جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی ستارخان

می دانیم که گرفتگی چاه فاضلاب ، دستشویی ، لباسشویی برایتان دغدغه ی ذهنی شده ما می توانیم این دغدغه ها را رفع کنیم با خدمات لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان به صورت شبانه روزی برای شما انجام می شود در سریع ترین زمان در محل مشخص شده، خود را می رسانیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان می توانید با شماره های در زیر درج شده است تماس بگیرید و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازکنی پرتقال

اگر در منطقه ای به غیر از ستارخان هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید می توانید با مجموعه پرتقال در ارتباط باشید.

 • لوله بازکنی دروس
 • لوله بازکنی اقدسیه
 • لوله بازکنی زعفرانیه
 • لوله بازکنی شریعتی
 • لوله بازکنی پونک
 • لوله بازکنی شهران
 • لوله بازکنی مرزداران
 • لوله بازکنی جنت آباد
 • لوله بازکنی ستارخان
 • لوله بازکنی طرشت
 • لوله بازکنی تهرانسر
 • لوله بازکنی پاسداران
 • لوله بازکنی سهروردی
 • لوله بازکنی شمیران
 • لوله بازکنی نارمک
 • لوله بازکنی شوش
 • لوله بازکنی اسلامشهر
 • لوله بازکنی تهران نو

تعریف لوله بازکنی:

لوله بازکنی به فرآیندی گفته می شود که در صورت گرفتن لوله های فاضلاب با استفاده از یک دستگاه ژنراتوری که با دینام کار می کند باید به برق وصل شود . یک فنر لوله ای در متراژهای مختلف ۳، ۴ ، ۵ ، ۷ ، ۹ ، ۱۰ و بیشتر قطر های مختلف بسته به متراژ لوله فاضلاب که با هر نوع گرفتگی افتادن اشیاء و…. دچار مشکل شده است توسط یک فرد متخصص و با مهارت بالا و استفاده از دستگاه های گرفتگی لوله برطرف و باز می شود.

علت اصلی گرفتگی لوله ها:

علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر موادی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. بعضی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد مثل مو ، مواد پلاستیکی ، جربی فراوان و غیره …. باعث می شود که این مواد کل سطح لوله را می پوشاند و مانع رفت آب به داخل فاضلاب می شود و آب در سینگ ظرفشویی یا توالت فرنگی بالا می زند.

و همین باعث سر ریز شدن چاه فاضلاب می شود و باعث بوی بد فاضلاب در ساختمان می شود. بالا زدن آب توالت و گرفتگی توابت، باز نشدن توالت ، وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و…. همه زیر سر همین گرفتگی است که باعث این خرابی ها می شود. در زمین های غیر ماسه ای بودن خاک این گرفتگی ها به وجو می آید.

علت آن هم کم قطر بودن چاه و ندشتن انباری ، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی خطر پر شدن چاه خیلی کمتر اتفاق می افتد چون آب را در خود جذب می کند.

لوله بازکنی ستارخان یکی از مهم ترین خدمات سایت پرتقال می باشد . لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان به صورت صحیح و منظم مشکلات شما ا بررسی و رفع مشکل می کند.

لوله بازکنی در ستارخان و تخلیه چاه ستارخان:

این سایت با داشتن بروز ترین وسایل و تجهیزات لوله بازکنی و تخلیه چاه باعث جلب رضایت مشتریان شده است. این سایت با داشتن انواع پمپ لجن کش و انواع تانکرهای با اندازه بزرگ و کوچک تلاش خود را می کند تا تجهیزات مدرن استفاده کند.

در آوردن اشیای قیمتی از داخل لوله توسط لوله بازکنی ستارخان:

در لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان برای این که جواهرات و اشیای قیمتی را از ذاخل چاه یا لوله فاضلاب در بیاوریم سرویس کاران ستارخان این کار تا آخر به نفع صحیح انجام می دهند و نگران نباشید. با انواع تجهیزات که لوله بازکنی ستارخان دارد می تواند شی قیمتی شما را از لوله در بیاورد.

روش های مختلف لوله بازکنی :

رایج ترین روش برای لوله بازکنی استفاده از فنر می باشد که به صورت برقی عمل می کند. با متراژ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. نوع فنر زدن به گرفتگی لوله بستگی دارد که گرفتگی چگونه است و چه چیزی باعث گرفتگی شده است.

یک نوع فنر دستی وجود دارد که بیشتر به صورت روش خانگی است که برای مشکلات کوچک کارایی خوبی دارد. علاوه براین می توان از تلمبه دستی ، لوله بازکنی با مواد شیمیایی و لوله بازکنی با تراکم هوا هم نیز انجام می شود.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا:

ابتدا باید تمام مجراهای فاضلاب متصل شده به محل گرفتگی بررسی شود و با استفاده از تلمبه ای دستگاه را بالا و پایین کنید تا مقداری هوا در درون مخزن ذخیره شود.

میزان ذخیره هوا و فشار آن بستگی به جنس لوله دارد. بعد لاستیک مخروطی شکل را روی لوله مدود شده قرار دهید و پس از فشار آوردن بر روی دستگاه تراکم هوا و باز کردن شیر آب ضامن دستگاه را با فشار و یک باره به سمت دستگیره بکشید.

با این کار هوای ذخیره شده درون مخزن با فشار به درون لوله فرستاده شده به مانع و گرفتگی برخورد می کند و در آخر مسیر لوله فاضلاب باز می شود و جرم های چسبیده و جداره لوله لوله از آن جدا و با همراه آب به سمت چاه می رود.

برای رفع گرفتگی های خانه و … می توانید از لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان کمک بخواهید کارشناسان ما در حال خدمت رسانی در سراسر تهران و استان البرز هستند. کارشناسان ما دوره ای پیشرفته خود را در این مورد دیده اند و این کار را با نهایت تلاش و بدون خرابی و آسیب دیدگی این کار را برای شما انجام می دهند. کارشناسان ما تعطیلی ندارد و شبانه روزی در کل سال در حال خدمت رسانی به هموطنان خود هستند.

مشکلات نحوه پمپ تراکم هوا:

لوله بازکن باید تجربه و مهارت زیادی در استفاده از دستگاه تراکم هوا را داشته باشد.
در این روش باید تمام مسیرهای لوله کیپ شده باشد تا هوا خارج نشود تا باعث افت فشار نشود.
اگر لوله ها مسیر مشترکی داشته باشند ممکن است با زدن تراکم هوا علت گرفتگی به جای دیگری منتقل شود .

مزایای نحوه پمپ تراکم هوا:

برای گرفتگی های شدید فاضلاب با پمپ زدن معمولی باز نمی شود می توان از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد. فشار این دستگاه تنظیم می شود و می توان فشار آن را تا چندین برابر افزایش داد.

این روش یعنی استفاده از دستگاه تراکم هوا در مکان هایی که لوله های قدیمی دارند استفاده نمی شوند. یا مسیر لوله انحنای زیادی دارد قابل استفاده نیست. این کار برای لوله های مناسب است که مسیر لوله فاضلاب است که به چاه شهری می ریزد چون همه چیز را پاک و تمیز می کند و در مسیر اصلی به فاضلاب اصلی می ریزد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان می توانید با شماره های در زیر درج شده است تماس بگیرید و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *