جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی میرداماد

خدمتی دیگر از لوله بازکنی پرتقال , خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی میرداماد در تهران با کمک سرویسکارانی با تجربه ی بالای ۲۰ سال در در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه و با کمک بهترین دستگاه های تخلیه چاه و لوله بازکنی میرداماد در خدمت شماست.

۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸ عزتی 

ضمانت ۱۰۰% خدمات لوله بازکنی در میرداماد همراه با اعزام نیم ساعته لوله بازکن به میرداماد تهران در مجموعه لوله بازکنی پرتقال و رفع هر گونه مشکل دیگر در مورد لوله های آب و فاضلاب منزل شما از ویژگیها و وجه تمایز مجموعه ما با دیگ مجموعه های هست که کار تخلیه چاه – رفع گرفتگی لوله – باز کردن لوله فاضلاب و در نهایت خدمات لوله بازکنی میرداماد را در تهران و در محل انجام می دهند.

پر شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله فاضلاب از مسائلی است که ممکن است در هر زمان و هر ساختمانی اتفاق بیفتد. پر شدن چاه ، بسته به عوامل مختلف ، در زمانهای مختلفی اتفاق می افتد.

مثلا در چاه هایی که در قسمت های کوهستانی شهر باشند سنگی باشند ، دارای کشش آب کمتری هستند و همین کار باعث پر شدن زود به زود چاه در چند سال می شود ولی چاه هایی که دارای کشش بالایی هستند و از جنس شنی ، شاید پس از ۲۰ یا ۲۵ سال پر شوند.

برای لوله بازکنی و تخلیه چاه می توانید از کارشناسان تیم پرتقال برای رفع این مشکل با آن ها تماس بگیرید و سوالات خود را با آن ها درمیان بگذارید.

مایع شیمایی برای لوله بازکنی میرداماد:

در بسیاری از مواقع برای گرفتگی کم و ضعیف چاه از مایع لوله باز کن، پودری شکل است که مانند اسید از آن استفاده می شود. شاید این مواد در کوتاه مدت بتواند مشکل شما را حل کند.

ولی اگر شی بزرگ و سفتی درون لوله های آب و یا فاضلاب گیر کرده باشد، چاره ای جز تخلیه و لوله بازکنی تخصصی نیست. در مورد مواد لوله بازکنی باید زمان استفاده نکردن از آب درون لوله را با توجه به دستورالعمل هر کارخانه مد نظر قرار دهید.

تلمبه دستی برای لوله بازکنی میرداماد:

بسیاری از افراد برای باز کردن لوله از تلمبه نیز استفاده می کنند. این روش هم به دلیل مکشی که دارد می تواند مواد ریز را جا به جا کرده و راه را برای عبور آب باز کند. نکته ای که در مورد استفاده از تلمبه دستی دارای اهمیت است این است که سطح دایره ای تلمبه باید تمام سطح خروجی چاه را بپوشاند تا هوا از زیر آن خارج نشود.

اسید لوله بازکنی میرداماد:

این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از اسید لوله بازکن برای باز کردن لوله چاه، به دلیل قدرت بالایی که در خوردن اشیا دارد، ممکن است مواد زاید گیر کرده درون لوله و شیرآلات را از بین ببرید، ولی می تواند باعث از بین رفتن و خورده شدن لوله ها بشود. قطعا آسیب جدی اسید برای بدن و پوست شما ضرر دارد وحتما نکات ایمنی را رعایت کنید.

استفاده از محلول لوله بازکنی باید چه مواردی را رعایت کنیم؟

محلول مایع را داخل مجرای فاضلاب ریخته و بر اساس دستور العمل پس از گذشت مدت زمانی که روی بطری درج شده است آب را باز کنید. باید دقت کنید باقی ماندن محلول شیمیایی باعث خوردگی لوله های فلزی یا حتی لوله های پلاستیکی و سبب پوسیدگی آن ها می شود.

آیا مجموعه لوله بازکنی پرتقال مناطق دیگر هم خدمات می دهد؟

بله! مجموعه لوله بازکنی پرتقال علاوه بر خدمات لوله بازکنی میرداماد همچنین در مناطق دیگری هم خدمات رفع گرفتگی لوله و باز کردن لوله فاضلاب را هم انجام می دهد. مانند مناطق زیر:

 • لوله بازکنی تهران نو
 • لوله بازکنی لویزان
 • لوله بازکنی میرداماد
 • لوله بازکنی یوسف آباد
 • لوله بازکنی سهروردی
 • لوله بازکنی عباس آباد
 • لوله بازکنی رسالت
 • لوله بازکنی گیشا
 • لوله بازکنی استقلال
 • لوله بازکنی تهرانپارس
 • لوله بازکنی آزادی
 • لوله بازکنی طرشت
 • لوله بازکنی تهرانسر
 • لوله بازکنی مرزداران
 • لوله بازکنی جنت آباد
 • لوله بازکنی ستارخان
 • لوله بازکنی درکه
 • لوله بازکنی سعادت آباد
 • لوله بازکنی شریعتی
 • لوله بازکنی اقدسیه
 • لوله بازکنی زعفرانیه
 • لوله بازکنی دزاشیب
 • لوله بازکنی جردن
 • لوله بازکنی تجریش
 • لوله بازکنی نیاوران

دلایل پر شدن چاه:

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به خوبی حرکت نمی کند ، این اشکال معمولا در خانه های قدیمی بیشتر به چشم می خورد هر از گاهی باید با سیفون تلمبه زدن یا ازمواد باز کننده لوله مثل مایع لوله بازکنی یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود .

اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می شود . چون اسید باعث از بین رفتن لوله ها می شود ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه استفاده از لوله باز کن ها مثل دستگاه فنر زنی صنعتی هست لوله کش ها از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می کنند که هیچ صدمه ای به لوله وارد نمی کند.

برای اطلاعات بیشتر از لوله بازکنی و تخلیه چاه میرداماد می توانید با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه میرداماد:

بعضی روش های عمومی و عادی و اولیه وجود دارند که از مردم عادی نیز می توانند آن کار را انجام دهند مانند استفاده از محلول های لوله بازکنی خانگی و یا استفاده از پمپ های دستی لوله بازکنی و ….

استفاده از روش هایی مانند فرو بردن چوب در سیفون توالت و … بسیار بسیار خطرناک بوده و امکان تخریب سیستم لوله کشی و ترکیدگی لوله های فاضلاب و بروز نشتی فاضلاب و تخریب ساختمان های اطراف را دارد.

ولی بخشی از این ابزارها و دستگاه ها هستند که در تخلیه چاه و لوله بازکنی منطقه میرداماد بسیار دارای اهمیت هستند که این دستگاه ها عبارتند از:

فنر لوله بازکنی :

فنر لوله بازکنی میرداماد رایج ترین دستگاه برای لوله بازکنی در تهران است که به دو نوع عمده ی فنی لوله بازکنی دستی و دستگاه فنر لوله بازکنی تقسیم می شود. این را هم باید بدانید که فنر های چاه بازکنی با قطر و طول های مختلفی وجود دارند و هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.

همچنین سر این فنرها قابل تعویض هستند و هر کدام از این سرفنرها، کاربرد مخصوص به خود را دارند که تشخیص استفاده از هرکدام از این سر فنر ها سری فنر به عهده ی شخص فنی کار بوده که بر اساس تشخیص نوع گرفتگی چاه، از آن استفاده می شود.

به عنوان مثال برای درآوردن انگشتر از چاه، از سرهای فنر حلقوی استفاده می شود و همچنین بازکردن لوله های حمام با فنر شماره ۱۲ مخصوص لوله بازکنی حمام انجام می شود.

دستگاه ترکم هوا:

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی در لوله ها، یکی از راه های پیشرفته است. این روش برای رفع گرفتگی هایی که به علت وجود خاک و مواد جامد باعث گرفتگی شده اند ، به کار می رود.

محلول های لوله بازکنی مجاز

روش های ترکیبی لوله بازکنی میرداماد:

روش های ترکیبی لوله بازکنی مانند استفاده از تجهیزات صنعتی به صورت همزمان با مواد شوینده هستند. که جهت لغزنده کردن سطح لوله ها و جدا کردن چسبندگی موجود در جسمی که در داخل لوله ایجاد گرفتگی کرده است، به کار می رود.

پودر لوله بازکنی میرداماد:

یک وسیله ی کمکی برای رفع گرفتگی است. قبل از ساخت و تولید محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله ها، از پودر لوله بازکن (چنته) استفاده می کردند. البته با آمدن محلول های لوله بازکنی به بازار، استفاده از پودر ممنوع شده است. برای استفاده از این پودر ابتدا باید آن را درون لوله ریخت. باید مطمئن شد که لوله خشک است و پس از چند دقیقه ، در لوله آب ریخته شود.

طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب:

طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب و چاه آب شیوه ای است که در آن کول هایی که از سیمان درست شده است را از قسمت پایین چاه تا بالای چاه قرار می دهند که در این روش کول ها از ریزش چاه جلوگیری می کند و در نتیجه عمر چاه نیز افزایش می یابد که باید توسط نیروی انسانی با مهارت بالا و با تجربه انجام شود.

از کول در هنگام حفاری چاه های برای جلوگیری از ریزش خاک به درون چاه استفاده می کنند. استفاده از کول درون چاه ها بسیار مناسب است و مزیت های بسیاری دارد. زیرا از ریزش چاه جلوگیری کرده و مانع از ریزش خاک و به درون چاه آب وفاضلاب می شود.

نشانه هایی از پر شدن چاه:

۱- مشاهده سوسک های زیاد در راه های خروجی ازچاه.

۲- یکی دیگر از نشانه های گرفتگی ناگهانی آب ریز فاضلاب می باشد به شکلی که با مصرف آب از طبقات بالایی سطح آب رو به افزایش باشد.

۳- در زمین های شنی خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است دلیل پرشدن این نوع چاه ها از فضولات کف صابون و چربی ها بر جداره دیوار چاه نشست می کند و باعث عدم مکش آب می شوند و با لایروبی و تخلیه چاه می توان مشکل را برطرف کرد.

۴- یکی دیگر از بزرگترین مشکلات چاه ، ریختن روغن به درون چاه می باشد. که قاتل انبار چاه است. در این مورد تمامی روزنه های چاه را چربی گرفته و باعث عدم نفوذ آب می شود. که بیشتر درچاه های رستوران ها دیده می شود. دراین مورد تخلیه چاه ولایروبی چاه باید انجام گردد و نیاز به تراش انبار چاه است.

تخلیه چاه در زمین های ماسه ای کمتر انجام می گیرد.

زمین های ماسه ای آبکش خوبی دارند یعنی آب را در خود جذب می کنند. ولی درزمین های که خاک آن از جنس رس است مخصوصا در جنوب تهران برعکس می باشد و چاه زود به زود پر می شود و نیاز است تخلیه چاه انجام شود.

عمده ترین و خطرناک ترین مشکل چاه ریزش چاه می باشد که همگی ازآن غافل هستیم. ریزش چاه به نوعی می باشد. که چاه تا زیر طوقه چاه پر می شود و شروع به شستن خاک های اطراف طوقه چاه می کند که به مرور زمان باعث خرابی طوقه وریزش طوقه چینی می شود. بارها دیده شده که طوقه چاه ریزش کرده.

چه زمانی چاه نیاز به لایروبی دارد؟

پر شدن چاه نشانه هایی دارد ، برای مثال بوی گند فاضلاب، باز نشدن توالت، بالا آمدن آب توالت، وجود حشراتی مثل سوسک، گرفتگی توالت و در زمین های غیرماسه ای، نداشتن کشش آب در خاک می تواند از نشانه های پر شدن چاه باشد.

معمولا در بیشتر خانه ها و ساختمان ها چاه های فاضلاب به صورت جذبی هستند. چاه های جذبی بیشتر در زمین هایی هستند که خاک آن می تواند فاضلاب را دفع کند. یک چاه استاندارد باید بتواند آب و فاضلاب درون خودش را به خوبی جذب کند. اگر چاه استاندارد نباشد یا زمینی که در آن چاه زده شده خاکش مرغوب نباشد، چاه زودتر از زمان عادی پر شده و نیاز به تخلیه و لایروبی دارد.

برای اطلاعات بیشتر از لوله بازکنی در میرداماد و تخلیه چاه میرداماد می توانید با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *