جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه غرب تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی غرب تهران با تانکرهای مکنده قوی با تخلیه کامل 100% چاه فاضلاب و ترمیم و لایروبی چاه با هزینه تخلیه چاه طبق تعرفه اتحادیه

تخلیه چاه غرب تهران

خدمات تخلیه چاه غرب تهران توسط لوله بازکنی پرتقال در سریع ترین زمان و کمترین قیمت در تمام سطح تهران و غرب تهران انجام می شود. 

تمام خدمات تخلیه چاه در غرب تهران با کمک تانکرهای مخصوص که مکندگی بسیار قوی دارند ( تانکرهای ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ لیتری ) انجام می شود. همچنین تخلیه چاه فاضلاب با پمپ های ساکشن قوی مخصوص لایروبی انجام می شود.

شرکت پرتقال برای انواع چاه های صنعتی , خانگی, آشپزخانه و تمام مجتمع های بزرگ و کوچک و آپارتمان های اداری و مسکونی آماده انجام خدمات می باشد. همچنین خدمات تخلیه چاه شبانه روزی به صورت کاملا مکانیزه نیز انجام می شود.

ما از چه دستگاه هایی برای تخلیه چاه غرب تهران استفاده می کنیم؟

ما با داشتن بهترین ابزارآلات و دستگاه ها قوی و مدرن امروزی کار را در سریع ترین زمان و با کمترین خرابی و سرو صدا انجام می دهیم.

استفاده از تجهیزات جدید باعث بالا رفتن دقت در حین انجام کار می باشد. سایت پرتقال مفتخر است با بهترین و بروز ترین دستگاه های مدرن اثری از خرابی را در تاسیسات لوله کشی شما بر جای نخواهد گذاشت.

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید بر روی سایت پرتقال می توانید اعتماد کنید این هست که می توانیم کار انشعاب فاضلاب ساختمان و مجتمع ها را به فاضلاب شهری انجام می دهیم.

رفع گرفتگی انواع لوله های منتهی به فاضلاب

همچنین در صورت نیاز اگر سرویس کار مربوطه تشخیص دهد که نیاز به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و منتهی به آن باشد کار لوله بازکنی را انجام می دهد.

اگر احساس کردید که مشکل دیگری در ساختمان شما روی داده است می توانید به واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا هنگام اعزام سرویس کار مربوط به تخلیه چاه لوله بازکن هم برای کار گرفتگی لوله اعزام شود.

حفاری چاه آب و فاضلاب غرب تهران

همچنین خدمات حفاری چاه آب و فاضلاب در غرب تهران توسط مجموعه سایت پرتقال با کمک بهترین دستگاه های حفاری انجام می شود. علاوه بر این خدمات می توانید از خدمات حفاری کانال های فاضلاب هم استفاده کنید.

پیدا کردن محل درب چاه غرب تهران

یکی از مشکلات در چاه های قدیمی پیدا کردن درب چاه می باشد که کمی مشکل هست. اما حتی اینکار را هم سرویس کاران ما برای شما انجام می دهند.

همچنین بعد از کار تخلیه چاه و کارهای بعدی دیگر مقنی کار ما درب چاه شما را به خوبی سر جایش قرار می دهد تا برای تخلیه دوباره دیگر کار سختی را نداشته باشید.

حفر چاه نو در غرب تهران

با کمک بهترین سرویس کاران سایت پرتقال می توانید انواع چاه جدید را در کنار چاه قدیمی حفر کنید. همچنین حفار ی انواع چاه ارت نیز توسط ما انجام می شود.

 

تعمیر چاه ریزشی در غرب تهران

یکی از مشکلات مردم در ساختمان ها خرابی چاه فاضلاب می باشد که ممکن است باعث ریزش چاه به مرور زمان شود. پیشنهاد می کنیم اگر احساس کردید که چاه شما ترک برداشته و یا آب از آن بیرون می آید حتما برای تخلیه چاه و بررسی آن هر چه سریعتر اقدام کنید.

اگر چاه شما ریزش کرد مطمئن باشید که در سریع ترین زمان برای حل مشکلات شما نیروی متخصص را اعزام می کنیم. کار تعمیر چاه ریزشی بسیار وقت گیر می باشد و باید صبر و حوصله زیادی را به خرج دهید.

زیرا این کار بسیار مهم می باشد و نیاز هست که تمام کارهای آن با حوصله انجام شود.

 

کفتراشی و لایروبی در غرب تهران

هر زمان بعد از تخلیه چاه و یا تعمیر چاه ریزشی باید کار لایروبی و کفتراشی چاه انجام شود. مهم ترین ویژگی کفتراشی و لایروبی چاه که باز کردن روزنه های فرار آب از چاه و افزایش حجم چاه می باشد نام برد.

اگر از کول گذاری در چاه فاضلاب استفاده نکرده باشید کار کف تراشی چاه به خاطر ریزش دیواره چاه به سمت کف چاه بیشتر طول خواهد کشید.

 

کول گذاری بعد از تخلیه چاه در غرب تهران

بعد از کفتراشی و لایروبی چاه می توان به خدمات طوقه چینی اشاره کرد که این کار یکی از مهم ترین کارها برای مستحکم کردن چاه فاضلاب هست.

به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از کول گذاری در چاه های فاضلاب چه قدیمی و چه چاه نو استفاده کنید. زیرا باعث ماندگاری بسیار زیاد چاه فاضلاب می شود و خطر ریزش چاه را به شدت کاهش می دهد.

ضمن اینک برای کارهای لایروبی و کفتراشی دوباره کار را بسیار راحت تر می کند. زیرا اگر کول گذاری انجام شود دیگر خاک و ماسه دیواره چاه به سمت کف چاه ریزش پیدا نمی کند.

اینکار باعث می شود که هم ماندگاری چاه شما بیشتر شود و هم چاه فاضلاب شما به خاطر عدم ریزش خاک دیواره و فرار آب به سمت زیر زمین خیلی زود پر نمی شود.

 

خدمات سپتیک خانگی و صنعتی

یکی از بهترین کارها و ضروری ترین برای تاسیسات امروزی و حفظ بهداست محیط زیست استفاده از سپتیک تانک در منازل یا ساختمان ها و همچنین در صنعت می باشد.

اگر ساختمان های بزرگ و کارخانجات صنعتی دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از سپتیک تانک ها برای لوله کشی فاضلاب استفاده کنید.

کار سپتیک ته نشین کردن مواد جامد در انتقال آب و فضولات به سمت چاه فاضلاب می باشد. بعد از انتقال آب فاضلاب به سمت سپتیک آب تمیزتر به سمت فاضلاب یا لوله فاضلاب شهری حرکت می کند.

اصولا سپتیک را در زیر زمین دفن می کنند و از سمت دیگر به لوله فاضلاب شهری وصل می شود. ضمن اینکه بهتر است برای تخلیه سپتیک اگر متوجه شدید که از حد معمول مواد جامد پر شده است برای خالی کردن آن اقدام کنید. اما همه مواد فضولات را خالی نکنید. بگذارید مقدار کمی از فضولات در سپتیک تانک باقی بماند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *