بهترین و سریعترین راه ارتباط با ما، تماس با همراه شبانه روزی می باشد:

شماره همراه: ۶۵۸ ۵۰ ۹۲ ۰۹۱۲ محمدی

 


 شماره های ثابت:

شمال تهران: ۲۲۹۰۴۰۷۱

غرب تهران: ۴۴۳۳۶۰۶۱

شرق تهران: ۷۷۵۸۵۸۶۲

مرکز تهران: ۸۸۶۴۴۳۴۹

جنوب تهران: ۶۶۷۶۹۹۰۸

فرقی نمیکنید از چه راهی با ما تماس بگیرید ، در هر صورت مشتاقانه منتظر تماس شما عزیزان و شنیدن پیشنهادات و انتقادات سازنده تان هستیم.

 

معرفی سایت لوله بازکنی پرتقال و خدمات

سایت پرتقال با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در خدمت همشهریان تهران می باشد. ارائه خدمات سایت در تمام مناطق تهران از جمله: شمال تهران , جنوب تهران , مرکز تهران , شرق تهران و غرب تهران می باشد.

حدود ۲۰۰ سرویس کار سایت پرتقال با داشتن اخلاق حرفه ای و کیفیت انجام کار همچنین با تجربه بیش از ۲۰ سال خدمت رسانی در حوزه تاسیسات لوله کشی در خدمت شما خواهیم بود.

 

برای درخواست خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در مناطق مختلف تهران می توانید از لینک های زیر وارد هر منطقه شوید.

خدمات لوله‌بازکنی مرکز تهران

خدمات لوله‌بازکنی شرق تهران

خدمات لوله‌بازکنی غرب تهران


خدمات لوله‌بازکنی شمال تهران

خدمات لوله‌بازکنی جنوب تهران

همچنین می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای محمدی به‌صورت شبانه‌روزی تماس بگیرید.

 

در اولین تماس از طرف شما و با پرسیدن سوالاتی از شما , ضمن مشاوره به شما برای اعزام سرویس کار مربوطه به منطقه موردنظر اقدام می نماید.

در کمتر از نیم ساعت از لحظه تماس شما و پرسیدن سوالات از شما سرویس کاران ما اعزام می شوند. بعد از اعزام نیم ساعته سرویس کاران ما , مشکلات شما کاملا رفع خواهد شد و کار به صورت کاملا با کیفیت و بهداشتی تحویل داده می شود.

یکی از معضلات شهر تهران قراردادن برچسب ها و تبلیغات بر روی دیوارها و همچنین نوشتن آنها بود که نمای زیبای شهر بسیار بد جلوه می داد. بعد از سالیان دراز که به صورت سنتی و تبلیغات معمولی کار انجام می شد سعی کردیم برای حفظ زیبایی شهر تهران و هم چنین خدمات رسانی سریع تر و بهتر به همشهریان از فضای سنتی به فضای آنلاین روی بیاوریم.

 

اکثر مشتریان ما علاقه داشتند که بتوانند به یک طریقی همیشه با ما در ارتباط باشند و بتوانند مشکلات خود را خیلی سریع و راحت تر با ما در میان بگذارند. درخواست شما باعث شد که ما با طراحی سایت پرتقال خدمت جدیدی را به شما اهدا کنیم.

 

در ابتدا برای انجام اینکار با مشکلاتی روبرو بودیم اما چون هدف ما دسترسی سریع تر و بهتر همشهریان برای رفع مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه بود تمام این مشکلات و موانع را پشت سر گذاشتیم.

در این راه سعی کردیم که بتوانیم بهترین سرویس کاران در تمام نقاط تهران را دور هم جمع کنیم و بتوانیم یک گروه خوب را تشکیل بدهیم. دور هم جمع کردن این گروه که طی سالیان دراز توانستند خدمات خوبی به مردم ارائه دهند کار راحتی نبود.

اما بعد از امتحان ها و دیدن کیفیت کار سرویس کاران توانستیم اعتماد آنها را جمع کنیم و با ساخت یک گروه بسیار کارآمد آماده انجام انواع خدمات تاسیسات لوله کشی و تخلیه چاه خواهیم بود.

همکاران دلسوز و معتمد ما بعد از انجام عملیات برای جلوگیری از هرگونه مشکل دوباره راهکارهایی را خدمت شما ارائه خواهند داد. لطفا به راهنمایی های همکاران ما برای پیشگیری از هرگونه خرابی دیگری توجه بفرمایید.

ما منتظر تماس های شما همشهریان خواهیم بود تا بتوانیم تمامی مشکلات شما را رفع کرده و آرامش و راحتی و اطمینان را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

انواع خدمات مهم سایت پرتقال:

انواع دستگاه های سایت پرتقال

سایت پرتقال با همراه داشتن انواع دستگاه های حرفه ای و مدرن در کنار سرویس کاران با تجربه اماده خدمت رسانی می باشد.

  • تخلیه چاه با تانکرهای ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ و ۶۰۰۰
  •  رفع گرفتگی انواع لوله ها با دستگاه های فنر زنی و دستگاه تراکم هوا و دستگاه پمپ هوا
  •  رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه های فنر زنی با داشتن سر فنرهای مدرن
  •  تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با داشتن دستگاه پیشرفته
  •  ابزار آلات مدرن و حرفه ای برای تعمیر و تعویض سریع لوله ها
  •  و دستگاه هایی که در مقالات سایت به آنها اشاره شده است.

 

برای آشنایی با انواع خدمات سایت پرتقال می توانید به صفحه مقالات بروید.

مهم ترین هدف سایت پرتقال ارائه بهترین خدمت و ارزان ترین قیمت و در کمترین زمان به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

هدف ما رضایت شماست.