جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه شرق تهران

خدمات تخلیه چاه شرق تهران شبانه روزی با تانکرهای مکنده قوی با تخلیه کامل 100% چاه فاضلاب و ترمیم و لایروبی چاه با هزینه تخلیه چاه طبق تعرفه اتحادیه

تخلیه چاه شرق تهران یکی دیگر از خدمات مهم تخلیه چاه شبانه روزی شرکت پرتقال می باشد. اگر به این خدمات در هر ساعت شبانه روزی احتیاج داشتید در سریع ترین زمان با بخش پشتیبانی یا با شماره تلفن همراه ما در تماس باشید. 

لوله فاضلاب منزلتان دچار گرفتگی شده است؟ آیا نیاز به یک تشخیص کار دارید که کارتان را راه بیاندازد؟ آیا فاضلابتان پر است و نیاز به باز کردن و تخلیه چاه شرق تهران دارید؟

اگر چاه فاضلاب شما زود به زود پر می شود و نیاز به تعمیر چاه و یا تخلیه چاه شرق تهران دارید می توانید با سایت پرتقال تماس بگیرید و با سرویس کاران ما سوالاتتان را در میان بگذارید.

تخلیه چاه شرق تهران

خدمات تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه با سپتیک تانک با تانکر ۶۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ لیتری و پمپ های قوی تک فاز و سه فاز لجن کش و ماشین های مکنده لایروبی و لجن کشی توسط سرویس کاران ما و افزایش حجم چاه با تراشیدن دیواره ها ، تعمیر چاه ریزش کرده و آسیب دیده ، کول گذاری برای تعمیر و مستحکم بودن دیواره میله چاه ،طوقه چینی ، باز و بسته کردن درب چاه ، نشت یابی و رفع نم و رطوبت و بوی بد فاضلاب …. انجام می شود.

چاه فاضلاب شما خیلی زود پر می شود؟

سرویس کاران ما با راه حل هایی که دارند این کار را به خوبی برای شما انجام می دهند. برای این مشکل هیچ وقت حفر چاه جدید نزنید. ما چاه کهنه و فرسوده و قدیمی شما را تعمیر می کنیم. همچنین ضمانت می کنیم با این کار هم در زمان و هزینه برای شما صرفه جویی می شود. چاه را مثل روز اول در می آوریم و به شما تحویل می دهیم.

چاهی که پر شده و بیرون زده اگر تخلیه شود به طور اول برای شما کار نخواهد کرد. دلیلش خیلی واضح است لجن و چربی و مو و… در دیواره ها مانده و تبدیل به رسوب شده و یک لایه ضد آب ایجاد کرده که مانع از جذب آب چاه از دیواره ها می شود و چاه شما به همان اندازه که حجم دارد آب جا می شود و هیچ وقت جذب نمی شود به همین دلیل خیلی زود پر می شود.

چاه فاضلاب جذبی چیست ؟ و از چه اجرایی تشکیل می شوند:

یکی از قدیمی ترین کارهایی که انسان ها برای ادامه بقای خود از آن استفاده می کردند این سیستم تخلیه چاه فاضلاب بود که آن را کشف کردند. که این سیستم باعث شد تا بهداشت خانواده ها برای بهبود یافتن و از انتشار میکروب ها و بیماری های مختلف جلوگیری شود.

چاه فاضلاب سالیان زیادی است که در کشور ایران برای دفع فاضلاب خانگی استفاده می شود. این سیستم در شهرهای بزرگ ایجاد شده است. ولی بسیاری از خانه ها از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود اسفاده می کنند. حفره چاه فاضلاب ، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در شرق تهران توسط شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پرتقال انجام می شود.

مهم ترین دلایل برای حفر چاه فاضلاب عبارتند از:

۱- عدم جذب نا مناسب چاه قدیمی و پر شدن پی در پی آن

۲- ایجاد ساختمان های جدید که نیاز به حفر چاه فاضلاب جدید است.

۳- در بعضی مواقع یک چاه برای ساختمان کافی نیست و نیاز به حفر چاه جدید دارد.

۴- خطر ریزش چاه قدیمی و کهنه که در مرحله چاه قدیمی به صورت کامل پر شده و چاه جدید در قسمت های دیگر خانه حفر می شود.

حفاری چاه جذبی فاضلاب:

کندن چاه جذبی فاضلاب با اعماق و ابعاد مختلف و استاندارد. حفر چاه آب فاضلاب ، کانال و….. بستگی به جنس خاک منطقه شرقی تهران که جنس خاک از رس است جذب آب آن بسیار کم است. باید چاه های شرق تهران را با حجم های بالا حفر کرد. همچنین انباری بزرگی برایش در نظر گرفت تا بتوان مدت زمان زیادی از آن چاه استفاده کرد. ما بیشتر انباری های چاه فاضلاب را به اندازه ۲ یا ۳ متر ارتفاع و طولی از ۱ تا …. متر حفر می کنیم.

قبل از حفر چاه محل مورد نظر را ارزیابی می کنیم. ارزیابی قبل از حفر چاه بسیار مهم و دارای اهمیت بالایی است. مواردی مثل محل چاه در کجا باشد؟ حجم مناسب برای انباری چقدر باشد؟ و دیگر این که نیاز به کول گذاری است یا نه؟

کول گذاری باید برای استحکام چاه انجام شود. کول ها بلوک های سیمانی هستند که برای میله از نوع حلقوی از قطر ۶۰ تا ۱۲۰ به ارتفاع هر کدام ۲۵ سانتی متر می شود. این کول ها باید با نظم روی هم چیده شوند تا به بالای چاه برسد. این نوع بلوک ها مانع ریختن خاک و میله چاه می شوند.

علل پر شدن چاه فاضلاب:

پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان ، گرفتگی توالت فرنگی و بالا زدن آب فاضلاب از توالت . زیاد شدن حشرات موذی مثل سوسک ها می باشد. برای تشخیص بهتر و دقیق تر از افراد متخصص بخواهید تا این کار را برای شما حل کنند.

 

چاه بازکنی در شرق تهران:

باز کردن چاه حمام ، آشپزخانه ، توالت فرنگی ، چاه دستشویی بدون خرابی و کثیف کاری با فنر لوله فولادی . پمپ تراکمی در کمتر از یک ساعت به طور کاملا تخصصی انجام می شود.

باز کردن کل لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور و فنرهای فولادی قوی و انواع پمپ باد و رسوب کنی لوله های قدیمی و چدنی و… توسط سرویس کاران ما در سراسر شهر تهران انجام می شود.

بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله های چاه فاضلاب:

 •  فنر لوله بازکنی
 •  لوله بازکن شیمیایی
 •  لوله بازکن تراک هوا
 •  باز کردن گرفتگی لوله با فشار
 •  باز کردن گرفتگی با لوله بازکن دستی

 

چاه فاضلاب از چه اجزایی تشکیل شده است؟

 • کول
 •  هواکش
 •  دال بتنی
 •  میله چاه
 •  انبار چاه
 •  طوقه چاه
 •  گلدان چاه

کول:

گاهی اوقات جنس خاک زمین بریا چاه زدن مناسب نیست و امکان دارد دیواره میله جاه ریزش کند . برای جلوگیری از ریزش دیواره میله چاه از کول برای کنترل و نگه داری آن استفاده می کنند.

هواکش:

برای تخلیه هوا از چاه برای پایین رفتن سریع فاضلاب ، از لوله ای استفاده می کنند که از ناودانی پشت بام به جای هواکش استفاده می کنند. البته این را بدانید که این کار توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دال بتنی:

بیشتر چاه های فاضلاب را در مکان های کم رفت و آمد مانند زیر پله ساخته می شود ولی اگر امکان ساخت چاه فاضلاب در مناطق کم رفت و امد نبود باید از دال بتنی روی گلدان چاه برای ریزش ان ساخته شود.

میله چاه:

میله چاه استوانه عمودی بدنه چاه فاضلاب است که یک سر آن به طوقه و سر دیگر آن به انباره چاه متصل می شود. قطر میله چاه معمولا ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است و طول آن بین ۱۰ تا ۱۲ متر است. تعیین طول میله چاه معمولا به کف چاه ارتباط دارد. هنگامی که چاه کن به زمین شنی رسید شروع به کندن انبار چه می کند. جذب آب در زمین شنی بیشتر است.

انبار چاه:

در دو طرف انتهای چاه تونل هایی یه اطراف برای جذب بیشتر آب از زمین حفر می کنند که به این قسمت از چاه انبار چاه گفته می شود. هر چه مصرف و کارکرد ساختمان بیشتر باشد، انبار چاه را عمیق تر حفر می کنند.

طوقه چاه:

اول سر میله چاه حدود ۲ متر پایین تر از سطح زمین ، لبه ای مخروطی شکل به صورت آجر چینی با ماسه و آهک که در برابر آب مقاومت دارد درست می کنند . که این لبه مخروطی در نزدیکی سطح زمین به ۳۰ سانتی متر می رسد.

در ساخت طوقه چاه باید دقت و عمل بسیار بالایی به کار برده شود تا از فرو ریختن آن جلوگیری شود. طوقه چینی باید با مهارت های بالا انجام شود تا الان موارد زیادی ریزش کرده است که بسیار خطرناک است.

گلدان چاه:

از آن جایی که آب قدرت تخریب بسیار بالایی دارد ، بریا جلوگیری از برخورد آب فاضلاب با طوقه میله ، قطعه ای مخروطی در دهانه چاه قرار می دهند. که به آن گلدان چاه گفته می شود.

خدمات ما در زمینه تخلیه چاه شرق تهران :

 •  تخلیه چاه های جذبی در شرق تهران
 •  تخلیه چاه های سپتک در شرق تهران
 •  لایروبی و پاکسازی چاه در شرق تهران
 •  لایروبی چاه و کف تراشی چاه در شرق تهران
 •  حفاری چاه جذبی ، چاه عمیق آب و کانال
 •  تبدیل چاه قدیمی به چاه نو با اصولی ترین روش
 •  تشخیص علت گرفتگی چاه های فاضلاب و رفع گرفتگی آن
 •  رفع بوی نامطبوع سرویس های بهداشتی و چاه های فاضلاب
 •  تشخیص نشتی های فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب
 •  لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت ۱۰۰ در صد تضمینی

آیا شما هم چاه فاضلاب خانه تان پر شده ؟ آیا نیار به حفاری چاه دارید؟ بوی بد آن سراسر منزلتان را برداشته و تحمل این آلودگی را ندارید؟ می توانید با کارشناسان با تجربه و با مهارت ما در این مورد کمک بگیرید.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی و در تمام ساعات روز و کل سال در خدمت رسانی سراسر تهران و مخصوصا شرق تهران و استان البرز خدمت رسانی می کنند. در کمتر از ۱ ساعت در محل مورد نظر حاضر خدمت رسانی به شما کاربران گرامی هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تخلیه چاه شرق تهران پرتقال می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *