لوله بازکنی غرب تهران

خدمات لوله بازکنی غرب تهران در سایت پرتقال با توجه به تجربه چندین ساله و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و با همکاری بیش از ۲۰۰ سرویس‌کار حرفه‌ای و متعهد جهت انجام خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران و حفر چاه غرب تهران در خدمت همشهریان تهرانی و حتی در تمام نقاط تهران اعم از شمال تهران, غرب تهران, شرق تهران و جنوب تهران و مرکز تهران می‌باشد.

اگر در منطقه غرب تهران هستید و مشکلاتی در سیستم لوله کشی منزل شما رخ داده هست اصلا نگران نباشید. ما با اعزام لوله بازکن در غرب تهران تمامی خدمات رفع گرفتگی لوله و باز کردن لوله فاضلاب را با دستگاه های مدرن و حرفه ای برای امر لوله بازکنی غرب تهران انجام خواهیم داد.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی در غرب تهران با تجهیزات مدرن از قبیل دستگاه‌های ژنراتور برقی و انواع فنر فولادی, پمپ باد, پمپ آب, رسوب کن و واترجت در اسرع وقت انجام می‌شود.

ضمانت خدمات رایگان مجدد

تیم فنی سایت تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران پرتقال

سرویس‌کاران ما در کمتر از نیم ساعت در محل حاضرشده و تمام مشکلات اعم از باز کردن لوله فاضلاب در غرب تهران , تخلیه چاه غرب تهران, حفر چاه و لایروبی, رفع گرفتگی لوله‌های توالت و آشپزخانه و دیگر خدمات تأسیساتی لوله کشی را با ارزان‌ترین قیمت و باکیفیت ۱۰۰% تضمینی و البته بدون خرابی و کاملاً بهداشتی انجام می‌دهند.

مناطق تحت پوشش برای خدمات و تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران

 • تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی حصارک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی صادقیه
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی طرشت
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانسر
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی وردآورد
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک غرب
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی باغ فیض
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرزیبا
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا
 • لوله بازکنی شهرک استقلال
 • لوله بازکنی شهرک آپادانا
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی چهاردیواری
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شهران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی چیتگر
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی فردوس
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی مرزداران
 •  
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی جنت آباد
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی ستارخان
 • لوله بازکنی دهکده المپیک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی اکباتان
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی کن
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی آزادی
 •  

تفاوت سرویسکاران لوله بازکن غرب تهران ما با افراد غیرمتخصص

افراد متخصص لوله‌ بازکنی منطقه غرب تهران و تخلیه چاه ، با سؤالات متعددی از شما سعی دارند که متوجه شوند مشکل اصلی کجاست و چگونه در کمترین زمان آن مشکل را حل کنند. اکثراً سرویس‌کاران غیرحرفه‌ای سؤالات مهمی نمی‌پرسند. اصولاً سؤالاتی از قبیل:

۱- در چه طبقه‌ای زندگی می‌کنید؟
۲- عمر ساختمان و چاه فاضلاب…؟
۳- آیا چیزی درون چاه افتاده است؟
۴- مدت گرفتگی چه مدت هست؟

درخواستی که داریم این هست که از کارهای اشتباه برای باز کردن لوله آب و فاضلاب صرف‌نظر کنید و اگر تابه‌حال نتوانستید و یا قادر به انجام بیرون آوردن آن‌ها نیستید, حتماً با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید و در اسرع وقت مشکل شما حل خواهد شد.

مهم‌ترین خدمات لوله بازکنی غرب تهران سایت پرتقال

ما علاوه بر خدمات لوله بازکنی غرب تهران خدمات دیگری هم در منطقه غرب تهران انجام می دهیم. در لیست زیر می توانید مهم ترین خدمات ما در بخش غرب را مشاهده کنید:

لایروبی چاه
حفاری چاه در غرب تهران
گرفتگی لوله های آب گرم
درآوردن جواهرآلات و وسایل از داخل لوله
لایروبی چاه

بعد از مدتی ممکن است چاه فاضلاب پر شود و حتی دیواره‌های آن نیز ضخیم شود, در این مواقع بوی بد فاضلاب و بالا آمدن آب از داخل آن و نشت کردن به بیرون فاضلاب باعث ناراحتی خانوارها می‌شود. ما با کمک دستگاه‌ها و ابزارهای جدید و با تراشیدن دیواره‌ی چاه و پاک کردن عمق چاه هم مشکلات قبلی را برطرف می‌کنیم و هم ماندگاری چاه را بیشتر خواهیم کرد.

نکته مهم: در هنگام حفاری چاه و کندن آن از طوقه‌های مخصوص فاضلاب استفاده شود تا خاک‌ها و ماسه‌های کناری چاه به داخل چاه نفوذ نکند این کار بسیار در ماندگاری طولانی‌مدت چاه تأثیر دارد. بهتر است از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و برای حفر چاه بهترین نقطه را در نظر بگیرید.

حفاری چاه در غرب تهران

حفاری چاه یکی از خدمات مهم سایت پرتقال می‌باشد. با استفاده از کارشناسان باتجربه که در اختیار داریم می‌توانیم بهترین منطقه برای حفر چاه را با کمک دستگاه‌های مدرن برآورد کرده و نسبت به حفر آن اقدام کنیم. با بررسی خاک منطقه, میزان شن و ماسه منطقه, بررسی تأسیسات آپارتمان و نکات دیگر کار حفاری انجام می‌شود.

گرفتگی لوله های آب گرم

به‌مرور زمان جرم‌های داخل لول های آب گرم معضلی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود فشار آب گرم خارجی کم باشد. مخصوصاً موقع حمام گرفتن در روزهای سرد زمستان که بسیار سرد هست. در سریع‌ترین زمان تماس بگیرید و کمتر از نیم ساعت مشکل را برطرف می‌کنیم و بعد از آن با خیال راحت دوش بگیرید.

درآوردن جواهرآلات و وسایل از داخل لوله

تماس‌هایی گرفته می‌شود مبنی بر اینکه تلفن همراه و جواهرآلات ما به داخل لوله‌ها افتاده است. نکته اول اینکه به‌هیچ‌وجه این وسایل را همراه خود به حمام و سرویس بهداشتی نبرید و نکته دوم اینکه حتماً هنگام ورود به حمام دقت کنید که ورودی لوله‌های سرویس بهداشتی و حمام حتماً بسته باشد تا این وسایل در صورت اشتباه شما به‌راحتی به داخل لوله ها نرود.

تخلیه چاه و سپتیک غرب تهران
رفع گرفتگی توالت فرنگی
تخلیه چاه و حفاری چاه
تعمیر و بازسازی چاه‌های قدیمی
تخلیه چاه و سپتیک غرب تهران

اعزام سرویس‌کاران به همراه تانکرهای بزرگ و پمپ‌های کف کش, ارتفاع زن برای تخلیه چاه فاضلاب در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود. البته اقداماتی هم در جهت بهبود وضعیت چاه در صورت درخواست شما نیز در موقع تخلیه چاه انجام می‌شود.

رفع گرفتگی توالت فرنگی

اشتباهی که بعضی از مردم و حتی تعمیرکاران انجام می‌دهند این است که با فنر سعی دارند تا مشکل گرفتگی لوله توالت فرنگی را حل کنند. این کاملاً اشتباه می‌باشد و هیچ سرویس‌کار متخصصی چنین اشتباهی را انجام نمی‌دهد. زیرا باعث شکستگی و خراشیدگی آن می‌شود.

بهترین کار روش تراکم هوا و یا استفاده از فنر فؤادی می‌باشد, که استفاده از این ابزارها تخصص می‌خواهد و تخصص آن را سرویس‌کاران ما باتجربه چندین ساله انجام می‌دهند.

تخلیه چاه و حفاری چاه

خدمات تخلیه چاه غرب تهران شامل : تعمیر چاه قدیمی – تخلیه چاه فاضلاب – لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب – طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب – حفاری چاه فاضلاب می باشد. خدمات تخلیه چاه با کمک پمپ ساکشن و تانکرهای ۶۰۰۰ – ۸۰۰۰ – ۱۲۰۰۰ انجام می شود.

تعمیر و بازسازی چاه‌های قدیمی

اگر در هنگام حفر چاه از روش طوقه چینی و کول گذاری استفاده نکرده باشید باید منتظر ریزش چاه فاضلاب باشید. حتماً در اولین فرصت نسبت به تماس گرفتن با بخش پشتیبانی مشکل خود را بگویید تا تعمیرکاران ما خود را برسانند و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند.

از نزدیک شدن کودکان و افراد مسن به چاه فاضلاب اکیداً خودداری کنید و از انجام دادن کارهای دیگر و تعمیرات دستی نیز صرف‌نظر کنید.

رفع بوی بد فاضلاب و سرویس بهداشتی
تعمیر چاه ریزشی و حفر چاه جدید
کف تراشی و لایروبی چاه فاضلاب
گرفتگی منهول ها و دستگاه‌های مخصوص
رفع بوی بد فاضلاب و سرویس بهداشتی

اکثر مردم از بوی بد فاضلاب بسیار ناراحت هستند. علت‌های متفاوتی می‌تواند داشته باشد.

اعم از: پر شدن چاه, گرفتگی لوله‌ی فاضلاب, گرفتگی لوله‌های حمام یا توالت, اما نگران نباشید سرویس‌کاران ما در سریع‌ترین زمان بعد از تماس شما مشکل را برطرف می‌کنند.

تعمیر چاه ریزشی و حفر چاه جدید

احتمال دارد چاه فاضلاب ساختمان های قدیمی به مرور زمان ضعیف شده و ریزش کند. یا حتی چاه فاضلاب به خاطر فضای کم نسبت به مساحت ساختمان زود پر می شود. در این صورت یا باید چاهی که ریزش پیدا کرده یا حجم کمی دارد را تعمیر کرد. حتی ممکن هست که نیاز به حفر چاه جدیدی در کنار چاه قدیمی داشته باشید. این خدمات توسط مقنی کار سایت پرتقال انجام می شود.

کف تراشی و لایروبی چاه فاضلاب

اما اگر کار خالی کردن چاه را به کمک تانکرهای تخلیه چاه انجام دادید بهتر است که اگر فضولاتی در کف چاه و یا دیواره چاه وجود دارد آنها را هم برطرف کنید. خدمات کول گذاری چاه بعد از تخلیه چاه توسط مقنی کاران انجام می شود.

گرفتگی منهول ها و دستگاه‌های مخصوص

در مناطقی از غرب تهران ممکن است از منهول ها استفاده شود. منهول ها شکل‌های مختلفی مانند سیمانی یا پلاستیکی و یا آجری دارند, جدا از ویژگی‌های آن‌ها ممکن است در یکی از مسیرهای منهول گرفتگی لوله ایجاد شود.

سرویس‌کاران لوله بازکنی غرب تهران سایت پرتقال با کمک دستگاه‌های زیر اقدام به برطرف کردن گرفتگی لوله ها و باز شدن مسیر می‌کنند.

۱- با کمک دستگاه‌های ژنراتور مخصوص لوله بازکنی و با چرخش فنرهای بلند و ضخیم مشکل برطرف می‌شود.

۲- با فشار شدید آب توسط پمپ‌های کف کش قوی که پمپ را در یک مخزن آب قرار داده است راه لوله‌ها باز می‌شود.

۳- بهترین راه برای لوله های بزرگ و چربی زدایی و خالی کردن لجن‌ها, استفاده از دستگاه بسیار قوی واترجت می‌باشد.

معمول‌ترین دستگاه‌ها و ابزارهایی که سرویس‌کاران ما استفاده می‌کنند:

اما نکته‌ی مهمی که وجود دارد استفاده از دستگاه‌هایی هست که تعمیرکاران همراه خود دارند. در اغلب اوقات سرویس‌کاران از دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند که بسیار قدیمی هستند و ممکن است اغلب مشکلاتی را بعد از رفع مشکلات ایجاد کنند, به‌ طوری که بعد از مدتی دوباره شاهد خرابی در لوله ها می‌باشند.

امروزه با وجود دستگاه‌های پیشرفته لوله‌بازکنی بهتر است که از این دستگاه‌ها استفاده کنند, زیرا خرابی آن‌ها به‌شدت کم می‌باشد و در هنگام تعمیر و رفع خرابی کاملاً بهداشتی می‌باشند.

دستگاه‌های لوله بازکنی غرب تهران

دستگاه‌های لوله بازکنی بهترین ابزار برای گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب می‌باشند. درحالی‌که قبلاً سرویس‌کاران از دریل بجای آن استفاده می‌کردند, خطرات زیادی هم تعمیرکاران و هم لوله‌های فاضلاب را تهدید می‌کرد. غیرقابل‌کنترل بودن دریل‌ها برای چرخش دادن فنرها بسیار آزار دهند بود.

اما با دستگاه‌های لوله بازکنی که مخصوص سرفنرها می‌باشد, کار بسیار راحت شده و کنترل چرخیدن فنر بسیار راحت‌تر و همچنین ازلحاظ بهداشتی کاملاً به‌صرفه هست. حتی برای فنرهای بلند و طولانی نیز استفاده می‌شود.

استفاده از این دستگاه‌ها به خاطر قابل‌حمل بودن و قابلیت استفاده برای انواع سرفنرهای مختلف و همچنین سرعت عمل در باز کردن گرفتگی لوله ها در غرب تهران بسیار زیاد هست.

سرویس‌کاران سایت پرتقال با بهره‌گیری از دستگاه‌های جدید سعی دارند که مشکلات مردم عزیز را برای لوله بازکنی منطقه غرب تهران در کمترین زمان و بدون ایجاد مزاحمت صوتی و کاملاً بهداشتی انجام دهند.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی غرب تهران می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی به‌ صورت شبانه‌روزی در تماس باشید.

لیست خدمات لوله بازکنی غرب تهران

 •  باز کردن لوله حمام و توالت فرنگی و ایرانی
 •  لوله بازکنی غرب تهران فوری و شبانه روزی
 •  رفع گرفتگی در شترگلوی لوله آب و فاضلاب
 •  رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در غرب
 •  از بین بردن سیمان و گرفتگی سخت درون لوله
 •  بیرون آوردن موبایل و جواهرآلات از درون لوله 
 •  انجام انواع خدمات دوره ای در ساختمان
 •  تعمیر و تعویض شیرآلات و اتصالات ساختمان
 •  حفاری چاه فاضلاب در منطقه غرب تهران
 •  تعمیر و تعویض لوله های توکار و روکار و زیر زمینی
 •  تشخیص پر شدن چاه فاضلاب و تخلیه بدون خرابی
 •  تعمیرات لوله کشی و اجرای لوله کشی آب و فاضلاب
 •  حفر چاه آب و چاه ارت در غرب تهران
 •  کمترین قیمت لوله بازکنی غرب تهران
 •  رفع نشست کناره های چاه فاضلاب
 •  عایق کاری هنگام نصب و تعویض سرویس بهداشتی
 •  تعویض توالت ایرانی با فرنگی و برعکس
 •  رفع بوی بد فاضلاب و سرویس بهداشتی
 •  کف تراشی و لایه روبی چاه فاضلاب در غرب تهران
 •  عایق کاری و ایزوگام کف حمام توالت و سقف آپارتمان
 •  رفع نم و رطوبت سقف و دیوار و کف در ساختمان
 •  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی
 •  طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب در غرب تهران
 •  نصب سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی
 •  چاه بازکنی و چاه زنی در غرب تهران
 •  تعمیر و تعویض پمپ آب خانگی و صنعتی در غرب
 •  تخلیه چاه با بهترین و قوی ترین پمپ لجن کش و آبکش
 • تعویض کاسه توالت ایرانی و فرنگی

دستگاه فنر زنی برقی و دستی برای لوله بازکنی منطقه غرب

اکثراً برای لوله های توالت که گرفتگی نسبتاً سختی دارند بکار گرفته می‌شود. با کمک ‌فنر مخصوص هر لوله و اتصال آن به سر موتوربرقی که شبیه دریل هست, آن را به درون لوله انتقال می‌دهند تا برای بیرون کشیدن مواد زائد و آشغال‌ها و یا فشار به سمت داخل فاضلاب هدایت شود.

خیلی راحت سر فنر به بخش مربوطه دستگاه لوله بازکنی وصل می‌شود و به آرامی فنر را داخل لوله مربوطه قرار داده و با دکمه‌های چپ‌گرد و یا راست‌گرد فنر را بر اساس سختی یا نرمی فضولات به‌سرعت یا آرامی چرخانده تا گرفتگی لوله ها باز شود.

روش دستگاه تراکم هوا برای باز کردن لوله فاضلاب در غرب تهران

یک روش دیگر استفاده از فشار هوا توسط دستگاه پمپ هوا می‌باشد. دستگاه مجهز به یک عقربه برای نشان دادن مقدار فشار وارده به داخل لوله می باشد. باید دقت شود که منافذ دیگر لوله بسته باشد تا فشار باد کاملاً به مسیر گرفتگی لوله وارد شود و به‌ جاهای دیگر وارد نشود.

محلول های لوله بازکنی

تأکید می‌کنیم که از این محلول‌ها توسط خودتان برای لوله بازکنی غرب تهران استفاده نکنید. بسیار پیش‌آمده که افرادی از این محلول‌ها استفاده کرده متاسفانه دچار بیماری‌های پوستی و گوارشی شده‌اند. پیشنهادی که می‌دهیم این هست که اولاً به مشاوران ما تماس بگیرید و ثانیاً علت خرابی را ذکر کنید تا متخصصان تشخیص دهند که آیا نیاز به استفاده از محلول‌های شیمیایی هست یا خیر؟

اما بهترین نوع محلول‌ها برای لوله بازکنی غرب تهران مواد شیمیایی هستند, اگر متخصصان ما تشخیص دهند که با استفاده از این محلول‌ها بشود گرفتگی داخل لوله را باز کرد, این کار را انجام می‌دهند. مقدار معینی از محلول را داخل لوله ها می‌ریزند و بعد از زمان کوتاهی به مرور مجرای لوله باز می‌شود.

تلبمه های دستی برای لوله بازکنی غرب تهران

این وسیله که اکثراً در تمام خانه‌ها موجود می‌باشد, برای لوله‌هایی استفاده می‌شود که گرفتگی خاصی ندارد. بیشتر برای آشپزخانه استفاده می‌شود. آن را بر روی سینک آشپزخانه با فشار قرار دهید و در یک ‌لحظه آن را به‌طرف بالا بکشید تا فشار هوا باعث باز شدن داخل لوله شود.

اما نوع سر فنرهایی که برای لوله بازکنی غرب تهران استفاده می‌شود بسیار مهم می‌باشد. اگر می‌خواهید خودتان با آن‌ها کار کنید, بهتر است این فنرها را بشناسید.

فنرهای مورد استفاده لوله بازکنی غرب تهران

۱-سرفنر ریشه بر: این سر فنر بیشتر برای رشته‌های نخی و الیافی استفاده می‌شود. به این شکل که با بریدن و خرد کردن الیاف‌ها آن‌ها را به سمت چاه فاضلاب هدایت می‌کند.

۲-سرفنر استاندارد مارپیچی یک و دو رشته‌ای: برای باز کردن شبکه‌ی لوله‌ها از تکه‌های پارچه‌ها و سنگ‌های ریز استفاده می‌شود.

۳-سرفنر مته‌ای گرد: برای کارهای پاک‌سازی رسوبات شن و ماسه و خاک‌های ته‌مانده و لجن‌ها استفاده می‌شود.

۴-سرفنر ابزارگیری: همان‌طور که از اسمش پیداست برای گرفتن ابزارها و فنرهای شکسته شده که در حین کار استفاده می‌شود, کاربرد دارد.

۵-سرفنر الماسی: ممکن است برخی اوقات قصد داشته باشید که درز بین کاشی‌های سرویس بهداشتی یا حمام را با سیمان پر کنید و بعد از پر کردن آن محوطه را با آب بشویید. این کار باعث می‌شود که سیمان‌های اضافی به داخل لوله ها وارد شوند و در قسمتی از لوله بایستند و بعد از مدتی خشک‌شده و کاملاً خروجی لوله را ببندند. برای این نوع مواد سخت و همچنین قطعات آجر و رسوبات سخت از سر فنر الماسی استفاده می‌کنند.

۶-سرفنر ریشه بر کج‌بیلی: کاربرد آن در بریدن ریشه‌های مسدودکننده لوله می‌باشد.

۷-سر فنر برسی: برای تمیزکاری و پاک کردن لوله ها بعد از رفع گرفتگی لوله ها می‌باشد.

۸-سرفنر نیزه‌ای: مهم‌ترین کاربرد آن در باز کردن و سست کردن رسوبات شن و ماسه‌ای و لایه‌های ضخیم می‌باشد.

برای استفاده ارزن‌تر و سریع‌تر از خدمات لوله بازکنی غرب تهران سایت پرتقال با تمام ارگان‌های دولتی و خصوصی که در این منطقه حضور دارند از جمله شرکت‌ها و مؤسسات و ادارات و همچنین هتل‌ها و رستوران‌ها آماده عقد قراردادهای خدمات فنی و تأسیساتی هستیم. با انجام این قرارداد دیگر نگران مشکلات تأسیساتی و لوله کشی نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *