جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رفع بوی بد دستشویی

آیا شما هم از بوی بد دستشویی خسته شدید و بوی بد آن شما را آزار می دهد و نمی توانید در خانه خود بمانید؟!

می توانید با شرکت لوله بازکنی شبانه روزی پرتقال تماس بگیرید تا شما را از شر این بوی نگران کننده خلاص کنیم. کارشناسان ما با تجربیات خود مشکل شما را حل می کنند. نگران نباشید البته مشکل اصلی شما چاه فاضلاب شماست.

باید با یک فرد با تجربه کمک بگیرید تا کار شما را راه بیاندازد که کارکنان ما این کار را به خوبی برای شما انجام می دهند. مشکل اصلی را پیدا می کنند و آن را حل می کنند.

رفع بوی بد دستشویی

چگونه بوی بد دستشویی را از بین ببریم؟

بوی بد توالت مخصوصا در این زمان که بیشتر خانه ها آپارتمانی هستند خیلی سخت و آزار دهنده است. بوی بد دستشویی می تواند از خوب تمیز نکردن آن باشد.

با موارد زیر می توان به راحتی از شر این بوی بد راحت شوید. البته اسپری های خوشبو بوی بد را از بین نمی برند. فقط در زمان کمی که بوی خوش بو ماندگاری دارد آن بو زیاد به مشام نمی رسد. وقتی بوی خوشبو کننده از بین رفت بوی بد دوباره به مشام میرسد.

روشهای دستی برای رفع بوی بد

یک عدد کبریت را در توالت روشن کنید و آن را داخل دستشویی بگذارید. مواد سولفور در کبریت باعث می شود بوی بد دستشویی از بین برود.

اگر امکان دارد در دستشویی خود از گیاه استفاده کنید. مقدار کمی گیاه باعث رفع بوی بد دستشویی و حمام می شود و هوا را تازه می کند. چون گیاه اکسیژن به محیط می دهد.

استفاده از سرکه

سرکه باعث از بین رفتن بوی بد در آپارتمان می شود و قابلیت اسیدی دارد که باعث تمیزشدن دستشویی می شود.

تهویه هوا

اگر در دستشویی خود پنجره دارید آن را باز کنید می توانید از فن هم استفاده کنید از فن فقط در موقعه ای که در دستشویی هستید استفاده نکنید بعد از دستشویی هم بگذارید مدتی فن روشن باشد تا بوی بد کمی کمتر شود.

استفاده از اسپری از بین برنده بو

خیلی از این اسپری ها وجود دارد که هوا را خوشبو می کند. اما به کلی بو را از بین نمی برد. می توانید از اسپری بی بو کننده استفاده کنید.

استفاده از تصفیه هوا

برای رفع بوی بد دستشویی یا توالت اگر از تصفیه هوا کمک بگیرید اکثر مشکلات تا حدودی برطرف می شود. وقتی دستشویی شما تهویه مناسب برای خروج هوا نداشته باشد باعث بوی بد می شود. می توانید از تصفیه هوای ارزان قیمت در بازار هم براحتی استفاده کنید.

مصرف ماده خشک کن

ماده خشک کن یک ماده ای است که بخار آب در هوا را جذب می کند. این مواد هم باعث از بین بردن بو و نم می شود. این ماده همان ماده ایی است که در وسایل نو که خریداری می کنید وجود دارد.

مثل درون کفش داخل یک بسته است که رطوبت هوا را جذب می کند. بهترین و معروف ترین این نوع جذب کننده ها سیسلیکاژل می باشد.

گیاهانی مانند: سرخس ، زنبق باعث از بین بردن بوی بد فاضلاب در فضا خانه ی شما می شود و از این گیاه می توانید در خانه هایتان استفاده کنید.

 

آیا عدم رفع بوی بد دستشویی بر سلامتی انسان تاثیر دارد؟

بوی بد دستشویی که منشا آن گاز سولفید هیدروژن مواد بسیار سمی است که در تجزیه آن در داخل فاضلاب انجام می شود و بوی غیز قابل تحمل آن به درون دستشویی می آید.

گازهای سولفید هیدروژن باعث بیماری ها در انسان ها می شود و با غلظت پایین آن باعث : سر درد ، خواب آلودگی ، بی حالی ، استفراغ ، تحریک چشم ها و سیستم تنفسی می شود.

بوی بد دستشویی بیشتر کودکان را تهدید می کند

بوی بد در دستشویی وقتی ادامه داشته باشد کودکان چون جثه کوچکی دارند گاز های تولید شده در دستشویی بر روی آن ها اثر بدی دارد و دچار مسمومیت مزمن می شوند.

در این حالت علاوه بر تحریک چشم ها و ریه ها باعث کاهش ضربان قلب ، خستگی ، بی خوابی ، مشکلات گوارشی و عرق سرد در اثر گاز دستشویی مواجهه می شوند.

طرز تهیه بوگیر خانگی:

این بوگیر های خانگی تاثیر خیلی بیشتری نسبت به محصولات داخل بازار دارند.

طرز تهیه ۱: ۳ پیمانه آب ، ۱ پیمانه الکل و ۱۰ تا ۲۰ قطره روغن استوخودوس یا اکالیپتوس را با هم مخلوط کنید. ترکیب مواد را در یک اپری بریزید و در موقع نیاز از آن استفاده کنید. در دستشویی و حمام و فضای خانه استفاده می شود.

طرز تهیه ۲: بعضی ها از بوی الکل حساسیت دارند یا خوششان نمیاید می توانید ۲ لیوان آب را با یک قاشق غذا خوری سرکه ، یک قاشق چای خوری جوش شیرین ، ۱۰ قطره از روغن استوخودوس یا اکالیپتوس را با هم ترکیب کنید و در یک اسپری بریزید و در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

با این مواد خانگی می توان بوی بد را از خانه پاک کرد و هیچ مواد مضری در آن وجود ندارد و شیمیایی نیست تمام مواد طبیعی و گیاهی هستند و برای افراد خانه مطلوب است.

نظافت را جدی بگیرید

بیشتر بوها از توالت ها هست و بیشتر این بوها بر اثر خوب تمیز نکردن و نظافت نکردن توالت است. توجه کنید که دستشویی خود را هر هفته ۲ بار با دقت نظافت کنید. از ضد عفونی کننده برای تمام محیط سرویس بهداشتی استفاده کنید و اگر در دستشویی شما شکستگی یا … وجود دارد در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنید.

عوامل دورو بر با هم دست به دست می دهند و بوی نا مطبوعی را به وجود می آورند. قابل ذکر است سطل آشغال سرویس بهداشتی منزلتان را هر روز تمیز کنید. این ها همه عواملی هستند که باعث بوهای آزار دهنده می شوند.

 

نکته قابل توجه: همیشه دستشویی خود را تمیز و پاکیزه نگه دارید. نگذارید دستشویی کثیف شود و بعد نظافت کنید و هر دفعه که تمیز می کنید درون لوله توالت سرکه سفید به مقدار لازم بریزید تا برای همیشه از این بوی بد خلاص شوید.

برای رهایی و رفع بوی بد دستشویی می توانید با پرسنل ما در سایت پرتقال تماس بگیرید و مشکل خود را بگویید. ما شما را نا امید نمی کنیم با کارشناسان حرفه ای کار را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه شما را یاری می کنیم.

فقط خیلی زود اقدام کنید ممکن است کودکان شما به خاطر بوهای بد دستشویی دچار مشکلاتی شوند.

 

در هر جای تهران هستید نگران نباشید بعد از تماس شما با پشتیبانان, سرویسکاران ما خود را به محل مورد نظر برای رفع بوی بد دستشویی و سرویس بهداشتی در سریع ترین زمان می رسانند. ما در سراسر تهران و شهرستان ها و استان البرزخدمت رسانی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *