جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رفع بوی بد آپارتمان

یکی از بدترین اتفاق ها در هر آپارتمانی بوی بد از فاضلاب به درون خانه هست. تحمل این بو بسیار سخت هست. برای خدمات رفع بوی بد آپارتمان می توانید از مجموعه پرتقال کمک بگیرید. 

شرکت لوله بازکنی شبانه روزی پرتقال بعد از تماس شما در کمتر از نیم ساعت سرویسکار مربوطه را اعزام می کند. با داشتن بهترین دستگاه ها و داشتن تجربه بالا در رفع بوی بد آپارتمان ها و ساختمان ها بدون خرابی منتظر ما باشید.

رفع بوی بد آپارتمان

بوی بد در خانه

آیا برای شما هم اتفاق افتاده؟!

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که همه ی آشپزخانه خود را به خوبی تمیز کرده اید و تمام آلودگی ها را ازبین بردید. اما باز هم بوی بدی را حس می کنید و با کمی جستجو کردن متوجه می شوید وقتی از کنار سینک رد می شوید بوی بدی را استشمام می کنید.

این بو شاید از ماندن ضایعات در لوله سینک شما باشد و یا کثیفی چیزی در لوله سینگ تان گیر کرده و فاسد شده باشد.

سوالات مهم مردم در این لحظات:

 • • چگونه بوی بد فاضلاب ظرفشویی را از بین ببریم؟
 • • چگونه بوی فاضلاب را از بین ببریم؟
 • • چگونه سینک را تمیز کنیم؟

چگونه این بو بوجود می آید؟

بوی بد سینک در کل خانه پخش می شود. مواد غذایی که در لوله گیر کرده است موجب رشد باکتری ها می شوند و باعث به وجود آمدن بوی بد می شود که شما می توانید به صورت طبیعی از دست این بو خلاص شوید. برای از بین بردن این بو با ما همراه باشید.

هر گونه سوالی درباره رفع بوی بد آپارتمان دارید می توانید با تلفن پشتیبانی ما تماس بگیرید تا راه حل های پیشرفته را به شما آموزش دهند تا از بوهای طاقت فرسا خلاص شوید.

 

انواع روشها برای رفع بوی بد آپارتمان

راه ها و روش های مختلفی برای تمیز کردن و از بین بردن کثیفی لوله سینک آشپزخانه شما وجود دارد که بیشتر مردم از مواد شیمیایی و یا لوله ظرف شویی خود را عوض می کنند. البته امروزه می توانید با کمترین هزینه و ترکیب مواد در خانه خود این کار ساده را انجام دهید.

توجه کنید که تا جایی که ممکن است در تمیز کردن و نظافت سینک به خوبی دقت کنید و این را بدانید که استفاده از تمیز کننده های طبیعی باعث تمیزی خانه می شود و باعث سلامتی خانواده شما می شود.

قبل از این که بخواهید از دستور خانگی برای از بین بردن بوی آپاراتمان استفاده کنید باید سینک ظرفشویی خود را تمیز کنید و چیزی در لوله باقی نباشد چطور این کار را انجام می دهید؟

اولین کار برای تمیز کردن

برای این کار باید زیر کابینت ظرفشویی را باز کنید و لوله هایی که به سینک وصل هستن را با فشار در بیاورید و تمام لوله ها را در یک ظرف بزرگی بریزید.

این بو آنقدر بد است که نمی توان تحمل کرد. هنگام رفع بوی بد فاضلاب آپارتمان لوله های خارج شده را از خانه به درون حیاط بیاورید و به خوبی تمام ضایعات را خالی کنید. و به خوبی لوله ها را بشویید مثل روز اول تمیز و بدون ذره ای بو.

لوله ها را دوباره به زیر سینک وصل کنید و سینک را به خوبی با مواد شوینده بشویید و دیگر از این بو خلاص شدید. هر چند وقت یک بار این کار را انجام دهید تا از بوی بد جلوگیری شود.

نکات دیگر درباره رفع بوی بد فاضلاب آپارتمان

حالا که سینک و لوله ها به خوبی تمیز شد می توانید از راه حل طبیعی استفاده کنید. اگر بدون تمیز کردن لوله ها آن روش را انجام می دادید بوی بد به کلی از بین نمیرفت و تا چند روزی مشکل حل نمی شد.

ولی چون مواد فاسد در درون لوله بود و بر اثر یک ظرف شستن دوباره این بوی بد از لوله ها خارج می شد. پس دقت کنید و پاکیزگی را رعایت کنید تا با آرامش به زندگی خود ادامه دهید.

یکی از راه حل های آسان برای از بین بردن بوی بد آپارتمان می توان از دو عنصری که در هر خانه ای هست استفاده کرد. این دو عنصر آبلیمو و جوش شیرین است.

دستور استفاده:
• ۱/۴ پیمانه آب لیمو
• ۱/۴ پیمانه جوش شیرین

 1. آب لیمو و جوش شیرین را با هم مخلوط کنید تا یک مایع خمیر مانندی درست شود.
 2. مایع گاز دار را داخل سیستم فاضلاب بریزید و مدتی صبر کنید.
 3. یک دقیقه آب سرد را باز نگه دارید.

 

از استفاده کردن مواد شیمیایی قوی برای فع بوی بد آپارتمان ها دوری کنید و در عوض از مواد طبیعی که در دسترستان و در منزلتان است استفاده کنید. مواد شیمیایی قوی به لوله های سینک تان آسیب می زند و باعث آلودگی محیط خانه شما می شوند. یکی از راه حل های طبیعی دیگر استفاده از سرکه و جوش شیرین است.

دستور استفاده:
• ۱/۲ پیمانه جوش شیرین
• ۱/۲ پیمانه سرکه سیب

 1. جوش شیرین را داخل سیستم لوله بپاشید
 2. سرکه را روی آن بریزید (با این کار لوله اسیدی می شود)
 3. مدتی صبر کنید تا این دو ترکیب حدود ۵ دقیه کار خود را انجام دهند و بعد از آن اب گرم را به مدت ۳۰ ثانیه باز نگه دارید.
 4. اگر باز هم متوجه بوی بد شدید این کار را تکرار کنید.

 

استفاده از بوی خوش

یکی دیگر از راه ها برای از بین بردن بوی بد در لوله فاضلاب سینک استفاده از بوی خوش است. در یک قالب ظرفی با مقداری سرکه و لیمو ترش را ترکیب کنید با این کار سینک شما تمیز و خوشبو می ماند.

دستور استفاده:
• سرکه
• لیمو
• قالب یخ

 1. یک لیمو را ببرید و درون قالب یخ بگذارید.
 2. قالب یخ را با سرکه پر کنید
 3. بگذارید کاملا یخ بزند و آنها را در یک کیسه فریزر نگه دارید
 4. هر چند روز یک بار چند تا از ان قالب یخ را در سیستم فاضلاب آشپزخانه خود بریزید و آب سرد را باز نگه دارید تا آب شوند.

در آخر باید گفت عادت های خوب می تواند باعث رفع بوی بد آپارتمان شود. عادت هایی مثل:

پوست میوه و سیب زمینی و… را در سینک نریزیم.
پوست ها و اضافه ی غذا و حبوبات و… در سینگ نریزیم.
برای جلوگیری از مواد غذایی در لوله فاضلاب ظرفشویی باید از درپوش های سوراخ دار استفاده کرد.
پاک کردن بشقاب قبل از شستن ظرف ها این ها همه باعث به وجود آمدن بوی بد در منزل شما شود.

می توانیم خیلی راحت چیزایی که اذیتمان می کند را از خودمان دور نگه داریم و خیلی از نکته ها را توجه کنیم. شما با حفظ تمیزی می توانید یک زندگی بدون مشکل داشته باشید. مجموعه پرتقال همیشه در کنار شماست تا به بهترین شکل مشکل را حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *