جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چگونه یک لوله بازکن خوب انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت لوله بازکنی معتبر فوری و با تجربه بالا و همیشه در دسترس خیلی سخت هست. پیشنهاد می کنم از لوله بازکن های با سابقه کمک بگیرید.

گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که دیر یا زود سراغ بیشتر افراد می رود. این گرفتگی می تواند لوله خانه یا محل کار یا و… باشد.

ویژگیهای لوله بازکن خوب و ماهر

گرفتگی دلایل متفاوتی دارد که در قسمت های خانه به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

 • حضور کارشناسان ما کمتر از ۱ ساعت در محل مورد نظر میایند.
 • سرویس دهی به صورت شبانه روزی می باشد.
 • ارائه خدمات تضمینی و شبانه روزی است.
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه کاملا تضمینی است.

بیشتر اوقات نشانه های گرفتگی لوله در جاهایی مثل دریچه حمام و سرویس بهداشتی به وجود میاید که بسیار نگران کننده و غیر قابل تحمل است.

با دیدن این صحنه خیلی از افراد برای رفع این گرفتگی خود دست به کار می شوند و راه حل دیگه ای که وجود دارد این است که می توانید با ما تماس بگیرید.

 

طوری برای خود برنامه ریزی می کنند تا در اسرع وقت در محل شما آماده هستند و کار را با دقت و بدون خسارت و کثیف کاری به شما تحویل می دهند.

لوله بازکنی چیست؟

به کارهایی می گویند که در هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی و حمام و … انجام می دهیم. مانعی که باعث گرفتگی شده را برطرف می کنیم و مسیر جریان آب و آلودگی را باز می کنیم.

لوله بازکنی در منزل

بعد از بالا آمدن آب به فکرتان می رسد که کاری انجام دهید تا از این مشکل جلوگیری کنید که بیشتر افراد دنبال تلمبه می روند.

طرز استفاده از تلمبه به این صورت است که به کمک هوای فشرده شده در زیر کلاهک پلاستیکی و با فشار دادن هوای فشرده شده به داخل لوله وارد می شود و گرفتگی را به سمت جلو می فرستد تا این گرفتگی از لوله خارج شود.

اگر یک گرفتگی ساده باشد می شود با این کار مشکل را برطرف کرد. اگر گرفتگی خیلی سخت باشد کارهرکسی نیست که مشکل را برطرف کند.

تماس با پرتقال لوله بازکنی و بی درد سر

وقتی منزل شما یا محل کار شما دچار گرفتگی شد و شما هم نتوانستید با لوازم خانه خود کاری بکنید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و رایگان اطلاعات را دریافت کنید و تصمیم خودتان را بگیرید نگران نباشید.

لوله بازکنی معتبر را انتخاب کنید:

توجه کنید برای حل این مشکل از لوله بازکن معتبر کمک بگیرید. به شما پیشنهاد می کنم که دنبال یک فرد متخصص لوله بازکنی می گردید. ما کارشناسانی داریم که تجربه بسیار بالایی در لوله بازکنی دارند.

دستگاه لوله باز کنی چه کاری را انجام می دهد؟

قبل از آنکه دستگاه لوله بازکنی ساخته شود شرکت های مختلف لوله بازکنی و افراد دیگر برای باز کردن گرفتکی لوله از فنر لوله بازکنی استفاده می کردند و فنر لوله باز کنی را به همراه دریل استفاده می کردند.

سپس فنر لوله باز کنی را به سر دریل می بستند و شروع به باز کردن گرفتگی می شدند. که این کار باعث مشکلاتی می شد. دریل یک دفعه سرعت می گرفت و دور لوله را آسیب میزد.

چون سرعت دریل در لحظه اول روشن کردن زیاد است. به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی دستگاه لوله بازکنی را ساختند. این لوله بازکنی به راحتی و بدون آسیب دیدگی به اطراف لوله شما را باز می کند.

قبل از هر چیزی اول از این ۴ مورد در منزل خود انجام دهید و اگر موفق نشدید که لوله را بازکنید با ما تماس بگیرید.

یکی از راه های لوله بازکنی استفاده از دستگاه لوله بازکنی است که بهترین کار برای گرفتگی های خیلی سخت می توان از آن استفاده کرد.

برای باز کردن لوله های گرفته

۱- اول محل گرفتگی را بررسی کنید
۲-دستگاه لوله بازکن را به برق وصل کنید.
۳-بعد از بررسی کردن که گرفتگی به چه صورت است؟ فنر مخصوص دستگاه را بر سر دستگاه وصل می کنیم.
۴-و به آرامی فنر را وارد لوله گرفته شده می بریم تا به گرفتگی برسد.
۵-حالا دستگاه را روشن می کنیم و تا فنر بچرخد و لوله را بازکند.
۶-این مرحله باید با دقت انجام شود. اگر فرد لوله بازکن وارد و با تجربه نباشد. باعث آسیب دیدگی به لوله ها می شود که باید لوله را عوض کنید و هزینه اضافی در بردارد.
۷-و با دستگاه مواد زائد را از لوله خارج می کند و لوله را تست می کند.
۸-اگر باز هم گرفتگی بود با استفاده از سر فنر دیگر دوباره این کار را انجام دهید.
۹-در آخر کار که تمام شد اطراف را شسته و تمیز می کنند و تحویل می دهند.

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و خارج کردن اشیاء از لوله به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی انجام می شود و با تضمین این کار را برای شما انجام می دهیم.

برای رفع مشکل و لوله بازکنی در هر جای تهران و شهرستان هستید کافیست با شماره ای که در صفحه ثبت شده تماس بگیرید تا در اسرع وقت افراد کارشناس ما برای خدمت به محل بیایند.

مزایای دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله باز کنی وسیله ای مناسب برای رفع گرفتگی لوله است و برای گرفتگی های خیلی سخت هم استفاده می شود. ساختار مناسبی که این دستگاه دارد کار را بسیار آسان کرده است.

دستگاه لوله باز کنی به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور نیروی حرکت را برای لوله باز کنی انجام می دهد و فنر نیروی باز کننده لوله را بر گرفتگی وارد می کند.

 

علت استفاده از فنر در دستگاه قابلیت انعطاف پذیری آن است این دستگاه فایده های زیادی دارد که بعضی از آن ها در زیر می پردازیم:

 • • کو چک و قابل حمل هستند.
 • گرفتگی های سخت را باز می کنند.
 • دستگاه سر فنر های متفاوت دارد.
 • فنر های بلندی که در دستگاه کار کذاری شده برای لوله های طویل استفاده می شود.
 • محفظه ای برای فنر در دستگاه کار گذاری شده است.
 • برای باز کردت گرفتگی لوله سرعت و عمل بالایی دارد.
 • بهترین و مناسب ترین دستگاه لوله بازکنی برای شرکت هاست.

برای کمک گرفتن از لوله بازکن های سایت پرتقال جهت انجام خدمات لوله بازکنی در خانه یا محل کار خود می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما با مهارت و تخصصی که دارند به شما در این زمینه کمک می کنند تا مشکل شما حل شود.

 

ما این سایت را برای کمک به شما راه اندازی کردیم تا مشکلات شما را رفع کنیم کارشناسان ما ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی در کل تهران و استان البرز و شهرستان ها خدمات رسانی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *