جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج بصورت شبانه روزی با شماره 09195035080 (عزتی) فوری، بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی در سرتاسر کرج خدمات رفع گرفتگی لوله انجام میدهد.

شبانه روزی بدون تعطیلی💎 لوله بازکنی کرج
سراسر محله های کرج⏱️ 20 دقیقه ای می رسیم
ارزان ترین لوله بازکنی✅ قیمت کمتر از نرخ اتحادیه
100% ضمانت باز شدن✅ پرداخت بشرط رفع گرفتگی

خدمات لوله بازکنی کرج برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب، رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفع نشتی لوله، باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی، تخلیه چاه در کرج توسط متخصصان لوله بازکنی پرتقال انجام می‌شود. لوله بازکنی در کرج از جمله خدماتی است که تنها با استفاده از مناسب‌ترین و مجهزترین دستگاه‌های لوله بازکنی به سرانجام می‌رسد.

لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی در کرج (آموزش رفع گرفتگی سینک آشپزخانه)

گرفتگی لوله های سینک آشپزخانه، سرویس بهداشتی و فاضلاب برای هر ساختمانی اتفاق می افتد.

درصورت گرفتگی خفیف لوله ها، خود میتوانید با این روشی که در فیلم بیان شده اقدام به رفع گرفتگی کنید.

ولی دقت کنید که فقط در رفع گرفتگی خفیف لوله ها کاربرد دارد و درصورت گرفتگی بیشتر، با ما تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت، لوله بازکن سیار در کرج را آماده خدمت رسانی کنیم.

نمایش ویدیو درباره رفع گرفتگی لوله در کرج

انواع روش های لوله بازکنی در کرج به شرح زیر می باشد

شرکت لوله‌بازکنی پرتقال با توجه به نیازهای شما و با رعایت حال همسایگان، خدمات لوله‌بازکنی شبانه‌روزی در کرج را ارائه می‌دهد. با استفاده از ابزارآلات پیشرفته، تیم لوله‌بازکن‌های ما مشکلات گرفتگی لوله‌های فاضلاب را بدون خسارت و با رعایت اصول بهداشتی رفع می‌نمایند. فنرهای تمیز و مجزا برای هر نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ به عنوان مثال، از فنرهای مخصوصی که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی طراحی شده‌اند، در قسمت‌های دیگر مانند لوله‌های آشپزخانه یا حمام استفاده نمی‌شود.

تیم لوله‌بازکنی پرتقال، با تجربه بالا در زمینه خدمات لوله‌بازکنی شبانه‌روزی، مسائل گرفتگی لوله‌های فاضلاب را بدون کثیف‌کاری و خسارت به وسایل شما حل می‌نمایند. پس از انجام کار، همکاران ما با صدور فاکتور معتبر، رضایت شما را تضمین می‌نمایند.

خدمات لوله بازکنی در محله های کرج

آیا میدانید چرا باید سالانه از خدمات لوله بازکنی کرج استفاده کنید؟

اصولا در مدتهای طولانی نیاز هست که یک بازدید از تاسیسات لوله های فاضلاب انجام شود زیرا اگر از اتفاقات کوچک جلوگیری نشود ممکن است که اتفاقات بزرگ تر و بدتری رخ دهد و این کم کاری باعث صرف هزینه های زیاد شود.

چنانچه همشهریان عزیز در شهرهای کرج و البرز نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دارند ما مفتخریم که به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی بتوانیم در خدمت شما باشیم.

با سوالاتی که پس از تماس شما با واحد پشتیبانی پرسیده می شود آدرس دقیق را دریافت کرده و با بررسی نوع مشکل و اینکه نیاز به چه دستگاهی می باشد سرویس کار را اعزام می کنیم.

خدمات لوله بازکنی در کرج

مراحل ونحوه انجام لوله بازکنی کرج

در مرحله اول، با تماس به پرتقال، درخواست خدمات لوله‌بازکنی در کرج را ثبت می‌کنید. در این تماس تلفنی، لازم است اطلاعات مربوط به محل گرفتگی و شدت گرفتگی را به پشتیبانی شرکت اطلاع دهید. همچنین برای اعزام سریع لوله‌بازکن به محل، آدرس دقیق مکان مشکل را نیز به پشتیبانی ارائه دهید.

پس از تماس با پرتقال، زمان انجام کار هماهنگ می‌شود. ما در اسرع وقت پس از تماس شما، لوله بازکن را به محل اعزام می‌کنیم.

پس از رسیدن لوله بازکن سیار به محل در کرج، میزان و شدت گرفتگی را بررسی می‌کند. در این مرحله، سرویسکار با تجربه و تخصصی که دارد، شدت و میزان گرفتگی را تخمین میزند.

پس از انتخاب دستگاه و فنر مناسب، سرویسکار اقدام به رفع گرفتگی لوله می‌کند. این کار معمولاً با استفاده از فنر برقی انجام می‌شود. فنر به داخل لوله فرستاده می‌شود و با چرخش، گرفتگی را باز می‌کند. پس از انجام کار، با ریختن آب باز بودن مسیر لوله در حضور شما آزمایش می شود تا خیالتان راحت باشد.

 

خدمات لوله بازکنی در کرج

رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه

یکی از مشکلات عمده مردم و مخصوصا خانم های خانه دار چسبیدن چربی و روغن به لوله های ظرفشویی در آشپزخانه می باشد. این موارد به مرور زمان رسوب پیدا می کنند. ابتدا باید با فنر لوله بازکنی خانگی برای رفع مشکل اقدام کنید و اگر به نتیجه نرسیدید با فنر لوله بازکنی می توانید این مشکل را کاملا حل کنید.

دستگاه فنرزنی قابلیت این را هم دارد تا بتواند رسوبات را بیرون بکشد زیرا ممکن هست که با فشار دادن رسوبات به سمت چاه فاضلاب این رسوبات به سمت عمق لوله ها بروند و در آنجا دوباره باعث گرفتگی لوله شوند.

همکاران ما حتما بعد از فنر زنی و حتی بیرون کشیدن رسوبات عملیات آزمایش محل گرفتگی را انجام می دهند تا خیال شما از بابت برطرف شدن مشکل راحت باشد.اما پیشنهاد ما این هست که همیشه یک توری کوچک را بر روی ورودی لوله یا همان کفشور قرار دهید تا جلوی ورود چربی ها و ته مانده های غذاها را بگیرد. یا حتما بعد از انجام نظافت و شستن ظروف مقداری آب گرم را به درون لوله ها بریزید تا چربی ها را به همراه خود به داخل فاضلاب ببرد و لوله ها را کاملا پاک کند.

بهتر است هنگام گرفتگی لوله ها از اسید لوله بازکن استفاده نکنید و یا نهایت یکبار آن را تست کنید. این محلول ها به خاطز اسید بالایی که دارند ممکن است باعث نازک شدن لوله ها و نهایتا سوراخ شدن آنها شوند.

 

بهترین لوله بازکنی کرج

رفع گرفتگی لوله های حمام و سرویس بهداشتی در کرج

اکثر مشکلات ناشی از گرفتگی در این قسمت ها مربوط به گیر کردن موهای زائد در قسمت زانوی لوله ها می باشد. این خرابی ها و گرفتگی ها بهتر است که با سرفنر های مخصوص انجام شود و البته بهتر است که موهای زائد و مواد جامد را از لوله ها بیرون آورید شاید اگر به سمت داخل لوله ها فشار دهید باز هم در یک قسمت دیگر لوله گرفتگی انجام شود.

اما خواهشی که از شما دارم این هست که هیچ وقت موهای زائد را به درون لوله ها نریزید بلکه آنها را درون سطل زباله بریزید جای آنها درون لوله ها نیست.

مشکل دیگر می تواند وجود قیر و یا سیمان سفت شده در لوله سرویس بهداشتی باشد. البته این موارد خیلی کم رخ می دهد اما اگر این مشکل بوجود آمد حتما باید از یک لوله بازکن با تجربه کمک بگیرید و از انجام خودسرانه برای حل آن صرفنظر کنید.

اگر لوله بازکن تشخیص دهد که نیاز به دستگاه تراکم هوا و یا دستگاه پمپ هوا باشد از این دستگاه ها استفاده می کند. این ۲ دستگاه با فشار هوا به داخل لوله ها باعث باز شدن لوله ها می شوند.از انجام دادن و استفاده از دستگاه تراکم هوا و مخصوصا دستگاه فنرزنی توسط خودتان برای باز کردن انواع لوله ها صرفنظر کنید. ممکن است باعث ترکیدگی لوله و یا سوراخ شدن لوله شوید.

که در اینصورت باید کل سیستم لول کشی و یا قسمتی از آن را باز کنید و تمام لوله ها را تعویض کنید. اگر به فکر هزینه نکردن برای رفع گرفتگی لوله هستید کار اشتباهی را برای تست کردن توانایی خود انتخاب کردید.

حتما بعد از پاک شدن و باز شدن لوله ها با ریختن آب ان را تست کنید و اگر دیدید که هنوز مشکل رفع نشده حتما با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید. البته سرویس کار لوله بازکن ما همیشه تا موقعی که رضایت شما حاصل نشود کار را تمام نمی کند.

 

لوله بازکن کرج

افتادن موبایل و انگشتر به داخل لوله

ابتدا باید بگوییم که به هیچ وجه این وسایل را همراه خود به داخل سرویس بهداشتی و حمام نبرید زیرا ممکن است که برای همیشه با این وسایل خداحافظی کنید. زیرا اگر این وسایل به همراه جهت حرکت آب به سمت پایین لوله ها حرکت کند آن ها را باید در چاه فاضلاب پیدا کنید.

اما اگر بتوانید بعد از افتادن این موارد به داخل لوله ها مانع حرکت آب بشوید و شیر آب را ببندید این وسایل ممکن است در قسمت شتر گلو بماند. شترگلو یک تلفظ در بین لوله کش ها هست و به قسمتی از لوله گفته می شود که اگر به شکل حرف U یا S انگلیسی می باشد. که به طور قائم در زیر سینک ظرفشویی قرار دارد. مهم ترین کار شترگلو جلوگیری از نشت بوی بد می باشد. برای آشنایی بیشتر با شتر گلو کلیک کنید.

با کمک سرفنر های مخصوص و با دقت کامل سرویس کار این وسایل با ارزش از داخل لوله ها به بیرون کشیده می شود. اما باز هم دقت کنید که هنگام شستشوی ظروف و یا دستهای خود انگشتر را در مکان مطمئن قرار دهید و بعد از آن کار خود را انجام دهید.

بوبه بازکنی با فنرزنی در کرج

بهترین لوله بازکن در کرج

اگر به دنبال بهترین لوله بازکنی کرج با قابل‌اعتمادترین نتیجه و رقابتی‌ترین هزینه هستید، باید دقت زیادی هنگام انتخاب متخصص داشته باشید.

کار لوله بازکنی را تحت عنوان‌های جذابی مانند لوله بازکنی ارزان کرج نباید به دست هر کسی بسپارید. بی‌دقتی و کم‌تجربگی متخصص مشکلات بیشتری به وجود می‌آورد (مشکلاتی از جمله وخیم‌تر شدن گرفتگی یا آسیب به لوله‌کشی).

رفع گرفتگی توالت در کرج

مزایای لوله بازکنی در کرج شرکت پرتقال

مهم ترین تفاوت پرسنل لوله بازکن کرج سایت پرتقال در خوش اخلاقی و تعهد بالا در انجام کارهای خدماتی می باشد. توصیه همیشه ما با افراد این هست که مشاوره خوبی را به مردم بدهند. اینکار باعث جلوگیری از اتفاقات بعدی می شود.

کسب تجربه بالای ۲۰ سال در امر خدمات لوله کشی و نشت یابی باعث شده است که بتوانیم بهترین راهنمایی را به همشهریان خود در کرج ارائه نماییم. همچنین بعد از پایان کار پرسنل ما با تست کردن کاری که انجام داده اند و نظافت و پاکسازی محل مورد نظر سعی در جلب رضایت مشتریان دارند.

سرویس کاران ما با تمامی ابزارها و دستگاه های مخصوص لوله بازکنی و تخلیه چاه آشنایی کامل دارند و می توانند برای هر نوع خرابی از دستگاه های مربوطه براحتی استفاده کنند. این مزیت باعث وجه تمایز سرویس کاران ما با دیگر تعمیرکاران شده است.

 

لوله بازکنی در کرج

پشتیبانی لوله بازکنی در کرج سایت پرتقال

مهم ترین قسمت خدمات دهی سایت پرتقال بخش پشتیبانی ما می باشد. ما با گرداوری مشاوران متخصص برای راهنمایی همشهریان عزیز قسمت مشاوره رایگان را تشکیل داده ایم. از این به بعد هر گونه سوال و یا مشکلی دارید می توانید با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

در صورت تماس با مشاوران اگر نیاز به ارائه خدمات بود حتما در کمترین زمان نزدیکترین سرویس کار را اعزام می کنیم. مهم ترین مزیت سایت ما اعزام سرویس کاران در کمتر از نیم ساعت می باشد. پرسنل ما تمامی ابزار آلات لازم را همراه خود دارند و بر عکس برخی سرویس کاران نیاز به بازگشت برای گرفتن بعضی ابزارآلات ندارند که باعث می شود زمان زیادی را برای رفع خرابی تلف کنند.

ما با بررسی مشکلات و نحوه برطرف کردن آنها با نزدیکترین سرویس کاری که آماده خدمت رسانی باشد و لوازم مورد نیاز را داشته باشد هماهنگ می کنیم تا بتواند سریع تر برای رفع مشکلات لوله بازکنی اقدام کند.

لوله بازکنی کرج

قیمت لوله بازکنی در کرج چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت لوله بازکنی در کرج هرسال توسط اتحادیه لوله بازکنی کرج مشخص می‌شود. هزینه تمامی خدمات لوله بازکنی در کرج بر اساس همین نرخنامه اتحادیه صنف لوله بازکنی کرج محاسبه و به مشتری اعلام می‌شود.

برای اینکه دید بهتری درباره قیمت رفع گرفتگی لوله داشته باشید، در ادامه عوامل موثر بر هزینه خدمات لوله بازکنی کرج را بررسی کرده‌ایم.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی کرج

مهمترین فاکتورهای موثر بر قیمت لوله بازکنی در کرج عبارتند از:

  • نوع و میزان گرفتگی لوله یا چاه، که مستقیما بر حجم کار و نوع دستگاه تاثیر می‌گذارد.
  • روش لوله بازکنی و دستگاهی که متخصص لوله باز کنی کرج از آن استفاده می‌کند.
  • نیاز به تخریب، کنده‌کاری و لوله‌کشی مجدد.
  • طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی
  • هزینه رفت‌و آمد (اگر محل مدنظر شما در حوالی کرج یا به‌طور قابل توجهی خارج از محدوده سرویسکار لوله بازکن باشد)
لوله بازکنی ارزان کرج

تماس با لوله بازکنی کرج

درصورت گرفتگی لوله های فاضلاب، سینک آشپزخانه و سرویس بهداشتی، میتوانید همین الان در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن سیار در کرج به محل شما را آماده خدمت رسانی کنیم.

از زمان تماس شما تا رسیدن لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه طول میکشد.

نگران هزینه نباشید، ما کمترین قیمت لوله بازکنی در کرج را دریافت میکنیم. البته بشرط بازشدن گرفتگی لوله.

منتظر تماس هستیم.

 

تماس با لوله بازکنی کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *