شده باشید، علت مسدود بودن لوله یکی از موارد بالاست. هر کدام از این موارد میتوانند گرفتگی های شدیدی را ایجاد کنند. اما این نگران کننده نیست چون میتوان با استفاده از دستگاه فنر برقی به راحتی گرفتگی را برطرف کرد.

لوله بازکنی در تهرانپارس

هزینه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس چقدر است؟

شرکت پرتقال رفع گرفتگی در تهرانپارس را با توجه به فاکتورهای تعیین قیمت که در ادامه ذکر شده انجام میدهد. تعرفه لوله بازکنی در تهرانپارس براساس موارد زیر تعیین می شود:

 • قطر و متراژ فنر
 • نوع و شدت گرفتگی
 • وجود اشیا درون لوله
 • وجود مصالح ساختمانی
 • فنر زدن از چند خروجی فاضلاب
 • وجود گرفتگی در شترگلو یا لوله اصلی

در صورت نیاز به دریافت خدمات چاه بازکنی در تهرانپارس، فقط کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل خود را به کارشناس پشتیبان شرکت توضیح دهید، همکاران ما با توجه به مشکل شما سرویسکار مورد نظر را به سرعت به محل اعزام می کنند تا مشکلتان را رفع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *