جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه شبانه روزی تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی تهران با تانکرهای مکنده قوی با تخلیه کامل 100% چاه فاضلاب و ترمیم و لایروبی چاه با هزینه تخلیه چاه طبق تعرفه اتحادیه با رعایت بهداشت

تخلیه چاه شبانه روزی تهران💎 با تانکرهای تخلیه چاه فاضلاب
کمتر از 30 دقیقه⏱️ زمان حضور در محل شما
لایروبی چاه فاضلاب❤️ رعایت کامل بهداشت
100% ضمانت تخلیه کامل✅ قیمت تخلیه چاه به نرخ اتحادیه

اگر نیاز به تخلیه چاه فاضلاب در تهران دارید میتوانید بصورت 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی با شماره 09195035080 (عزتی) تماس بگیرید. تخلیه چاه فاضلاب با رعایت بهداشت و تخلیه کامل می باشد که توسط بهترین چاه بازکن حرفه ای با تانکر مکنده انجام می شود. چاه بازکنی تهران شبانه روزی و 100% تضمینی انجام می شود. هزینه چاه بازکنی با قیمت مناسب طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

تخلیه چاه شبانه روزی تهران

تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران به صورت شبانه روزی با تانکرهای مکنده قوی انجام می شود. خدمات تخلیه چاه در سایت پرتقال با قیمت ارزان تر از نرخ اتحادیه انجام می شود.

تخلیه چاه: به وجود آمدن مواد زائد از لجن جامدات و مواد دیگر می گویند. علت این گرفتگی چاه فاضلاب به دلیل جامداتی است که از راه لوله فاضلاب وارد می شوند. که باعث گرفتگی می شود. باید چاه را تخلیه کنیم.

برای تخلیه چاه می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و از آن ها کمک بگیرید تا کار خود را راه بیاندازید. اگر مشکل گرفتگی توالت دارید و کل محیط خانه ی شما بوی بد می دهد. فاضلاب منزلتان پر شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصان ما به صورت تلفنی تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید .

تخلیه چاه تهران

دلایل پر شدن چاه فاضلاب

بعضی اوقات موادی که وارد چاه فاضلاب می شوند موجب گرفتگی آن شده و باعث تشکیل لایه ای غیر قابل نفوذ می شود. و باعث ایجاد سر ریز شدن فاضلاب می شود. برای رفع این مشکل باید از روش های تخلیه چاه استفاده کرد.

امروزه تخلیه و لجن کشی با استفاده از تانکرها و پمپ های مکنده انجام می شود. این کار بدون استفاده از ابزار مکانیزه امکان پذیر نمی باشد. وقتی ظرفیت یک چاه پر می شود باید چاه را تخلیه کرد.

تخلیه چاه توسط افراد متخصص انجام می شود. تخلیه چاه به موقع باعث افزایش عمر چاه و جلوگیری از سرریز شدن ، جلوگیری از تخریب و ریزش و پیشگیری از ایجاد حوادث ناگوارمی شود.

تخلیه چاه فاضلاب

سیستم فاضلاب منزل جزء مهم ترین زیر ساخت های یک ساختمان به شمار می رود که کوتاهی در ساخت اصولی آن می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. گرفتگی سینگ ظرفشویی ، چاه توالت و چاه حمام می تواند از پر شدن چاه فاضلاب باشد. این مشکلات بر اثر عدم نفوذ پذیری خاک کف چاه به وجود می آید.

قابل ذکر است که بیشتر ساختمان ها قدیمی این مشکل را دارند. علاوه بر جنس خاک که عامل مهم است. پسماند ها ، مو و ضایعاتی که وارد چاه می شوند به مرور زمان دیواره و کف را پوشانده و باعث جلوگیری از جذب آب فاضلاب توسط کف و دیواره ها می شود. در نتیجه چاه به سرعت پر شده و نیاز به تخلیه دارد.

یک سیستم زهکشی خوب باید مواد داخل چاه فاضلاب را خارج کند. ضروری است که تمام بخش های سیستم زهکشی از جمله : اندازه لوله ، اتصالات به خوبی طراحی شده و ساخته شده به خوبی نگهداری شود.

تخلیه چاه می تواند باعث افزایش طول عمر بیشتر و جلوگیری از سرریز شدن و بوی بد شود. سپس کمک گرفتن از یک شرکت معتبر و با سابقه مثل سایت پرتقال می تواند باعث کاهش هزینه و جلوگیری از به وجود امدن حوادث مثل ریزش چاه و آسیب ساختمان شود.

البته امروزه با اتصال فاضلاب به اگوی شهری مشکل تخلیه چاه فاضلاب حل شده است.

تخلیه چاه شبانه روزی ارزان تهران

چاه منزلتان گرفته و مدتی است که با آن دست و پنجه نرم می کنید ولی به علت مشغله و کارهای زیاد زمان مناسبی برای رسیدگی به آن پیدا نمی کنید، یا نیمه های شب از خواب بیدار می شوید و می بینید که چاه توالت شما بالا آمده و نمی دانید چه کار کنید. با وجود تعمیرات پی در پی باز هم چاه شما گرفته و دیگر نیاز به حل اساسی آن دارید؟

ممکن است که یک گرفتگی ساده باشد و یا دیواره های چاه از پسماندها انباشته باشد و یا مشکل بزرگتر باشد. هرچقدر که مشکل بزرگتر باشد، رسیدگی به آن سخت تر است. چرا که سرریز شدن فاضلاب به هیچ وجه اتفاق خوشایندی نیست.

تخلیه چاه شبانه روزی

تخلیه چاه فاضلاب در چه زمانی باید انجام شود؟

تخلیه چاه باید قبل از لایروبی انجام شود. یعنی قبل از لایروبی باید فاضلاب را تخلیه کرد تا امکان لایروبی به خوبی انجام گیرد. برای تخلیه فاضلاب اول باید درب چاه را پیدا کرد.

پس از باز کردن درب چاه با کمترین خرابی مواد چاه را به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می کنند. برای این کار می توان از تانکر مکنده فاضلاب یا ساکشن تخلیه چاه استفاده کرد که تاثیر زیادی در سرعت کار دارد.

شرکت تخلیه چاه تهران پرتقال با استفاده از دستگاه های مخصوص و با متخصصان با تجربه و دوره دیده به راحتی با کمترین خرابی تخلیه چاه و لایروبی را در کمترین زمان انجام می دهد. با کمترین هزینه چاه سالم و تمیز که تازه حفر شده را به شما تحویل می دهد. تخلیه چاه فاضلاب به صورت تضمینی توسط متخصصان انجام می شود.

روش های جدید تخلیه چاه فاضلاب در تهران :

روش سپتیک تانک با پمپ:

این روش مثل شبکه تحت فشار می باشد. در تخلیه چاه سپتیک تانک دارای صافی و پمپ با فشار بالاست. خارج کردن مواد از چاه از لوله هایی با قطر کم که تحت فشار است پمپاژ می شود. شبکه جمع آوری فاضلاب اصلی در تخلیه چاه تحت فشار می باشند.

قطر لوله های تخلیه در این سیستم ۲۵ تا ۳۸ میلی متر است. قطر لوله های اصلی حداقل ۵۰ میلی متر است. در این سیستم شبکه عمق بسیار کم کارگذاری می شوند و لوله ها دارای انعطاف کافی هستند به همین دلیل نیاز به شیب دهی نیست.

این روش تخلیه چاه فاضلاب در محیط تنها مشکل مربوط به زمانی است که سطح آب زیر زمینی بالاست و منطقه سنگ و کلوخ باشد. این سیستم اولین بار در سال ۱۹۶۸ در آمریکا بکار برده شد.

علائم پر شدن چاه فاضلاب:

  • بوی بد فاضلاب در ساختمان
  • بالا زدن آب توالت و کرفتگی توالت
  • باز نشدن توالت
  • وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان

در زمین های که ماسه ای نیست باعث می شود که آب در خاک نفوذ نکند که به دلیل قطر کم چاه در زمان مشخص پر می شود.

برای جلوگیری از این حوادث باید در زمان های مشخص از چاه های فاضلاب باز بینی شود تا این حوادث و تخریب و ریزش چاه به وجود نیاید.

تخلیه چاه ارزان تهران

خدماتی تخلیه چاه شرکت پرتقال

  • در کمترین زمان تخلیه مکانیزه و کاملا تضمینی توسط پمپ های لجن کش قدرتمند انجام می شود.
  • تخلیه چاه با ماشین های مکنده با تخریب حداقلی درب چاه
  • لایروبی چاه و کف تراشی
  • تشخیص و پیدا کردن دقیق محل درب چاه با دستگاه
  • باز و بسته کردن درب چاه و کارهای بنایی
  • طوقه چینی و کول گذاری میله ی چاه و جلوگیری از ریزش دیواره های چاه فاضلاب

 

گروه خدمات تاسیساتی پرتقال با دستگاه ها و تانکرهای حمل فاضلاب بدون خرابی و ارزان تر از همه جای تهران انجام می شود. تخلیه چاه فاضلاب در تهران هر ساعت از شبانه روز توسط متخصصان با تجربه انجام می شود.

تخلیه چاه فاضلاب به صورت شبانه روزی در شمال ، شرق ، غرب ، و جنوب تهران در اسرع وقت با بهترین کارشناسان و بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *