جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی جردن

خدمات لوله بازکنی جردن و همیچنین خدمات حفاری و تخلیه چاه جردن به صورت شبانه روزی مانند دیگر مناطق تهران در سایت لوله بازکنی پرتقال انجام می شود. با کمک بهترین سرویس کاران و مدرن ترین دستگاه ها برای لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه در خدمت شما خواهیم بود. عزتی  ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸

لوله بازکنی یکی از نیاز های ضروری هر شهر است. وقتی لوله ای دچار گرفتگی می شود اولین فکری که به ذهنمان می رسد این است که بهترین و با اطمینان ترین لوله بازکن در جردن کیست؟ آیا قیمت آن منصفانه است؟ آیا اگر کار به خوبی انجام نشد و دوباره این کار در چند روز بعد دوباره تکرار شد به صورت رایگان این کار را برایمان انجام می دهد؟ ضمانت کاری دارد؟

این ها تمام سوال هایی هست که در ذهن افرادی که از گرفتگی های لوله رنج می برند وجود دارد.

جواب سوال شما این است بله تمام کارشناسان سایت پرتقال لوله بازکنی جردن را برای شما بدون تخریب انجام می دهند. نگران هیچ چیز نباشید لوله بازکن سیار در جردن کار خود را به خوبی وارد هستند و سالیان سال در سراسر تهران و منطقه جردن در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

مهمترنی مناطق تحت پوشش سایت پرتقال

اگر در هر منطقه از استان تهران ستید و نیاز به خدمات رفع گرفتگی لوله و باز کردن لوله فاضلاب داردی می توانید از سایت پرتقال درخواست خدمات دهید.

 • لوله بازکنی رسالت
 • لوله بازکنی شمیران
 • لوله بازکنی نارمک
 • لوله بازکنی جردن
 • لوله بازکنی هروی
 • لوله بازکنی تهران نو
 • لوله بازکنی لویزان
 • لوله بازکنی یوسف آباد
 • لوله بازکنی شهرآرا
 • لوله بازکنی شوش
 • لوله بازکنی اسلامشهر
 • لوله بازکنی شهر زیبا
 • لوله بازکنی گیشا
 • لوله بازکنی استقلال
 • لوله بازکنی جنت آباد
 • لوله بازکنی ستارخان
 • لوله بازکنی المپیک
 • لوله بازکنی ولنجک
 • لوله بازکنی ظفر
 • لوله بازکنی درکه
 • لوله بازکنی سعادت آباد

انواع روش ها برای باز کردن گرفتگی لوله ها

لوله بازکنی دستی:

اگر فکر می کنید لوله فاضلاب ظرفشویی تان گرفته است قبل از هر چیزی قدیمی ترین روش را انتخاب کنید شاید جواب دهد. همه ی ما تا به حال از لوله بازکن دستی استفاده کرده ایم حالا به صورت مختلف.

این ابزار ساختار بسیار ساده ای دارد که در بسیاری از موارد مشکل گرفتگی شما را برطرف می کند. فقط کافیست آن را روی ورودی سر لوله فشار دهید مدتی صبر کنید و بعد ان را بالا بکشید. هر بار که این کار را انجام می دهید.

بعد از مدتی متوجه می شوید که جرم های داخل لوله که را آب را بسته بود باز می شود و آب به خوبی در لوله عبور می کند. استفاده از این کار یکی از ساده ترین کار برای باز کردن لوله فاضلاب در جردن می باشد و برای گرفتگی های ضعیف کاربرد دارد.

محلول سرکه و جوش شیرین در لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن:

در صورتی که گرفتگی لوله شدید نباشد می توانید از ترکیب سرکه و جوش شیرین استفاده کنید و اگر نمی توانید این کار را انجام دهید یا بوی بد اذیتتان می کند می توانید از کارشناسان لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن کمک بگیرید که این کار را برای شما انجام می دهند.

برای این کار نصف پیمانه سرکه و نصفه پیمانه جوش شیرین را با هم مخلوط کنید. در حال مخلوط کردن این دو ماده اسیدی کمی احتیاط کنید چون بعد از ترکیب این دو ماده شروع کی کند به جوش خوردن. زمانی که این اتفاق افتاد این محلول را در لوله گرفته شده بریزید و یک ساعت منتظر بمانید تا این اسید تاثیر خود را بگذارد و در این زمان اصلا از ظرفشویی استفاده نکنید.

آب را به جوش بیاورید و بعد از یک ساعت آب جوش را به آرامی در لوله بریزید. البته این را فراموش نکنید اگر با یک بار گرفتگی لوله برطرف نشد این کارا تا چند بار تکرار کنید تاثیر دارد. محلول سرکه و جوش شیرین جرم های لوله را در خود حل کرده و باعث باز شدن گرفتگی در لوله می شود.

جارو برقی خشک و تر:

امروزه بعضی از جاروبرقی ها حالت دمندگی دارند. اگر در خانه خود از این جاروبرقی ها دارید می توانید از ان برای بازکردن لوله گرفته خود استفاده کنید. لوله جاروبرقی را روی دهانه لوله فاضلاب ظرف شویی قرار دهید و اطراف آن را با حوله محکم بپوشانید. بعد جاروبرقی را در حالت دمندگی قرار دهید و آن را روشن کنید.

بادی که جارو برقی به بیرون می فرستد باعث می شود گرفتگی های درون لوله به سمت چاه حرکت کند و گرفتگی برطرف شود و بعد از آن آب داغ را در لوله بریزید تا لوله به خوبی تمیز شود. از جارو برقی خشک و تر هم می توانید برای باز کردن لوله های گرفته استفاده کنید.

سپس جاروبرقی را در حالت مکش زیاد مایعات قرار دهید و بعد لوله جاروبرقی را در دهانه لوله فاضلاب ظرفشویی قرار دهید و آن را به خوبی آب بندی کنید. و جارو برقی را با نهایت قدرتش روشن کنید اگر گرفتگی شدید نباشد لوله شما با این باز می شود. جاروبرقی های پر قدرت و خشک تر مانند دستگاه های مکش لوله بازکنی جردن عمل می کند و گرفتگی های نه چندان شدید را از بین می برد.

تمیز کردن زانویی:

اگر زیر سینگ داخل کابینت را نگاه بیاندازید یک قطعه لوله زانویی در آن به کار رفته این لوله به خاطر شکل خاصی که دارد گرفتگی در این لوله ایجاد می شود. به همین دلیل یکی از روش های باز کردن لوله های ظرفشویی این است که زانویی را باز کنید و آن را به خوبی بشویید و دوباره آن را وصل کنید.

این کار کمی کثیف کاری دارد قبل از هرکاری وسایل اطراف لوله های داخل کابینت را بر دارید و آن جا خالی کنید تا باعث کثیف شدن وسایل ها نشود. و کف آن را پارچه بگذارید تا کف کابینت کثیف و آلوده نشود. در بیشتر اوقات همین زانویی باعث گرفتگی لوله می شود و اگر کمی در این کار وارد باشید می توانید این گرفتگی ها را از بین ببرید.

جوهر نمک:

قبل از آن که از این مواد اسیدی خطرناک استفاده کنید باید بدانید که تمام نکات ایمنی را باید رعایت کنید. بینی خود را با ماسک به خوبی بپوشانید و از دستکش استفاده کنید. می توانید این کار را به کارکنان لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن بسپارید.

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در جردن با احتیاط یک پیمانه جوهر نمک را با مقداریب زیادی آب به خوبی ترکیب کنید و بعد این ترکیب را در لوله بریزید. اگر می خواهید برطرف شدن گرفتگی لوله فاضلاب به خوبی انجام شود.

تا نیم ساعت صبر کنید تا لوله به خوبی تمیز شود. در آخر کار آب جوش را به آرامی در لوله بریزید این کار باعث می شود آلودگی های که در اطاف و جداره لوله وجود دارد از بین برود. و اگر این کار به خوبی ودرست انجام شود بازدهی بالایی دارد.

چرا لوله ها دچار گرفتگی می شود؟

بعضی وقت ها به دلیل رعایت نکردن بعضی موارد در ساختمان ، لوله فاضلاب ساختمانتان دچار گرفتگی می شود و مشکل بزرگی به وجود می آید که حتما باید گرفتگی لوله های فاضلاب را برطرف کنید . برای چگونگی برطرف کردن این مشکل بزرگ با ما همراه باشید:

گاهی وقت ها شما هم برای رفع گرفتگی های لوله ها می توانید از مایع لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی ، لوله بازکن خانگی، لوله بازکن شیمیایی، لوله بازکن اسیدی و دستگاه لوله بازکنی استفاده کنید.

بهترین آن ها که قابل ضمانت است استفاده از دستگاه لوله بازکنی می باشد. البته هر یک از این مواد متناسب با نوع و میزان شدید و ضعیف بودن گرفتگی لوله فاضلاب کاربرد دارند اما اگر گرفتگی شدید باشد این مواد کارساز نخواهند بود و حتما باید از دستگاه برای لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن استفاده کنید.

گاهی هم برای برطرف کردن گرفتگی هایی که باعث ریخته شدن مواد زائد، اضافی های غذا ، مواد خوراکی، مو، چربی و آشغال به صورت جزئی است می توان از مواد و اسیدهای لوله بازکنی برای رفع گرفتگی‌های ضعیف استفاده کرد.

ولی شاید بعضی مواقع به سلامت افراد ساختمان آسیب برساند . اما اگر علت گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلاب و چربی های زیاد دور لوله ها باشد دیگر نمی شود که از اسیدها برای رفع گرفتگی لوله توالت استفاده کرد. در این حالت باید از دستگاه برای لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن استفاده کرد.

فواید دستگاه برای لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن:

استفاده از دستگاه برای لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن به دلیل زیادی کاربرد دارد ازجمله ابزار ها و تجهیزات مناسب برای باز کردن گرفتگی های بسیار سخت و شدید است.

می توان به کوچک بودن دستگاه و قابل حمل بود آن ، داشتن فنر های بلند برای لوله های بلند و طولانی استفاده کرد، داشتن محفظه ای برای جمع کردن فنر های با اندازه متفاوت ، سرعت بسیار بالا در باز کردن لوله های ساختمان ، داشتن فنر بسیار قوی برای رفع مشکلات گرفتگی ، انعطاف پذیری بسیار بالای فنر، داشتن یک موتور با نیروی محرک لوله بازکنی قوی اشاره کرد.

برای باز کردن لوله های منزل و محل کار و….. خود می توانید به کارشناسان با تجربه ما اطمینان کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با این شماره های که در زیر درج شده است تماس بگیرید.

انواع فنر لوله بازکنی جردن و تخلیه چاه جردن

فنر لوله بازکنی برقی :

این روش برای گرفتگی های سخت لوله توالت کاربرد زیادی دارد. اجزای فنر لوله بازکنی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور فنر لوله بازکنی مانند دریل است که فنر به سر آن وصل می شود. البته فنر لوله بازکنی خاصیت انعطاف پذیری دارد تا بتواند در لوله های خمیده به راحتی عبور کند.

دستگاه فنر لوله بازکنی جردن :

قبل از آن که این دستگاه وارد بازار شود مردم از فنر لوله بازکنی با دریل استفاده می کردند. استفاده از این دستگاه در گذشته به این صورت بود که فنر لوله بازکنی را به سر فنر وصل می کردند و فنر را وارد لوله می کردند و بعد با روشن کردن دریل شروع به باز کردن گرفتگی می کردند.

یکی از معایب این دریل این بود که سرعت اولیه بسیار بالایی داشت. با چرخیدن فنر با سرعت بالا در لوله سر فنر به اطراف لوله ها برخورد می کرد و باعث شکستن لوله می شد.

بعد از مدتی دستگاهی اختراع شد که خیلی کم خطر و قابل ضمانت بود و گرفتگی لوله ها به سرعت رفع می شد و امروزه بیشتر افراد از دستگاه لوله بازکنی استفاده می کنند. این دستگاه دارای یک موتور و فنرهای متفاوت و بلند است که برای رفع گرفتگی های سخت کاربرد دارد .

شما می توانید برای دریافت انواع خدمات رفع گرفتگی لوله در جردن – باز کردن لوله فاضلاب در جردن – تشخیص ترکیدگی لوله در جردن – تخلیه چاه در جردن و هر نوع لوله بازکنی جردن با مجموعه لوله بازکنی پرتقال و بهترین لوله بازکن سیار در منطقه جردن در ارتباط باشید تا بهترین لوله بازکن ها در جردن را به محل مورد نظر اعزام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *