جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه کمتر از نیم ساعت همراه ضمانت

لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه تجریش توسط سایت پرتقال به همراه خدمات حفاری چاه و تشخیص ترکیدگی لوله با کمک سرویس کاران با تجربه ما که بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارند. خدمات لوله بازکنی در تجریش در کمتر از نیم ساعت انجام می شود. لوله بازکنی تجریش با کمک دستگاه های مخصوص رفع گرفتگی لوله در تجریش بدون کوچکترین خرابی و با دقت بسیار زیاد انجام می شود. شماره تماس ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ آقای عزتی

به غیر از تخلیه چاه و لوله بازکنی تجریش تهران در چه مناطقی خدمات می دهیم؟

تمام مناطق استان تهران و همچنین استان البرز تحت پوشش سرویس کاران ما در خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله می باشند. با بیش از ۲۰۰ سرویس کار در تمام مناطق استان تهران و البرز و کرج در کمتر از نیم ساعت منتظر خدمات رسانی ما باشید. با حضور لوله بازکن ما در تجریش شما می توانید وجه تمایز خدمات ما را با سایر مجموعه های لوله بازکنی تجریش مشاهده کنید.

خدمات رسانی به مناطق مختلف تهران در لوله بازکنی پرتقال:

 • تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی پیروزی
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانپارس
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی سعادت آباد
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شریعتی
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک غرب
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی نارمک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی نیاوران
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی ونک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی فرمانیه
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی جردن
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی الهیه
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی زعفرانیه
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی تجریش

ضمانت اجرای خدمات لوله بازکنی در تجریش

سایت پرتقال برای جلب رضایت مشتریان در کنار خدمات خود ضمانت اجرای خدمات را نیز انجام می دهد. بدین صورت می باشد که بعد از پایان خدمات لوله بازکنی تجریش و رفع گرفتگی لوله در تجریش در صورتی که شما از میزان خدمات ما راضی بودید کار به اتمام می رسد. در ضمن شما می توانید در حین کار سرویس کار لوله بازکن با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید از ما سوال خود را بپرسید.

سرویس کاران ما در رفع گرفتگی لوله در تجریش

مهم ترین مزیتی که تمامی سرویس کاران ما دارند داشتن تجربه ۲۰ ساله در ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و لوله کشی تاسیسات و انجام انواع تعمیرات شیرآلات ساختمانی و صنعتی می باشد. تعهد و حفط امانت داری جزء ویژگی های اخلاقی سرویس کاران ما در هنگام اجرای خدمات می باشد. همراه داشتن تمام ابزارآلات لازم برای رفع تمام مشکلات لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه تجریش در زمان کم و حفظ نظافت و پاکیزگی بعد از پایان کار جزء خصوصیات کاری تعمیرکاران ما می باشد.

همکاران ما برای لوله بازکنی در تجریش به تمام نقاط منطقه آشنایی کامل دارند و بعد از تماس شما در کمتر از نیم ساعت خود را به محل مورد نظر خواهند رسانید. بعد از شناسایی مشکل و تشخیص ابزارآلات لازم برای رفع مشکل لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه تجریش خیلی سریع برای حل آن اقدام می کنند.

یکی از اهداف ما ارائه خدمات سریع به همراه دسترسی آسان همشهریان ما به انواع خدمات تاسیساتی مربوط به لوله کشی و لوله بازکنی منطقه تجریش و در تمام نقاط تهران هست. همچنین در هر ساعت از شبانه روز و هر موقع که مشکلی در سیستم لوله کشی منزل شما در تجریش رخ داده است می توانید با واحدهای پشتیبانی تماس بگیرید. در ضمن حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی تماس شما خواهیم بود.

چرا به خدمات لوله بازکنی منطقه تجریش نیاز دارید؟

ممکن است یک گرفتگی در لوله منزل شما باعث شده که بوی بدی وارد خانه شده است. ابتدا باید بدانید که کدام لوله مسدود شده است تا بتوانید با باز کردن آن بوی بد را دفع کنید. و شاید لوله سرویس بهداشتی شما دچار گرفتگی شده باشد که علت آن می تواند وجود فضولات در قسمت زانوی لوله ها و عدم ورود فضولات به داخل چاه فاضلاب شده باشد.

اصلا شاید گرفتگی در لوله های حمام شما اتفاق افتاده باشد که در این صورت می توان به عواملی مانند وجود موهای زائد که باعث می شود به مرور زمان مواد دیگری نیز به آن بچسبد و کاملا راه فرار آب را ببندد. همچنین ممکن است وجود سیمان در لوله ها و سفت شدن آنها به مرور زمان راه فرار آب به سمت چاه فاضلاب را بسته باشد که باید با کمک دستگاه فنرزنی مشکل را رفع کرد. با کمک سر فنر مخصوص می توان هر نوع گرفتگی سخت را در لوله ها از بین برد.

نکته مهم: باید خیلی مراقب باشید که به هیچ وجه از دستگاه هایی که برای رفع گرفتگی لوله در تجریش استفاده می شود بدون داشتن تجربه استفاده نکنید.

اگر از دستگاه هایی مانند تراکم هوا – پمپ باد و دستگاه فنرزنی برای لوله بازکنی در تجریش بخواهید استفاده کنید باید بدانید که هر کدام از این دستگاه ها باید بر اساس نوع لوله – نوع گرفتگی لوله و میزان طول و عمق لوله تنظیم شود.

پس اگر این مراحل را نمی دانید توصیه می کنیم که از انجام کار توسط خودتان صرفنظر کنید. زیرا در صورت استفاده غلط از این دستگاه ها مطمئن باشید که مشکلات شما بیشتر خواهد شد. که در اینصورت باید برای حل مشکلات بیشتر هم هزینه بیشتری را پرداخت کنید و حتی باید برای رفع کامل مشکل قسمتی از خانه خود را خراب کنید.

اکثر مردم فکر می کنند وقتی گرفتگی لوله را برطرف کرده اند دیگر مشکلی رخ نخواهد داد و هر وقت هم که دوباره انفاق افتاد می توانند با همان روش قبلی آن مشکل را حل کنند. اما نمی دانند که ممکن است فضولاتی که به مرور زمان از بین می روند شاید در قسمت عمیق تری از لوله دوباره با عث مسدود شدن لوله شوند. اینگونه مواقع به سختی می توانید گرفتگی را برطرف کنید.

دلیل آن این هست که شما نمی توانید درون لوله ها را مشاهده کنید و وقتی که گرفتگی های درون لوله ها را به سمت عمق بیشتر لوله ها حرکت می دهید, ممکن است که قسمتی از فضولات در عمق بیشتر لوله هنوز وجود داشته باشد و به داخل چاه نرود.

پیشنهاد ما به شما این هست که حتما برای دریافت خدمات لوله بازکنی تجریش تهران از لوله بازکن های با تجربه کمک بگیرید تا مشکل شما در سریع ترین زمان حل شود.

سرویس کاران لوله بازکنی منطقه تجریش و دیگر مناطق پرتقال بعد از پایان کار و تست کارهای انجام شده توصیه های مهمی را به شما خواهند داد تا ار هر گونه مشکلات در سیستم لوله کشی منزل خود جلوگیری کنید.

تخلیه چاه در تجریش تهران

افزایش ساختمان سازی در منطقه تجریش باعث شده که اکثر چاه های فاضلاب در مدت کمی پر شوند. این اتفاق می تواند باعث آزرده خاطر شدن مردم شود. بدترین اتفاق هم می تواند بوی بدی باشد که از درون چاه فاضلاب به شمت داخل خانه می آید که غیر قابل تحمل می باشد. بهتر است برای تخلیه چاه تجریش خیلی سریع اقدام کنید زیرا ممکن است نفوذ فضولات و مخصوصا آب باعث کثیفی زیادی در سطح زمین و مخصوصا باعث سست شدن پی ساختمان شود.

خدمات دیگر تخلیه چاه تجریش:

 • حفاری چاه در تهران
 • کول گذاری و طوقه چینی
 • لایروبی و کف تراشی
 • تعمیر چاه قدیمی و ریزشی
 • حفر چاه ارت و چاه آب

مهم ترین روش های لوله بازکنی منطقه تجریش

۱- لوله بازکنی تجریش با کمک دستگاه فنر زنی:

با کمک این دستگاه مدرن که از دو قسمت فنر و موتور تشکیل شده اکثر گرفتگی ها برطرف خواهد شد. فنر را به موتور وصل کرده و به داخل لوله هدایت می کنیم تا به محل گرفتگی برسد. استفاده از این دستگاه بسیار فنی می باشد و پیشنهاد می شود حتی اگر کمی تجربه هم دارید باز به سراغ این دستگاه نروید.

۲- لوله بازکنی در تجریش با کمک دستگاه تراکم هوا و فشار هوا:

خیلی از مواقع شاید با فشار به یکباره هوا گرفتگی لوله باز شود. اینکار با دستگاه تراکم هوا که به صورت فشرده کردن هوا و خروج به یکباره آن داخل لوله انجام می شود. شاید نیاز باشد که چند بار اینکار را انجام دهید تا مشکل حل شود. البته بعد از پایان کار بهتر است که با باز کردن شیر آب و تست گرفتگی لوله از انجام شدن صحیح خدمات خود آگاهی پیدا کنید.

۳- رفع گرفتگی لوله در تجریش با کمک اسید لوله بازکنی:

استفاده از محلول لوله بازکنی برای بازکردن لوله در تجریش یک روش دیگری هست که اکثر مردم از آن برای رفع گرفتگی لوله استفاده می کنند. بهتر است که از این روش خیلی کم استفاده کنید. زیرا باعث می شود به مرور زمان دیواره لوله ها نازک شده و باعث ایجاد نم و رطوبت در سقف و دیوار منازل شود.

۴- دستگاه پمپ باد برای رفع گرفتگی لوله در تجریش:

یا کمک این دستگاه آب را در یک مخزن پر فشار جمع کرده و با فشار هوا به همراه آب به درون لوله باعث رفع گرفتگی لوله می شود. مراقب باشید که ممکن است این فشار شدید باعث ترکیدگی لوله نشود.

۵- دستگاه فنر لوله بازکنی دستی یا خانگی:

این دستگاه ها که از قدیم تا به امروز در اکثر خانه ها یافت می شود برای گرفتگی های سطحی استفاده می شود. دقت کنید موقعی که می خواهید از این دستگاه استفاده کنید شیر آب را باز کنید و به همراه جریان آب فنر خانگی را روی مجرای ورودی لوله قرار دهید تا با فشار به یکباره هوا لوله باز شود. چند بار اینکار را تکرار کنید اگر دیدی که نتوانستید این مشکل را حل کنید مطمئن باشید که کار از کار گذشته است و باید چاره ای جدی برای حل آن بیاندیشید.

تلفن خود را بردارید با شماره تماس های دفتر مشکل خود را بگویید اگر کارشناسان ما توانستند به شما کمک کنند خودتان مشکل را حل کنید.

اگر نیاز به بازدید بود با هماهنگی بین شما و سرویس کار مورد نظر برای خدمات لوله بازکنی تجریش مشکل را به سادگی حل خواهیم کرد.

تشخیص ترکیدگی لوله در تجریش:

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی دیگر از خدمات است که به شما مشتریان در تجریش تهران ارائه می دهیم. تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب ، لوله های حمام ، لوله های آشپزخانه ، لوله های شوفاژ و… همراه با دستگاه به صورت حرفه ای به مجموعه لوله بازکنی پرتقال بسپارید.

خدمات ما برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

 •  تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب در منطقه تجریش
 •  تشخیص نشتی لوله های حمام ، آشپزخانه
 •  نشت یابی قسمت های مختلف لوله های آب و فاضلاب
 •  علت بوی بد و رفع آن در ساختمان
 •  تعمیر ترکیدگی و نشتی انواع لوله های آب
 •  رفع شوره دیوار و نم و رطوبت و گچ کاری مجدد

برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله در ابتدا حدس می زنیم کجا آسیب دیده است .سپس منطقه ای که مورد نظر هست را با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بررسی می کنیم. برای جلو گیری از این مشکلات و خرابی ها امروزه با پیشرفت تکنولوژی مدرن برای تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله ها از دستگاه هایی استفاده می شود که کار را برای کارکنان راحت تر می کند و همچنین به خانه شما آسیب زیادی وارد نمی شود و در وقت و هزینه بسیار صرفه جویی می شود.

گروه پرتقال به خاطر ارائه خدمات با ارزش و با کیفیت به تمام مردم تهران و کسب بهترین سایت در ارائه خدمات لوله بازکنی در تهران و تجریش آماده هر گونه قرارداد با شرکت ها و مجتمع های محدوده تجریش برای خدمات لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش – حفاری چاه تجریش – رفع گرفتگی لوله تجریش – تشخیص شکستگی لوله در تجریش – تعمیر چاه ریزشی منطقه تجریش – نقشه لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان – تعویض و تعمیر شیرآلات و اتصالات و خدماتی از این قبیل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *