جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه لوله بازکنی

یکی از مشکلات زیاد در ساختمان های تهران گرفتگی لوله ها هست. اما نکته مهم این هست که چه کسی قرار هست کار باز کردن لوله فاضلاب را انجام دهد؟ آیا دستگاه های مناسب مانند دستگاه لوله بازکنی فاضلاب و ابزار آلات مربوطه را در اختیار دارد یا نه؟

مجموعه پرتقال علاوه بر اینکه از کادر حرفه ای و دوره دیده و همچنین سرویسکارانی که حدود ۲۰ سال سابقه خدمات لوله بازکنی فاضلاب دارند تشکیل شده هست , همیشه از بهترین دستگاه لوله بازکنی فاضلاب و ابزارآلات حرفه ای استفاده می کنند.

سرویس دهی در کمترین زمان در تمام منطقه تهران
سایت پرتقال به صورت شبانه روزی فعال می باشد ( جمعه ها تعطیل نیستیم)

دستگاه لوله بازکنی

مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی:

 • سرعت بالا:

دستگاه های لوله بازکنی می توانند گرفتگی لوله ها را به سرعت و به طور موثر رفع کنند. این امر به شما کمک می کند تا از مشکلاتی مانند فاضلاب گرفتگی و بوی بد خلاص شوید.

 • کارایی:

دستگاه های لوله بازکنی می توانند گرفتگی های سخت و پیچیده را که با روش های سنتی قابل رفع نیستند، باز کنند.

 • عدم آسیب به لوله ها:

دستگاه های لوله بازکنی به گونه ای طراحی شده اند که به لوله ها آسیب نرسانند. این امر برخلاف روش های سنتی لوله بازکنی مانند استفاده از مواد شیمیایی است که می تواند به لوله ها آسیب برساند.

 • بهداشت:

دستگاه های لوله بازکنی به طور کامل گرفتگی لوله ها را از بین می برند و از بروز مشکلات بهداشتی مانند عفونت و بیماری جلوگیری می کنند.

 • مقرون به صرفه بودن:

استفاده از خدمات لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی در درازمدت مقرون به صرفه تر از روش های سنتی است. زیرا این روش می تواند از بروز مشکلات بزرگتر و هزینه های بیشتر جلوگیری کند.

 • آسودگی خاطر:

با استفاده از خدمات لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی می توانید از آسودگی خاطر و اطمینان از رفع کامل مشکل گرفتگی لوله ها برخوردار شوید.

چند نمونه از دستگاه های لوله بازکنی و مزایای آنها

 • دستگاه فنر لوله بازکنی: این دستگاه رایج ترین دستگاه برای لوله بازکنی است. فنر لوله بازکنی می تواند گرفتگی های سخت و پیچیده را که در اعماق لوله ها قرار دارند، از بین ببرد.
 • دستگاه تراکم هوا: این دستگاه از فشار هوا برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کند. دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، حمام و توالت مناسب است.
 • دستگاه پمپ لجن کش: این دستگاه برای تخلیه چاه فاضلاب و لجن استفاده می شود. دستگاه پمپ لجن کش می تواند برای تخلیه چاه های فاضلاب خانگی، صنعتی و تجاری استفاده شود.

 

لوله بازکنی با دستگاه برقی و فنرهای صنعتی تا ۱۰۰ متر ، لوله بازکنی با پمپ هوا ، لوله بازکنی با واتر جت حتی لوله های سخت و سیمانی را بدون خرابی باز می کند.

 • ۱۰۰ در صد تضمینی
 • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی با پاکیزگی و تمیزکاری بدون هیچ آلودگی
 • رفع گرفتگی لوله های حمام و آشپزخانه
 • باز کردن لوله های اصلی با دستگاه لوله بازکنی فاضلاب اتوماتیک

شاید هم با این مشکل روبه رو شدید که در لوله فاضلاب شما گرفتگی ایجاد شده و می خواهید این گرفتگی را برطرف کنید. لوله بازکنی فاضلاب با بهترین خدمات و امکانات با دستگاه های بروز انجام می شود.

 

لوله بازکنی فاضلاب:

همه این مورد ها برای باز کردن لوله فاضلاب است. اگر گرفتگی در لوله ضعیف باشد مثل مواد زائد ، مو ، مواد خوراکی از لوله بازکنی خانگی و محلول های اسیدی و مواد پودری استفاده می شود.

ولی اگر گرفتگی سخت و شدید باشد مثل گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلابی با گذر زمان این گرفتگی ها بیشتر می شوند. برای باز کردن این نوع گرفتگی ها نمی شود از لوله بازکن خانگی و مواد اسیدی استفاده کرد. این گرفتگی ها از دستگاه لوله بازکنی فاضلاب فنر دار استفاده می شود.

لوله بازکن فاضلاب خانگی:

در اولین مرحله وقتی متوجه شدید که لوله فاضلاب شما گرفته می توانید از لوله بازکنی خانگی استفاده کنید و اگر لوله باز نشد باید از دستگاه استفاده کنید. قبل از استفاده از دستگاه لوله بازکنی فاضلاب آب گرم را روشن کنید و با رفتن آب گرم کار باز کردن لوله راحت تر انجام می شود.

این دستگاه با مکشی که دارد تمام موادی که در لوله گیر کرده است را به بیرون می کشد و می توانید مواد بالا آمده را تمیز کنید.

محلول اسیدی:

این محلول ها چند نوع هستند یکی از این محلول ها گزفتگی خیلی کم را از بین می برد. مثل گیر کردن مو و یک نوع دیگر آن چربی و ذرات غذا که باعث گرفتگی شده را از بین می برد.

برای استفاده از محلول های اسیدی لوله بازکن روی بسته نوشته شده است که چه گرفتگی هایی را باز می کند و از این محلول می توانید استفاده کنید. که چطور باید استفاده شود؟ و چند دقیقه باید بماند همه چیز روی بسته نوشته شده است. و در همان زمانی که نوشته شده بذارید بماند و سریع آب بریزید تا رد شود. اگر بیشتر از زمان گفته شده داخل لوله بماند باعث پوسیدگی و خوردگی لوله می شود.

پودر لوله بازکنی فاضلاب:

از این پودر برای گرفتگی می توان استفاده کرد. این پودر به صورت جامد است پودر را داخل لوله بریزید و شیر آب را به صورت قطره ای روی آن باز بگذارید و پودر در آب حل شود و لوله را باز کند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی فاضلاب فنر دار:

این دستگاه دارای موتور و فنر است که فنر جنس سخت و مقاومی دارد که طول آن ۱۰۰ سانتی متر است. این دستگاه سبک است و جابه جایی آن بسیار راحت است. این دستگاه دو نوع در بازار وجود دارد.

فایده دستگاه لوله بازکنی:

این دستگاه ها برای گرفتگی های خیلی سخت و شدید استفاده می شود. همان طور که گفته شد دستگاه دارای موتور و فنر است قدرتی که باعث می شود گرفتگی های سخت از بین بروند از موتور گرفته می شود و با فشار زیاد باعث رفع گرفتگی می شود و فنر انعطاف بالایی دارد.

 

این دستگاه لوله بازکن فوایدهایی دارد از جمله :

 • • گرفتگی های شدید لوله فاضلاب را برطرف می کند.
 • • کوچک و قابل حمل است.
 • • بازکردن گرفتگی ها با سرعت بالا
 • • فنر بلند برای لوله های بزرگ و محفظه ای برای جمع کردن فنردارد.
 • • برای شرکت های لوله کشی استفاده می شود.

 

کار با دستگاه فنر لوله بازکنی:

اول دستگاه را برق بزنید و سر فنر را به دستگاه وصل کنید. فنر در محفظه ای که به دستگاه وصل است جا گذاری می شود. محفظه را باز کنید و فنر را داخل لوله ای که گرفته است بگذارید و فنر را تا جایی که می توانید به درون لوله بفرستید تا به گرفتگی برسد و بعد دستگاه را روشن کنید و دستگاه شروع به کار می کند و گرفتگی از بین می رود.

نکته : وقتی فنر را وارد لوله فاضلاب می کنید با دقت و به آرامی این کار را انجام دهید. و بعد از گرفتگی کار که تمام شد داخل لوله آب بریزید تا مواد باقیمانده از لوله خارج شود.

همیشه یادتان باشد که مواد زائد و مواد غذایی و چربی را در لگن و …. نریزید که همین موارد به مرور زمان باعث گرفتگی می شود و بهترین راه این است که از درپوش برای لگن ظرفشویی و حمام خود استفاده کنید. تا دچار گرفتگی لوله فاضلاب نشوید.

لوله های فاضلاب به دلیل های مختلفی باعث گرفتگی می شود. که بیشترین گرفتگی لوله در قسمت شتر گلو و لوله های خرطومی است.

 

خدمات لوله بازکنی با کمک دستگاه لوله بازکنی فاضلاب حرفه ای:

در هر موقع و زمانی در شبانه روز متوجه گرفتگی لوله ها شدید می توانید با ما تماس بگیرید. وجود یک مجموعه لوله بازکنی در شبانه روز مهم و موثر است. بیشتر مردم برای باز کردن لوله های گرفته خود از اسید های بسیار قوی استفاده می کنند که این کار بسیار خطرناک است.

این کار فقط باید کسانی انجام دهند که مهارت کامل را در این زمینه دارند. و اگر سرخود از این مواد شیمیایی استفاده کنید باعث ضررهای خیلی بدی به شما وارد می شود و سلامتی خودتان را به خطر نیندازین این کار باعث آسیب هایی به چشم و ریه و مسمومیت می شود.

به جای این که به خودتان آسیب برسانید می توانید با یک تماس کار را تمام کنید.

استفاده از خدمات لوله بازکنی ما بهترین گزینه هست

اگر لوله های خانه تان دچار گرفتگی شد می توانید با شماره ای که درسایت ثبت شده تماس بگیرید و از این خسارت ها و آسیب به خودتان جلوگیری کنید.

استفاده ار دستگاه لوله بازکنی فاضلاب برای رفع گرفتگی انواع لوله های ساختمان و مخصوصا فاضلاب بنا به هر دلیل و مشکلی باعث می شود که هم خرابی کمتر و هم با سرعت عمل بالاتری کار ان انجام شود.

در هر زمانی که نیاز داشتید با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در زمان خیلی کم به محل شما حاضر می شوند و با دستگاه فنر لوله بازکنی و تراکم هوا پیشرفته و حرفه ای کار شما را در زمان کم انجام می دهند و هر کجای تهران که باشید سایت پرتقال به شما خدمات رسانی می کند در تمام منطقه تهران و شهرستان ها و استان البرز انجام می شود.

09195035080 (عزتی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *