جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی دهکده المپیک

لوله بازکنی دهکده المپیک شبانه روزی ارزان 100% تضمینی و رفع گرفتگی بدون کثیف کاری با رعایت کامل بهداشت و قیمت ارزان و حضور فوری 20 دقیقه ای لوله بازکن سیار

لوله بازکنی دهکده المپیک💎 شبانه روزی بدون تعطیلی
سراسر دهکده المپیک⏱️ 20 دقیقه ای می رسیم
ارزان ترین لوله بازکنی دهکده المپیک✅ قیمت کمتر از نرخ اتحادیه
100% ضمانت باز شدن✅ پرداخت بشرط رفع گرفتگی

اگر با مشکل گرفتگی لوله سینک آشپزخانه، توالت و حمام مواجه هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک دارید میتوانید شبانه روزی با شماره 09195035080 (عزتی) جهت اعزام فوری لوله بازکن سیار تماس بگیرید. انجام کار 100% تضمینی، بدون کثیفی با فنر برقی حرفه ای می باشد.

لوله بازکنی دهکده المپیک

لوله بازکنی شبانه روزی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک یکی از خدمات لوله بازکنی منطقه 22 تهران شرکت لوله بازکنی پرتقال است. در هنگام بروز مشکلات مانند گرفتگی لوله فاضلاب در توالت، حمام، پارکینگ، آشپزخانه، پشت بام و سایر مکان‌ها، به خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک نیاز خواهید داشت.

هر زمان که این نوع مشکلات برای شما پیش آمد، کافی است با یک تماس، نزدیک‌ترین سرویسکار را به محل خودتان بیابید و درخواست اعزام نیروی فنی را در شرکت پرتقال ثبت کنید.

تیم فنی لوله بازکن دهکده المپیک با سرعت به محل اعزام می‌شود تا با استفاده از دستگاه‌های حرفه‌ای، بدون نیاز به تخریب و با حداقل کثیف‌کاری، مشکل را برطرف نماید.

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک به صورت فوری، شبانه‌روزی و بدون ایجاد کثیف‌کاری انجام می‌شود. این خدمات از روش‌های نوین با کیفیت عالی بهره می‌برند.

لوله بازکنی شبانه روزی دهکده المپیک

علل گرفتگی لوله فاضلاب دهکده المپیک

قبل از انجام خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک، مناسب است که ابتدا دلایل گرفتگی فاضلاب در ساختمان را شناسایی کرده و سپس برای رفع این مشکلات اقدام نمایید.

در مورد دلایل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب در دهکده المپیک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. موی بلند
 2. رسوب
 3. روغن و چربی
 4. افتادن اشیا داخل لوله
 5. وجود سیمان، شن، ماسه و قیر در لوله
 6. ورود پسماند مواد غذایی، سبزیجات و میوه به داخل لوله
 7. کم بودن شیب لوله

 

همه این عوامل می‌توانند به مرور زمان باعث گرفتگی و انسداد چاه فاضلاب در دهکده المپیک شوند و به شما مشکلاتی ایجاد کنند.

در صورت بروز چنین مشکلاتی، نگرانی نکنید، زیرا تیم سرویسکاران شرکت پرتقال در دهکده المپیک با سرعت و به سهولت قادر به باز کردن لوله فاضلاب گرفته شده شما با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته می‌باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی در دهکده المپیک انجام می شود به شرح زیر می باشد:

 • لوله بازکنی آشپزخانه در دهکده المپیک
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی در دهکده المپیک
 • لوله بازکنی چاه حمام دهکده المپیک
 • لوله بازکنی کفشور پشت بام، حیاط و پارکینگ دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک

قیمت لوله بازکنی دهکده المپیک

قیمت ارائه خدمات در شرکت پرتقال بر اساس تعرفه اتحادیه تعیین می‌شود، و هر گونه افزایش یا کاهش در قیمت به دقت تعرفه مصوب و مشخص شده توسط اتحادیه منطبق است، که در زیر توضیح داده شده است.

هزینه لوله بازکنی در دهکده المپیک به عوامل متنوعی وابسته است که در زیر به تفصیل ذکر شده‌اند:

 1. متراژ فنر: در برخی از بخش‌های ساختمان، مانند لوله کفشور پشت بام یا برخی توالت‌ها که متراژ لوله آن‌ها زیاد است، نیاز به استفاده از فنرهای بلند با طول بیش از 10 متر وجود دارد.
 2. نوع فنر: با توجه به نوع گرفتگی، انواع مختلفی از فنرها وجود دارند. برای مثال، در صورت گرفتگی شدید توالت‌های فرنگی و ایرانی، از فنرهای مناسب برای کاسه فرنگی یا کاسه ایرانی استفاده می‌شود.
 3. میزان گرفتگی: اگر شدت گرفتگی بسیار زیاد باشد و کار برای باز کردن لوله دشوار باشد، هزینه نیز کمی بیشتر خواهد بود.
 4. قطر لوله: برخی اوقات، استفاده از فنرهای حرفه‌ای و ریز برای لوله‌هایی با قطر کوچک مانند لوله فاضلاب تراس (در قطر 2 اینچ) ضروری است. همین مسئله برای لوله‌های با قطر بزرگ نیز صادق است.
 5. وجود رسوب، سیمان، شن، ماسه و گل در لوله فاضلاب.
 6. افتادن اشیاء داخل لوله.

 

تمام این عوامل در تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی در دهکده المپیک تأثیرگذار هستند و مبنای تعرفه مصوب اتحادیه را تشکیل می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *